Informacje o nas

Informacje o nas

Staże

Aktualnie brak informacji

Listy uczestników

Gdańsk

KURSY SPECJALISTYCZNE

Wykonanie badania spirometrycznego

Prezentacje Multimedialne

WARSZAWA

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

Ordynowanie leków i wypisywanie recept cz. I

Ordynowanie leków i wypisywanie recept cz. II

Pielęgniarstwo geriatryczne

Pielęgniarstwo onkologiczne

Wywiad i badanie fizykalne

 

GDAŃSK

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

Ordynowanie leków i wypisywanie recept cz. I

Ordynowanie leków i wypisywanie recept cz. II

Kontakty

KIEROWNICY KURSÓW

 

WARSZAWA

Ordynowanie leków i wypisywanie recept cz. I i cz. II

mgr Anna Stefanek, e-mail: a.stefanek.powr@wsiiz.pl

 

Wykonanie badania spirometrycznego

 dr n. med. Iwona Czerwińska – Pawluk: i.pawluk.powr@wsiiz.pl

 

Wywiad i badanie fizykalne

mgr Ewa Olszewska, e-mail: e.olszewska.powr@wsiiz.pl

 

Pielęgniarstwo geriatryczne

dr n. o zdr. Grażyna Dykowska, e-mail: g.dykowska.powr@wsiiz.pl

 

Pielęgniarstwo onkologiczne

mgr Magdalena Starościak, e-mail: m.starosciak.powr@wsiiz.pl

 

 

GDAŃSK

Ordynowanie leków i wypisywanie recept cz. I i cz. II

mgr Anna Raj, e-mail: a.raj.powr@wsiiz.pl

 

Wykonanie badania spirometrycznego

mgr Ewa Tkacz: e.tkacz.powr@wsiiz.pl

 

Wywiad i badanie fizykalne

mgr Ludwika Potrykus: l.potrykus.powr@wsiiz.pl

 

 

KOŚCIERZYNA

Opieka pielęgniarska nad chorymi dorosłymi w leczeniu systemowym nowotworów

mgr Anna Marcinkowska, e-mail: a.marcinkowska.powr@wsiiz.pl 

Samorząd studentów

Samorząd studentów Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w WarszawieSamorząd Studentów Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych do współpracy i promocji aktywnego życia studenckiego!

Jeżeli cenisz sobie kontakt z ciekawymi ludźmi to nie czekaj i już dziś dołącz do ambitnych i kreatywnych! Poznaj Nas!