Władze uczelni

Władze uczelni

Kanclerz

Wyższa Szkoła Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie

Kanclerz 
dr hab. Marcin Jarosław Geryk, prof. WSIiZ

Doktor habilitowany nauk ekonomicznych w dyscyplinie: nauki o zarządzaniu, nadany przez Kolegium Zarządzania i Finansów SGH w dniu 22.10.2012 r. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego (1995), od 2006 r. doktor nauk ekonomicznych (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie). Od początku związany z rynkiem edukacyjnym w Polsce.

Czytaj więcej...

Rektor

Wyższa Szkoła Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie

Rektor 
prof. zw. dr hab. inż. Krzysztof Florian Wierzbicki

krzysztof.wierzbicki@wsiiz.pl

Ukończył w 1957 r studia na Wydziale Melioracji Wodnych w Wyższej Szkole Rolniczej (WSR) we Wrocławiu, a następnie podjął prace przy różnego rodzaju projektach i badaniach m. in. w Instytucie Melioracji Użytków Zielonych oraz Zakładzie Budownictwa Wodno – Melioracyjnego i Lądowego (WSR) we Wrocławiu.

Czytaj więcej...

Dziekan

Dziekan
Wydziału Nauk o Zdrowiu
dr n. med. Agata Wolska-Adamczyk
agata.wolska@wsiiz.pl

Doktor nauk medycznych w zakresie biologii medycznej o specjalności zdrowie publiczne. Absolwentka Wojskowej Akademii Medycznej na Wydziale wojskowo-lekarskim, na kierunku zdrowie publiczne.

Czytaj więcej...

Dziekan

Dziekan Wydziału Gospodarki Przestrzennej i Infrastruktury
dr inż. Oleksiy Kopylov
oleksiy.kopylov@wsiiz.pl

Jest absolwentem Politechniki Lwowskiej, Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska (2002). W latach 2003-2006 był doktorantem na wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Tytuł doktora nauk technicznych w zakresie konstrukcji budowlanych uzyskał w 2006 roku.

Czytaj więcej...

Prodziekan

 Wyższa Szkoła Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie

Prodziekan ds. studenckich
dr Joanna Klonowska
joanna.klonowska@wsiiz.pl

Kosmetolog, absolwentka Wydziału Farmaceutycznego Akademii Medycznej w Łodzi o specjalności kosmetologia (2000). Pedagog z wieloletnim doświadczeniem, ukończyła studia magisterskie na Wydziale Pedagogicznym w Wyższej Szkole im. Pawła Włodkowica w Płocku (2002) o specjalności promocja zdrowia i profilaktyka uzależnień a także dodatkowo andragogika.

Czytaj więcej...

Dziekan

 

Dziekan
Wydziału Inżynierii
dr inż. Marta Pawłowska
marta.pawlowska@wsiiz.pl

Safety Assessor, doktor nauk chemicznych

Absolwentka Politechniki Warszawskiej Wydziału Chemicznego i Studiów Podyplomowych PW Chemii Kosmetycznej. Autorka publikacji naukowych i komuników na konferencjach krajowych i międzynarodowych.

Czytaj więcej...

Samorząd studentów

Samorząd studentów Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w WarszawieSamorząd Studentów Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych do współpracy i promocji aktywnego życia studenckiego!

Jeżeli cenisz sobie kontakt z ciekawymi ludźmi to nie czekaj i już dziś dołącz do ambitnych i kreatywnych! Poznaj Nas!