Wydział Inżynierii

Wydział Inżynierii

dr n. med. Marzena Gutowicz

Absolwentka Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Wieloletni pracownik Katedry Biochemii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Główne zainteresowania naukowe to: stres oksydacyjny i jego wpływ na organizm człowieka oraz wpływ narkotyków na centralny system nerwowy. Autorka i współautorka ponad 20 prac naukowych opublikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Zainteresowania pozanaukowe to brydż, żeglarstwo i literatura SF.

 

 

 

 

mgr inż. Agnieszka Stateczna-Mędrek

Dyrektor dr. Badań i Rozwoju w firmie Biolonica. Technolog z kilkunastoletnim doświadczeniem w opracowywaniu receptur kosmetyków i kontroli jakości w dużych firmach kosmetycznych. Specjalista procesu certyfikacji kosmetyków wg EcoCert.
Od kilkunastu lat prowadzi wykłady, warsztaty i laboratoria w dziedzinach: kosmetykologia, produkty kosmetyczne, surowce kosmetyczne, receptura kosmetyczna, surowce roślinne, technologia kosmetyków, aparatura w produkcji kosmetyków. Współpracując z firmą Skin Philosophy jest odpowiedzialna za tworzenie receptur, kontrolę jakości oraz zgodność receptur z kryteriami certyfikacji EcoCert. Prowadzi warsztaty na poziomie zaawansownym oraz warsztaty dla firm.
Prywatnie mama dwóch wspaniałych dorastających synów Artura i Oskara.

 

 

 

prof. dr hab. Bogdan Sadowski

Wykładowca anatomii i fizjologii z patofizjologią. Autor prac naukowych z dziedziny neurobiologii (głównie problematyka bólu) i podręczników dla studentów medycyny, biologii i psychologii. Pracował w instytutach Polskiej Akademii Nauk. Odbył długoterminowe staże naukowe w Stanach Zjednoczonych, we Włoszech i w Belgii.

 

Samorząd studentów

Samorząd studentów Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w WarszawieSamorząd Studentów Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych do współpracy i promocji aktywnego życia studenckiego!

Jeżeli cenisz sobie kontakt z ciekawymi ludźmi to nie czekaj i już dziś dołącz do ambitnych i kreatywnych! Poznaj Nas!