jak radzić sobie ze stresem

ID WYDARZENIA: RO08
DATA: 25.02.2021 r.
GODZINA: 10:00
FORMA: WARSZTAT ONLINE
LOKALIZACJA: platforma CLICK MEETING
PROWADZĄCY:
Pani Patrycja związana jest z Wyższą Szkołą Inżynierii i Zdrowia w Warszawie od roku 2016 r. w charakterze instruktora praktycznego przygotowania zawodowego.
Jako przedstawiciel środowiska społeczno-gospodarczego IRBK GROUP Pani Patrycja odpowiada za jakość kształcenia w ramach następujących modułów: Kosmetologia korekcyjna z elementami aparatury specjalistycznej [studia I stopnia] oraz Zabiegi aparaturowe, laserowe i estetyczne [studia II stopnia].
 Koordynator studiów na kierunku kosmetologia WSIIZ
OPIS WYDARZENIA:
 

Okres dojrzewania to taki czas, kiedy nie jesteśmy już dziećmi, ale jeszcze nie osobą w pełni dorosłą. To czas, gdy chcemy się podobać rówieśnikom, chcemy się również czymś wyróżniać. ale to też czas, gdy skóra naszej twarzy nie chce z nami współpracować. Zamiast, jak dotąd gładkiej i nieskazitelnej skóry, naszą twarz pokrywają zapalne, bolące guzki oraz ropne grudki. To często prowadzi nas do frustracji, a w niektórych przypadkach i do odizolowywania się od znajomych i przyjaciół. Jak postępować w tym czasie ze swoją skórą aby nie pogłębiać problemu i nie zafundować sobie w przyszłości blizn, które będą nam towarzyszyć już do końca życia? Jakie preparaty mogą sprawić, że zmian trądzikowych będzie mniej, a które mogą naszej skórze zaszkodzić? Czy reklamy mówią prawdę? Czy preparat, który stosuje koleżanka/ kolega będzie idealny również dla mojej skóry? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedz podczas naszego spotkania.

 

REJESTRACJA: REJESTRACJA ONLINE
ZAPISY GRUPOWE: W przypadku zapisów grupowych, prosimy o kontakt nauczyciela / koordynatora szkoły: mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

PROWADZĄCY: Tomasz Chojnacki - absolwent Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Od 15 lat specjalista ds. sprzedaży, z powodzeniem realizował cele oraz budował relacje biznesowe w oparciu o wartości. Powiększał przewagę rynkową firm, dla których pracował, notując wzrosty sprzedaży bijące rekordy w danej spółce. Certyfikowany trener biznesu Brian Tracy International oraz certyfikowany trener mentalny Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka. Od 2018 r. pracuje jako trener mentalny w praktyce indywidualnej i zespołowej wśród najwyższego poziomu kadry managerskiej. Współzałożyciel SuperMental - zespołu trenerów mentalnych oraz właściciel Tomasz Chojnacki EduCenter Centrum Szkoleniowe
OPIS WYDARZENIA:

Wystąpienia publiczne i sztuka prezentacji - to nie łatwa sztuka! Przemawianie do żywej publiczności, np. odpowiadanie na pytania nauczyciela przed klasą pełną koleżanek i kolegów lub wystąpienia przed kamerą podczas zajęć online, mogą doprowadzić do sytuacji, w których kortyzol (hormon stresu) zacznie przejmować kontrolę nad ciałem. Łamiący się głos, szybki oddech, spocone ręce, to tylko niektóre reakcje organizmu w takich momentach, a tych może być znacznie więcej, nie tylko w szkole. Jak sobie z tym radzić?
O tym powiem podczas naszego spotkania online, które przygotowałem specjalnie dla Was.
Na spotkaniu dowiesz się:
• jak sobie radzić ze stres przed wystąpieniem
• jak przygotować się do prezentacji i wystąpień publicznych
• jak mówić, żeby zainteresować słuchaczy

 

PROWADZĄCY: Fundacja Szansa dla Niewidomych - fundacja została założona w 1992 roku przez niewidomych i ich widzących przyjaciół. Podejmowane przez Fundację działania są niezwykle różnorodne i mają na celu pomoc oraz aktywizację osób z dysfunkcją wzroku, a także przeciwdziałanie ich wykluczeniu społecznemu. Fundacja promuje idee nowoczesnej rehabilitacji, która jest kluczem do samodzielności. Swym zasięgiem obejmuje 16 tyflopunktów, gdzie specjaliści zajmują się profesjonalnym doradztwem dla osób z dysfunkcją wzroku, szkoleniami komputerowymi, warsztatami i kursami z rehabilitacji, organizują różnego rodzaju wydarzenia kulturalne, sportowe, turystyczne.
Prowadzący: Dariusz Linde – kierownik tyflopunktu w Warszawie, tyflopedagog i Katarzyna Sałacińska – tyfoledagog.
OPIS WYDARZENIA:

W trakcie tego kursu pokażemy jak dostępna technologia wspiera codzienne funkcjonowanie osób niewidomych i słabowidzących. Pokażemy jak bezwzrokowo użyć komputera, smartfona, jak przeczytać książkę czy sprawdzić kolor i natężenie światła. Zaprezentowane zostaną również urządzenia które pomagają osobom słabowidzącym np.: przenośne lupy elektroniczne, stacjonarne powiększalniki oraz ich klasyczne odpowiedniki.

 

PROWADZĄCY: Magdalena Szymczak-Kępka - Magister psycholog-diagnosta, specjalista z zakresu trychologii, autorka książki „Problem w głowie czy na głowie. Dowiedz się, z czym naprawdę walczysz!”. Wykładowca akademicki, autorka licznych artykułów związanych z tematyką włosów. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego wydziału psychologii. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie psychologii klinicznej SWPS, oraz w zakresie dietetyki w chorobach wewnętrznych i metabolicznych WUM. Założyciel Fundacji Włos ma Głos, oraz członkini-założycielka ICATA. Współwłaścicielka Kliniki Włosów Hair Lab w Warszawie, gdzie pracuje z osobami borykającymi się z utratą włosów na różnym tle. Prowadzi autorski program terapeutyczny dla osób zmagających się z trichotillomanią. Zajmuje się również projektowaniem niechirurgicznych uzupełnień włosów.
OPIS WYDARZENIA:

Odpowiednia komunikacja to umiejętność, a nie cecha charakteru. To oznacza, że może się jej nauczyć każdy z nas. Za tym słowem kryje się nauka asertywnej postawy, umiejętności publicznych wystąpień, raczenia sobie w wielu trudnych sytuacjach. Dlatego zdobywanie wiedzy w zakresie psychologicznych umiejętności nawiązywania odpowiedniej komunikacji w zależności od danego kontekstu społecznego w jakim się znajdujemy, łączy się z automatycznym zwiększaniem swoich szans na powodzenie w zakresie nawiązywania relacji prywatnych lub osiągania sukcesu w pracy.