Terminy rekrutacji

Zachęcamy studentów studiów I i II stopnia do zgłaszania się na wyjazdy na studia i praktyki w roku akademickim 2020/2021.

W przypadku studiów w momencie wyjazdu należy mieć ukończony I rok studiów (bez długu punktów ECTS), natomiast w przypadku praktyk  wyjazdy są możliwe po ukończeniu pierwszego semestru studiów. Z wyjazdu na praktykę w ramach programu Erasmus+ mogą skorzystać również absolwenci. Taka praktyka musi się rozpocząć i zakończyć w ciągu 12 miesięcy od zakończenia studiów (obrony).

Nabory na semestr zimowy roku akademickiego 2021/2022 trwa do 10 maja 2021 r.

Osoby, które chciałyby skorzystać z programu ERASMUS+ proszone są o pobranie, wypełnienie i wysłanie skanem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. formularza zgłoszeniowego (dostępny poniżej).

Zgłoszenia na wyjazd na praktyki przyjmowane są w systemie ciągłym (dotyczą studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie). W tym przypadku również prosimy o pobranie, wypełnienie i wysłanie skanem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. formularza zgłoszeniowego (dostępny poniżej).

Zgłoszenia na wyjazd kadry naukowo-dydaktycznej i pracowników administracyjnych przyjmowane są w systemie ciągłym. W tym przypadku również prosimy o pobranie, wypełnienie i wysłanie skanem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. formularza zgłoszeniowego (dostępny poniżej).

Dodatkowe informacje dostępne w Biurze Koordynatora Programu Erasmus + (Kampus nr 1, III piętro).

Sposób rekrutacji

Szczegółowe informacje o rekrutacji i realizacji mobilności znajdują się w poniższych podręcznikach:

Dokumenty do pobrania: