Terminy rekrutacji

Zachęcamy studentów studiów I i II stopnia do zgłaszania się na wyjazdy na studia i praktyki w roku akademickim 2022/2023.

W przypadku studiów w momencie wyjazdu należy mieć ukończony I rok studiów (bez długu punktów ECTS), natomiast w przypadku praktyk  wyjazdy są możliwe po ukończeniu pierwszego semestru studiów. Z wyjazdu na praktykę w ramach programu Erasmus+ mogą skorzystać również absolwenci. Taka praktyka musi się rozpocząć i zakończyć w ciągu 12 miesięcy od zakończenia studiów (obrony).

Nabór na semestr zimowy roku akademickiego 2023/2024 trwa do 15 maja 2023 r.

Osoby, które chciałyby skorzystać z programu ERASMUS+ proszone są o pobranie, wypełnienie i wysłanie skanem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. formularza zgłoszeniowego (dostępny poniżej).

Zgłoszenia na wyjazd na praktyki przyjmowane są w systemie ciągłym (dotyczą studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie). W tym przypadku również prosimy o pobranie, wypełnienie i wysłanie skanem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. formularza zgłoszeniowego (dostępny poniżej).

Zgłoszenia na wyjazd kadry naukowo-dydaktycznej i pracowników administracyjnych przyjmowane są w systemie ciągłym. W tym przypadku również prosimy o pobranie, wypełnienie i wysłanie skanem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. formularza zgłoszeniowego (dostępny poniżej).

Dodatkowe informacje dostępne w Biurze Koordynatora Programu Erasmus + (Kampus nr 1, III piętro).

Sposób rekrutacji

Szczegółowe informacje o rekrutacji i realizacji mobilności znajdują się w poniższych podręcznikach:

Dokumenty do pobrania:

 

ERASMUS+ APP

Zachęcamy do korzystania z aplikacji mobilnej Erasmus+ App, udostepniającej online wszystkie informacje na temat możliwości mobilności oferowanych przez program Erasmus+ niezbędne do zaplanowania i zorganizowania mobilności zagranicznej, jak również oferuje wsparcie podczas jej realizacji i zakończenia. Aplikacja jest cennym źródłem na temat informacji i usług, które studenci bezpośrednio przekazują studentom. Erasmus+ App jest dostępna do pobrania na telefon komórkowy z Google Play i Apple App Store lub online. Więcej informacji na temat aplikacji znajda Państwo pod adresem: https://erasmusapp.eu/