Serdecznie zapraszamy Naszych studentów studiów I i II stopnia do składania aplikacji na wyjazdy w ramach programu Erasmus+. Aplikacje na studia na semestr zimowy roku akademickiego 2022/2023 przyjmowane są do 10 maja 2022 r.

By rozpocząć przygodę z Erasmus wystarczy wybrać uczelnię z listy Uczelni partnerskich na stronie https://wsiiz.pl/dla-studenta/erasmus/uczelnie-partnerskie lub samemu znaleźć uczelnię w krajach programu i wypełnić i wysłać załączony formularz aplikacyjny.

Więcej informacji na stronie: https://wsiiz.pl/dla-studenta/erasmus/program w zakładce REKRUTACJA

Formularz aplikacyjny

W czwartek 7 kwietnia 2022 r. o godzinie 12:30 uniwersytet Universidad Complutense de Madrid pragnie zaprosić na seminarium pod tytułem “Working together organic synthesis and on-surface chemistry towards the generation of unknown molecules: acenes and cyclacenes”. Wykład poprowadzi Fátima García Melo w ramach cyklu seminariów naukowych „Chemistry, an outstretched hand to society”. Seminarium odbywa się online w języku angielskim.

Uczelnia łotewska International College of Cosmetology w Rydze serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych pracowników dydaktycznych i nie dydaktycznych oraz studentów w intensywnym programie mieszany (Blended Intensive Program, BIP). Wydarzenie będzie odbywać się w dniach 20-21 czerwca 2022 r. w formie online oraz 27 czerwca – 1 lipca 2022 r. w formie stacjonarnej.

Uczelnia łotewska International College of Cosmetology w Rydze serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych pracowników dydaktycznych i nie dydaktycznych do udziału w drugim Międzynarodowym Staff Week w Rydze oraz V edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej – „Innovations in Gerontology – How to Age Harmoniously”. Staff Week odbędzie się w dniach 7-11 czerwca 2022 r., natomiast konferencja w dniach 9-10 czerwca 2022 r.