„Polecam uczestnictwo w programach mobilności akademickiej zarówno wykładowcom, pracownikom administracyjnym, jak i studentom. To możliwość łączenia nauki, zbierania doświadczenia praktycznego i poznania osób z innych krajów wraz z ich kulturą. Dla wykładowców akademickich to szczególna szansa zainicjowania współpracy międzynarodowej, wymiany doświadczeń w nauczaniu i doskonalenia umiejętności naukowych.”

Natalia Grzebisz-Zatońska

Erasmus+ Staff Mobility: Natalia Grzebisz-Zatońska, Universidade do Porto – University of Porto, Portugalia  

Relacja z mobilności na studia w Uniwersytecie w Porto, Portugalia „Jeżeli jakaś część Ciebie cały czas zastanawia się, czy warto wyjechać w ramach programu Erasmus+ i czy sobie poradzisz, to odpowiem krótko – TAK, WARTO!” Kalina Majcherkiewicz Erasmus+ Student Mobility: Kalina Majcherkiewicz, studentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Dietetyka, Universidade do Porto – U.Porto, Portugalia

„Nigdy nie zapomnę mojego doświadczenia w Polsce oraz ludzi, których tu poznałam. Mam nadzieję, że niedługo znów się zobaczymy!”

 Zoi Dimitropoulou

Erasmus+ Student Mobility: Zoi Dimitropoulou, Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής – University of West Attica, Ateny, Grecja

Zoi przyjechała do nas z Grecji na I semestr r/a 2021/2022. W załączonym dokumencie przedstawiamy jej relację z pobytu na naszej Uczelni.

 

Do pobrania

Relacja z pobytu na naszej uczelni

 

„Jestem bardzo zadowolona z pobytu na Litwie w Klaipeda State University of Applied Sciences, dlatego zachęcam studentów i pracowników Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie do korzystania z wyjazdów w ramach programu Erasmus+ do naszych nadbałtyckich sąsiadów.”

Agnieszka Michalska

Erasmus+ Staff Mobility: Agnieszka Michalska, Klaipedos valstybine kolegija – Klaipeda State University of Applied Sciences, Litwa