Szanowni Studenci Kosmetologii oraz Dietetyki,

 

W ramach współpracy Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie z firmami zajmującymi się pośrednictwem w wyszukiwaniu praktyk letnich w ramach programu Erasmus+ Algoos Study Work and Travel oraz TJT Tenerife Job Training możemy pomóc Państwu w zorganizowaniu pracy i praktyk, które w stosowanych przypadkach mogą zostać zaliczone na poczet praktyk obowiązkowych lub zostaną wpisane do Państwa suplementu dyplomu.

 

Serdecznie zapraszamy do aplikowania na 3- lub 4-miesięczne praktyki letnie na stanowiska do hotelowych recepcji, SPA&Wellness, restauracji, barów, kuchni do krajów takich jak:

  • Grecja (wyspy: Rodos, Kos, Kreta, Corfu, Zakynthos, Kalamata itd.),
  • Cypr (miasta: Ayia Napa, Paphos, Limassol itd.),
  • Hiszpania (lokalizacja: Wyspy Kanaryjskie, Baleary, Hiszpania Kontynentalna).

 

Warto podkreślić, że za wykonywaną pracę w ramach praktyk studenci otrzymują miesięczne wynagrodzenie (w zależności od lokalizacji, stanowiska i wykonywanej pracy od 250 Euro do 650 Euro), a pracodawcy, na rzecz których wykonuje się pracę zapewniają darmowe wyżywienie oraz zakwaterowanie.

 

W ramach wyjazdu można dodatkowo ubiegać się o dofinansowanie z programu Erasmus+.

 

Oferta skierowana jest nie tylko do studentów Kosmetologii, ale również Dietetyki, którzy swoją wiedzą oraz umiejętnościami w planowaniu zdrowego odżywiania mogą wspomóc pracę kosmetologów w przywracaniu zdrowia i urody pensjonariuszy przebywających w SPA&Wellness.

 

Polecamy udział w programie, naprawdę warto!

 

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Erasmus praktyki