Szanowni Pracownicy WSIiZ,

 

w dniach od 29 maja do 02 czerwca 2023 r. przedstawiciele Biblioteki WSIiZ Katarzyna Pucek oraz Elżbieta Dąbrowska-Banasiak wzięły udział w 5th traditional Erasmus+ Staff Training Week for Librarians na University of Maribor, który odbywał się w ramach wymiany pracowniki programu Erasmus +.

Szanowni Studenci oraz Pracownicy WSIiZ,

 

w dniach 24 - 28 kwietnia 2023 r. czworo Naszych studentów wzięło udział w organizowanym przez Litewską Uczelnię Kauno Kolegija Blended Intensive Programm (BIP) pt. „Wellbeing from Nature” w ramach programu Erasmus +. (BIP poprzedzony był licznymi spotkaniami online między 28 marca a 20 kwietnia).

Szanowni Studenci oraz Pracownicy WSIiZ,

 

zaprszamy do zapoznania się z relacją dr n. o kult. fiz. Natalii Grzebisz-Zatońskiej oraz mgr. Łukasza Czerniewskiego, którzy w ramach programu Erasmus + w dniach od 22 do 26 maja 2023 r. odwiedzili University of West Attica (Ateny, Grecja). Podczas wizyty u Naszych Greckich partnerów mieli oni szansę nie tylko wygłosić wykłady dla studentów i wykładowców ale również zwiedzić Ateny.

Szanowni Studenci oraz Pracownicy WSIiZ,

 

W ramach współpracy międzynarodowej z jednym z Partnerów Naszej Uczelni Higher Education Institution Klaipėdos Valstybinė Kolegija i dzięki programowi Erasmus+, w dniach 24-28.04.2023 r. brałem udział w wydarzeniu International Staff Week oraz Międzynarodowej Konferencji Naukowej Sustainable Environmental Development: Innovative Technologies.