O wydarzeniu
Szanowne Panie, Szanowni Panowie,
Dyrektorzy Szkół Patronackich WSIiZ Szanowni Państwo!
Jednym z elementów współpracy patronackiej pomiędzy Państwa Szkołą, a Uczelnią jest, obok organizowanych i kierowanych do uczniów i nauczycieli działań i inicjatyw o charakterze edukacyjnym, upowszechniających wiedzę i popularyzujących kształcenie, także inicjowanie dyskusji i wzajemna wymiana doświadczeń na ważne z punktu widzenia szeroko rozumianej edukacji tematy.
W związku z powyższym, mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji Kongresu Dyrektorów Szkół Patronackich WSIiZ, który odbędzie się 21 października 2025 r., w Kampusie I Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18.
„Edukacja łącząca pokolenia: nowoczesne modele współpracy szkół i uczelni w odpowiedzi na wyzwania XXI wieku” – to temat przewodni Kongresu, wokół którego porozmawiamy o innowacyjnych rozwiązaniach w edukacji, takich jak np. dualne programy kształcenia, projekty badawcze dla uczniów czy wykorzystanie nowoczesnych technologii w nauczaniu. Jednocześnie zaprezentujemy Państwu aktualną, ubogaconą ofertę edukacyjną Uczelni i udoskonaloną, rozbudowaną infrastrukturę.
Ramowy program Kongresu do pobrania tutaj. Informacje organizacyjne zaś otrzymacie Państwo osobnym mailingiem.
Rektor
Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
dr n. chem. Sebastian Grzyb
