Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

 

 

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/Praca.pl_logo%5B1%5D.png

Praca.pl Jesteśmy jednym z czołowych polskich serwisów rekrutacyjnych. Codziennie na praca.pl pojawiają się setki ofert pracy, praktyk i staży z całej Polski. Oferujemy wiele narzędzi ułatwiających poszukiwanie pracy. Publikujemy porady dotyczące rynku pracy. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na praca.pl!
ATLANTI jest nową marką na rynku nieruchomości w Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze w zakresie zarządzania nieruchomościami, zarządzania wynajmem nieruchomości oraz pośrednictwem i doradztwem w obrocie nieruchomościami. Naszą misją jest dostarczanie klientom profesjonalnych usług i doradztwa na najwyższym poziomie.

 

Tests4job to innowacyjny serwis, oferujący testy rekrutacyjne. Na stronie www.tests4job.pl udostępniamy 3 grupy testów: logiczne, analityczne oraz werbalne. Każda grupa to 8 testów, po 15 pytań każdy, co daje aż 360 zadań do rozwiązania. Wskazówki dołączone do klucza odpowiedzi pozwolą poznać „haczyki” jakie są stosowane w tego typu pytaniach i wytłumaczą, jak sobie z nimi radzić. Serwis przygotowuje użytkowników do testów rekrutacyjnych, oraz pomaga oswoić się z taką formą zadań.

 

 

Skanska to wiodąca światowa firma zajmująca się działalnością budowlaną i deweloperską. Na polskim rynku jesteśmy obecni poprzez cztery jednostki: budowlaną spółkę Skanska S.A., Skanska Property Poland, Skanska Residential Development Poland oraz Skanska Infrastructure Development.

Geolewar Nasze opracowania spełniają wymogi formalne i merytoryczne stawiane przez przepisy prawne i Standardy Zawodowe, charakteryzują się również dużą dokładnością, estetyką i czytelnością. Wynik naszej pracy może być opracowany w wersji analogowej lub numerycznej w zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań. W naszym działaniu stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm świadczonych usług, które zapewnia znajomość rynku i wysokie kwalifikacje naszych fachowców.

 

 

InterviewMe to popularny blog z praktycznymi poradami dla osób poszukujących pracy. Na stronie znajdziesz dziesiątki artykułów, które pomogą Ci napisać skuteczne CV, list motywacyjny oraz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Salon Cosmo Medica to grupa profesjonalistów pracujących z pełnym zaangażowaniem i pasją dla swoich klientów. Współpracujemy z lekarzami medycyny estetycznej, dyplomowanymi masażystami.

Firma Architekt i Nieruchomości POINT Maria Mogiłko zajmuje się od 1998r wyceną, trudnymi sprawami wspomagającymi postępowania w sprawach o pozwolenie na budowę, podziały nieruchomości czy zniesienie współwłasności, a od 2010 roku również pośrednictwem w obrocie nieruchomości.  Pomogliśmy już wielu Klientom rozwiązać ich problemy oferując nie tylko naszą multidyscyplinarną wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim  zaangażowanie i kierowanie się właściwie pojętym interesem Klienta.

Odbywając u nas praktyki zawodowe  masz szanse dotknąć wielu zagadnień od strony praktycznej i poznać różne dokumenty, a co najważniejsze nie będziesz tylko  archiwistą, czy gońcem, będziesz mógł pokazać swoje mocne strony, a zapewne nawet je rozwinąć.
Niewielki zespół AiN POINT zapewnia dobre kontakty międzyludzkie i wszechstronne zadania merytoryczne, zapraszamy.

 

 

Relax in Spa to klimatyczna strefa urody, charakteryzująca się ponadstandardową jakością obsługi klienta i oferująca zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej na twarz i ciało, masaże i rytuały, terapie anti-aging, modelowanie i wyszczuplanie sylwetki, manicure i pedicure oraz fryzjerstwo, a połączona ze strefą sprzedaży egzotycznych kosmetyków naturalnych i akcesoriów"

Dzisiejsza rzeczywistość wymaga od każdego z nas dbałości o urodę. Chcemy, aby nasza prezencja współistniała z duszą i nastrojem. Odczuwając potrzebę wykreowania miejsca unikalnego pod względem klimatu i jakości usług stworzyliśmy Marea Studio.

Marea Studio to miejsce ekskluzywne, niebanalne, gdzie profesjonalizm stawiamy na najwyższym poziomie.

O uczelni

Informacje o nas

Rada Pracodawców

Centrum szkoleniowe

Centrum Kosmetologii

Biuro karier

Biblioteka

Dział praktyk

Dział stypendiów

Dział Nauki

Kadra Dydaktyczna

Samorząd studentów

Erasmus +

Wydawnictwo

Forum

RODO

Kurs językowy

Kontakt

Koła naukowe

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 studentów.