Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

 

 

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/Praca.pl_logo%5B1%5D.png

Praca.pl Jesteśmy jednym z czołowych polskich serwisów rekrutacyjnych. Codziennie na praca.pl pojawiają się setki ofert pracy, praktyk i staży z całej Polski. Oferujemy wiele narzędzi ułatwiających poszukiwanie pracy. Publikujemy porady dotyczące rynku pracy. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na praca.pl!

 

Tests4job to innowacyjny serwis, oferujący testy rekrutacyjne. Na stronie www.tests4job.pl udostępniamy 3 grupy testów: logiczne, analityczne oraz werbalne. Każda grupa to 8 testów, po 15 pytań każdy, co daje aż 360 zadań do rozwiązania. Wskazówki dołączone do klucza odpowiedzi pozwolą poznać „haczyki” jakie są stosowane w tego typu pytaniach i wytłumaczą, jak sobie z nimi radzić. Serwis przygotowuje użytkowników do testów rekrutacyjnych, oraz pomaga oswoić się z taką formą zadań.

 

 

 

 

InterviewMe to popularny blog z praktycznymi poradami dla osób poszukujących pracy. Na stronie znajdziesz dziesiątki artykułów, które pomogą Ci napisać skuteczne CV, list motywacyjny oraz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

 

 

Salon Cosmo Medica to grupa profesjonalistów pracujących z pełnym zaangażowaniem i pasją dla swoich klientów. Współpracujemy z lekarzami medycyny estetycznej, dyplomowanymi masażystami.

 

 

Relax in Spa to klimatyczna strefa urody, charakteryzująca się ponadstandardową jakością obsługi klienta i oferująca zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej na twarz i ciało, masaże i rytuały, terapie anti-aging, modelowanie i wyszczuplanie sylwetki, manicure i pedicure oraz fryzjerstwo, a połączona ze strefą sprzedaży egzotycznych kosmetyków naturalnych i akcesoriów"

 

 

Dzisiejsza rzeczywistość wymaga od każdego z nas dbałości o urodę. Chcemy, aby nasza prezencja współistniała z duszą i nastrojem. Odczuwając potrzebę wykreowania miejsca unikalnego pod względem klimatu i jakości usług stworzyliśmy Marea Studio.

Marea Studio to miejsce ekskluzywne, niebanalne, gdzie profesjonalizm stawiamy na najwyższym poziomie.

 

 

Darmowy kreator CV i setki szablonów od Canva. Canva to darmowe narzędzie do tworzenia różnego rodzaju grafik. Wśród dostępnych w serwisie opcji znajduje się m.in. kreator CV z gotowymi wzorami do pobrania. Warto zwrócić uwagę na filmy instruktażowe, przygotowane dla nowych użytkowników Szablony stworzone przez grafików z Canva, pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu. Możesz wybierać z setek projektów. W gotowych szablonach możesz zmieniać kolory, czcionki, układ.  Narzędzie jest darmowe, dostępne przez przeglądarkę a także jako aplikacja na smartfony z systemem iOS i Android. 

 

 

Portal Aplikuj.pl łączy pracowników i pracodawców z całej Polski, publikuje oferty pracy, porady dla kandydatów i wskazówki dotyczące rekrutacji. Umożliwia bezpłatne i szybkie aplikowanie w odpowiedzi na oferty firm, udostępnia także gotowe wzory CV i listów motywacyjnych na popularne stanowiska pracy. Jest także inicjatorem projektów aktywizujących środowiska studenckie, absolwenckie i pracownicze, które organizuje we współpracy z uczelniami, mediami oraz podmiotami rynku pracy.

 

 

Jobsora to miejsce w sieci, które zostało stworzone dla osób szukających zatrudnienia, a także dla pracodawców, którzy chcą powiększyć swoją kadrę pracowniczą. Nowoczesna i funkcjonalna strona internetowa pozwala na zamieszczanie ogłoszeń o pracę w różnych kategoriach, branżach czy też lokalizacjach. Strona wyposażona jest w funkcjonalną i sprawnie działającą wyszukiwarkę, dzięki czemu osoby poszukujące zatrudnienia bez problemu mogą znaleźć takie ogłoszenia, które spełniają ich oczekiwania i na które mogą od razu odpowiedzieć.

 

 

Employear.com to serwis skierowany do osób poszukujących pracy, które potrzebują merytorycznego wsparcia w tym zakresie. Publikowane są w nim porady oraz przykładowe wzory pism, które są pomocne na każdym etapie rekrutacji, od przygotowania skutecznego CV do rozmowy kwalifikacyjnej. Wszystko to napisane jest przystępnym językiem przez ekspertów z branży HR.

Domeną serwisu jest kalendarz targów pracy, na bieżąco aktualizowany o wydarzenia z Polski z zakres rekrutacji.

 

O uczelni

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 studentów.