Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

Kreatory CV

Canva to darmowy kreator CV i setki szablonów od Canva. Canva to darmowe narzędzie do tworzenia różnego rodzaju grafik. Wśród dostępnych w serwisie opcji znajduje się m.in. kreator CV z gotowymi wzorami do pobrania. Warto zwrócić uwagę na filmy instruktażowe, przygotowane dla nowych użytkowników Szablony stworzone przez grafików z Canva, pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu. Możesz wybierać z setek projektów. W gotowych szablonach możesz zmieniać kolory, czcionki, układ.  Narzędzie jest darmowe, dostępne przez przeglądarkę a także jako aplikacja na smartfony z systemem iOS i Android. 

Przedstawiciele branży dietetycznej

Dietetycy.org.pl to największy portal specjalistyczny dla dietetyków w Polsce, posiadający ponad 3 tysiące artykułów o żywieniu, publikujący aktualności naukowe i branżowe. 

Przedstawiciele branży kosmetologicznych

Salon Cosmo Medica to grupa profesjonalistów pracujących z pełnym zaangażowaniem i pasją dla swoich klientów. Współpracujemy z lekarzami medycyny estetycznej, dyplomowanymi masażystami.

 

Relax in Spa to klimatyczna strefa urody, charakteryzująca się ponadstandardową jakością obsługi klienta i oferująca zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej na twarz i ciało, masaże i rytuały, terapie anti-aging, modelowanie i wyszczuplanie sylwetki, manicure i pedicure oraz fryzjerstwo, a połączona ze strefą sprzedaży egzotycznych kosmetyków naturalnych i akcesoriów"

 

Praktyczne porady

InterviewMe to popularny blog z praktycznymi poradami dla osób poszukujących pracy. Na stronie znajdziesz dziesiątki artykułów, które pomogą Ci napisać skuteczne CV, list motywacyjny oraz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Employear.com to serwis skierowany do osób poszukujących pracy, które potrzebują merytorycznego wsparcia w tym zakresie. Publikowane są w nim porady oraz przykładowe wzory pism, które są pomocne na każdym etapie rekrutacji, od przygotowania skutecznego CV do rozmowy kwalifikacyjnej. Wszystko to napisane jest przystępnym językiem przez ekspertów z branży HR.

Domeną serwisu jest kalendarz targów pracy, na bieżąco aktualizowany o wydarzenia z Polski z zakres rekrutacji.

Livecareer.pl to serwis kariery, w którym znajdziesz pomocne artykuły ekspertów ds. HR, instrukcje krok po kroku i praktyczne wskazówki jak napisać profesjonalne CV i list motywacyjny. Na przestrzeni 14 lat istnienia serwis pomógł ponad 10 milionom użytkowników stworzyć skuteczne CV, odnieść sukces w rekrutacji i rozwinąć karierę zawodową. 


Serwisy międzynarodowe

Zety.com is the ultimate career toolbox. It offers the best online resume builder and free professional advice from career experts, guiding you through the entire recruitment process all the way to your dream job.

[Zety to zestaw narzędzi do budowania kariery. Oferuje najlepszy internetowy kreator CV i bezpłatne profesjonalne porady ekspertów od kariery. Poprowadzi Cię przez cały proces rekrutacji aż do wymarzonej pracy. Blog prowadzony jest w jęz. angielskim]  

Resumelab.com is cracking the code for writing perfect resumes and cover letters.

[ResumeLab to anglojęzyczny blog karierowy poświęcony tematyce budowania CV i listów motywacyjnych] 

 

Serwisy rekrutacyjne

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/Praca.pl_logo%5B1%5D.png

Praca.pl Jesteśmy jednym z czołowych polskich serwisów rekrutacyjnych. Codziennie na praca.pl pojawiają się setki ofert pracy, praktyk i staży z całej Polski. Oferujemy wiele narzędzi ułatwiających poszukiwanie pracy. Publikujemy porady dotyczące rynku pracy. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na praca.pl

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/Praca.pl_logo%5B1%5D.png

Portal Aplikuj.pl łączy pracowników i pracodawców z całej Polski, publikuje oferty pracy, porady dla kandydatów i wskazówki dotyczące rekrutacji. Umożliwia bezpłatne i szybkie aplikowanie w odpowiedzi na oferty firm, udostępnia także gotowe wzory CV i listów motywacyjnych na popularne stanowiska pracy. Jest także inicjatorem projektów aktywizujących środowiska studenckie, absolwenckie i pracownicze, które organizuje we współpracy z uczelniami, mediami oraz podmiotami rynku pracy.

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/Praca.pl_logo%5B1%5D.png

Jobsora to miejsce w sieci, które zostało stworzone dla osób szukających zatrudnienia, a także dla pracodawców, którzy chcą powiększyć swoją kadrę pracowniczą. Nowoczesna i funkcjonalna strona internetowa pozwala na zamieszczanie ogłoszeń o pracę w różnych kategoriach, branżach czy też lokalizacjach. Strona wyposażona jest w funkcjonalną i sprawnie działającą wyszukiwarkę, dzięki czemu osoby poszukujące zatrudnienia bez problemu mogą znaleźć takie ogłoszenia, które spełniają ich oczekiwania i na które mogą od razu odpowiedzieć

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/Praca.pl_logo%5B1%5D.png

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie – Celem działania WUP w Warszawie jest aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy, udzielanie pomocy pracodawcom w pozyskiwaniu odpowiednich pracowników. Zrzeszaniu Mazowieckich Sieci Biur Karier, przekazywaniu informacji miesięcznych o zmianach zachodzących na rynku pracy w danych miesiącach.

 

Testy rekrutacyjne

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/Praca.pl_logo%5B1%5D.png

Tests4job to innowacyjny serwis, oferujący testy rekrutacyjne. Na stronie www.tests4job.pl udostępniamy 3 grupy testów: logiczne, analityczne oraz werbalne. Każda grupa to 8 testów, po 15 pytań każdy, co daje aż 360 zadań do rozwiązania. Wskazówki dołączone do klucza odpowiedzi pozwolą poznać „haczyki” jakie są stosowane w tego typu pytaniach i wytłumaczą, jak sobie z nimi radzić. Serwis przygotowuje użytkowników do testów rekrutacyjnych, oraz pomaga oswoić się z taką formą zadań.
end faq

 

 

O uczelni

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 studentów.