Informacje o nas

Informacje o nas

Dni ziemi

Wyższa Szkoła Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie efektywnie działa na rzecz ochrony środowiska. W obchodach Światowego Dnia Ziemi aktywnie uczestniczą przedstawicieli i studenci WSIiZ. Wiosenne działania skupiają się na uświadomieniu społeczeństwa na jakie niebezpieczeństwa jest narażona nasza planeta. Pragniemy szerzyć ideę promowania postaw ekologicznych wśród polskiej młodzieży.

Kształcąc wysoko wykwalifikowanych specjalistów z obszaru Ochrony Środowiska skupiamy się na zasadach zrównoważonego rozwoju. Celem procesu dydaktycznego jest wykształcenie osób potrafiących rozsądnie gospodarować zasobami naturalnymi w zgodzie z możliwościami naszej planety.

Biorąc udział w Dniach Ziemi, które tradycyjnie odbywają się w sąsiedztwie WSIiZ na terenie Pól Mokotowskich, staramy się przekazać w zgodzie z misją Uczelni wartości, dzięki którym nasza planeta stanie się bezpieczniejsza.

 

Dni ziemi na których byliśmy

Dzień Ziemi na Polach Mokotowskich, 28 kwietnia 2013

Dzień Ziemi na Polach Mokotowskich, 27 kwietnia 2008

Dzień Ziemi 2004

end faq

Odwiedza nas 213 gości oraz 2 studentów.

Samorząd studentów

Samorząd studentów Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w WarszawieSamorząd Studentów Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych do współpracy i promocji aktywnego życia studenckiego!

Jeżeli cenisz sobie kontakt z ciekawymi ludźmi to nie czekaj i już dziś dołącz do ambitnych i kreatywnych! Poznaj Nas!