Partnerzy

Poznaj Naszych Partnerów

 

Dystrybutorzy technologi laserowych i medycznych

ITP

 

ITP S.A. specjalizuje się w dostarczaniu opatentowanych technologii laserowych i medycznych na rynek polski i zagraniczny. Firma jest oficjalnym dystrybutorem najlepszych światowych marek produkujących sprzęt do medycyny estetycznej, sektora medycznego oraz wellness. Wraz ze swoimi Klientami wyznacza najwyższe standardy usług na rynku polskim, umożliwiając szerokiemu gronu specjalistów dostęp do urządzeń zapewniających pracę na najwyższym poziomie oraz gwarantujących bezpieczeństwo i satysfakcję pacjenta. Zabiegi wykonywane z zastosowaniem tych technologii powodują natychmiastową i długotrwałą poprawę wyglądu skóry i ciała, a tym samym zwiększają komfort życia i wpływają pozytywnie na samopoczucie.

ITP S.A. jest w Polsce dystrybutorem takich znanych firm, jak: Cynosure, Pollogen - Lumenis, Alma Lasers, Deka, Storz Medical, LPG, Quanta System, NewPong, Korust.

Od 2012 roku firma tworzy swoje własne produkty: innowacyjną linię organicznych wypełniaczy i kosmeceutyków Neauvia Organic. Powstają one w oparciu o współpracę z wysokiej klasy specjalistami oraz zastosowanie najnowszych technologii i najwyższej jakości składników. ITP wspólnie z firmą Neauvia ITS tworzy również własne urządzenia stosowane w medycynie i medycynie estetycznej.

Od 2018 roku ITP S.A. jest również jedyny polskim dystrybutorem łóżek i leżanek włoskiej marki LEMI oraz od 2019 w swpim portfolio posiada fitokosmetyki Vagheggi. Działalność i profesjonalizm firmy zostały docenione przez magazyny Puls Biznesu i Forbes, które niejednokrotnie przyznały ITP S.A. cenne wyróżnienia.

 

Instytuty naukowe, laboratoria i ośrodki badawcze

 

 

 

ACC Assessment Cosmetic Consulting Piaseczno 05-500, ul. Nadarzyńska 38B lok. 3 NIP: 9511812212. Firma ACC Chemicals zajmuje się zagadnieniami związanymi z wypełnieniem obowiązków nakładanych przez Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady [WE] Nr 1223/2009 z dnia 30 listopada 2009 r. dotyczących produktów kosmetycznych oraz innych przepisów prawa nakładanych na producentów / importerów i dystrybutorów kosmetyków. Naszą współprace z Wyższą Szkołą Inżynierii i Zdrowia pragniemy rozpocząć od umożliwienia zdobycia praktyki studentom studiów magisterskich z zakresu chemii i technologii kosmetyków. Zajmujemy się głównie wykonywaniem Raportów bezpieczeństwa oraz kontaktami z producentami kosmetyków i laboratorium, dobieramy konieczne badania aby produkt kosmetyczny był bezpiecznie wprowadzony na rynek.

 


 

CenterMed jako lider w branży specjalistycznych przychodni, zlokalizowanych w 9 polskich miastach, od początku swojej działalności z wielką przyjemnością angażuje się we współpracę z ośrodkami akademickimi. Placówki CenterMed znajdują się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Kielcach, Tarnowie, Nowym Sączu, Bochni oraz Brzesku. Kluczowa dla działalności przychodni współpraca z ośrodkami akademickimi skupia się przede wszystkich na dbaniu o zdrowe i efektywne studiowanie. Akademickie Centra Medyczne obejmują świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Wszyscy studenci korzystający z usług uprawnieni są do korzystania z programu rabatowego, jeżeli zdecydują się na skorzystanie z pakietu prywatnej opieki medycznej. Współpracując ze środowiskiem akademickim CenterMed prowadzi również działalność profilaktyczną oraz edukacyjną.

 

 

 

 

Dr Koziej Instytut Badań Kosmetyków wspiera branżę kosmetyczną we wdrożeniach produktów, zarówno na etapie formulacji, pełnego zakresu badań, jak i kompletnej dokumentacji PIF (Product Information File). Jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem i tradycją. Ekspert w dziedzinie toksykologii produktów kosmetycznych, budowy, funkcjonowania i łączenia substancji chemicznych oraz anatomii i fizjologii skóry. Dr Koziej Instytut Badań Kosmetyków, to doświadczenie i kompleksowość oferowanych usług.

GoldEco Agnieszka Stateczna-Mędrek, - nowoczesne laboratorium, którego celem jest opracowanie receptur, formulacji wszelkiego typu produktów kosmetycznych. Tworzymy receptury kosmetyków standardowych, naturalnych i certyfikowanych. Dostosowujemy obecne receptury do obowiązującego prawa.

Celem współpracy Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie i Instytutu Żywności i Żywienia im. prof. dr hab. Aleksandra Szczygła jest podnoszenie świadomości i stanu wiedzy polskiego społeczeństwa w zakresie racjonalnego żywienia i istoty aktywności fizycznej, a co za tym idzie zrozumienie ich rzeczywistego wpływu na stan zdrowia osób w różnym wieku. Główny cel współpracy pomiędzy WSIiZ w Warszawie i IŻŻ jest realizowany dzięki celom szczegółowym tj. objęciem patronatem merytorycznym przez IŻŻ programów studiów z zakresu dietetyki, racjonalnego żywienia oraz jakości i bezpieczeństwa żywności. Dodatkowo Uczelnia zobowiązuje się do propagowania zasad prozdrowotnego stylu życia, zgodnych z ideami działalności IŻŻ, a co za tym idzie do podejmowania działań na rzecz prewencji chorób dietozależnych przez studentów i absolwentów WSIiZ.

KF Niccolum to zespół wykwalifikowanych specjalistów, naukowców i badaczy poszukujących nowych rozwiązań w dziedzinie pielęgnacji skóry i ochrony zdrowia. Wieloletnie doświadczenie, ciągły rozwój, otwartość, pasja, a także wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwalają na tworzenie najwyższej jakości produktów. Misją KF Niccolum jest edukacja w zakresie alergii skórnych, zapobieganie alergiom kontaktowym oraz niesienie pomocy już uwrażliwionym osobom, poprzez udostępnianie unikalnej oferty produktów podnoszących komfort codziennego życia. Firma zorientowana jest przede wszystkim na innowacje w dziedzinie farmacji, kosmetyki i medycyny. Jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek kosmeceutyki nuev (www.nuev.pl) z technologią metal screen (analogicznie do sun screen ! ) chroniące skórę wrażliwą przed nabywaniem alergii kontaktowych. Substancja aktywna Chitathione jest chroniona zgłoszeniem patentowym, a jej działanie zostało udowodnione w testach in vivo i in vitro. Warto postawić na profilaktykę, zamiast leczenia!


Ośrodki SPA & Wellness

 

 

„Klinika Belwederska Clinic uwzględniając oczekiwania i szeroko pojęte dobro pacjenta, tworzy dla niego indywidualny plan działania w zakresie kosmetologii, którego celem jest zaspokojenie jego oczekiwań w zakresie pięknego i zdrowego wyglądu oraz dobrego samopoczucia. Działamy zgodnie z normami i przepisami prawa przestrzegając etyki zawodowej. Personel Belwederska Clinic oprócz licznych codziennych zajęć i obowiązków angażuje się w organizację różnego rodzaju spotkań z naszymi aktualnymi a także przyszłymi klientami, które licznie i z wielkim aplauzem odpowiadają na zaproszenia w większości realizowanych przedsięwzięć. Do takich zalicza się m.in.: wykład i zajęcia warsztatowe ze stylistkami i makijażystkami.”

Centrum Med-Estetica jest niekonwencjonalnym miejscem, gdyż jest to flagowy gabinet Profi-Med – dystrybutora profesjonalnego sprzętu kosmetyczno-medycznego. Wszystkie urządzenia oferowane przez Profi-Med znajdują się w naszym gabinecie CME, a nasz personel to zespół najwyższej klasy specjalistów, którzy są również szkoleniowcami w zakresie laserów oraz profesjonalnych sprzętów kosmetycznych.

Bardzo cenimy Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia za jej wysokie standardy nauczania oraz wykwalifikowaną kadrę. Od powstania firmy Centrum Med-Estetica w 2008 roku już kilkanaście studentek WSIiZ odbyło praktyki w naszym gabinecie, a najlepsze z nich pracują u nas na stałe. Dziękujemy za współpracę i liczymy na więcej.

 

Położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy, DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw to jeden z największych obiektów konferencyjno-hotelowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Obiekt dysponuje ponad 5000 m² powierzchni eventowej, pokojami i apartamentami mogącymi pomieścić aż 700 gości, relaksującym SPA, strefami Wellness i Fitness oraz bogatym zapleczem gastronomicznym. Hotel obsługuje rocznie kilkaset konferencji, bankietów i imprez dla czołowych polskich i zagranicznych marek, a także przyjmuje licznych gości indywidualnych.

Niezmiernie cieszy nas współpraca z Wyższą Szkołą Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, której owocem są płatne staże dedykowane studentom Kosmetologii. Liczymy, że realizowane w naszym unikatowym Spa, Wellness & Fitness szkolenia, wydatnie zwiększą kompetencje i szanse absolwentów na znalezienie dobrej pracy. 

 

 

Wyjątkowe miejsce w Warszawie dla wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy chcą w bezpretensjonalny sposób poprawić swój wygląd, samopoczucie, nastrój! Współtwórczynią miejsca jest znana piosenkarka Natalia Przybysz.

 

 

Gdy w 2006 roku powstał pierwszy gabinet SATIN, naszym głównym założeniem było stworzenie i rozwinięcie pojęcia PODOLOGII POLSKIEJ. Po latach zbierania doświadczenia niezmiennie chcemy realizować ten cel, tak aby polska podologia mogła szczycić się najwyższą jakością. Stale uczestniczymy zarówno w wewnętrznych, jak i zewnętrznych szkoleniach poszerzających zakres naszej wiedzy. Sumiennie staramy się zapewnić wysoką jakość specjalistycznych zabiegów. Z pewnością nie obawiamy się stwierdzenia, że stopy są u nas pod bardzo dobrą opieką!

 

„Jako motto naszego salonu SPA przyjęliśmy starą japońską sentencję: nieoszlifowany diament nie świeci. Salon kosmetyczny Shintai w Warszawie pragnie wydobyć z każdego człowieka naturalne piękno proponując szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetyki. Największą satysfakcję daje nam zadowolenie Klientów. Wiedza połączona z doświadczeniem wykwalifikowanej kosmetyczki sprawia, że trafiamy w gusta nawet najbardziej wymagających odbiorców. Salon kosmetyczny Shintai przeniesie Cię w niezwykły świat wytchnienia i harmonii.”

 

Ośrodki Szkoleniowe

Broadway beauty

 

Broadway Beauty® jest Niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego. Wydajemy zaświadczenia na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186). Do każdego ukończonego szkolenia wydajemy zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. (MEN) Oferujemy współpracę z Powiatowymi Urzędami Pracy. Europejska Szkoła Kosmetyczna posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.24/00093/2017. Nasze certyfikaty akceptowane są na terenie całej Unii Europejskiej.

Współpraca z Uczelnią dotyczy obszaru zastosowania pigmentacji w kosmetologii.

 

MAXLASH

Maxlash Professional od 2009 roku, klientki w Polsce i na świecie potwierdzają wysoką jakość oferowanych przez nas usług, szkoleń, dystrybucji oraz jakości kosmetyków. Jesteśmy autorami takich metod stylizacji rzęs jak Express, Pump Up Lash i Stay Long Mascara. Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy też szkolenia oraz kosmetyki do trwałego podkręcania i malowania rzęs. Nasze metody podbijają rynek wypychając dotychczas stosowane wałki, paski i tradycyjne maskary. Z naszego doświadczenia, wiedzy i umiejętności skorzystało wiele osób w całej Polsce i Europie. Od 2010 roku jesteśmy uczestnikami wielu kongresów, targów oraz wydarzeń kosmetycznych. Jesteśmy właścicielami marek Maxlash Professional, Mount Up Lash, Affari, Noir Cosmetique.

Pisma branżowe

 

 

"Wysoki standard nauczania, bardzo dobrze przygotowana i wykwalifikowana kadra, posiadająca praktykę w zawodzie kosmetologa. Szkoła jest aktywna na rynku, bierze udział w wydarzeniach branżowych. Na bieżąco z najnowszymi trendami w kosmetologii. Uczelnia zachęca też i informuje studentów o najważniejszych wydarzeniach na rynku, aby mogli brać udział i poszerzać wiedzę interdyscyplinarną potrzebną w zawodzie kosmetologa. Program nauczania obejmuje oprócz kosmetologii inne dziedziny pokrewne, co umożliwi absolwentom kompleksowe podejście do poprawy wyglądu i samopoczucia klientów."

 

 

Niezwykle cenimy sobie naszą współpracę z Wyższą Szkołą Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Mamy okazję publikować na łamach naszego magazynu publikacje kadry naukowej uczelni. Dodatkowo zawsze możemy liczyć na wsparcie merytoryczne przy wielu innych prowadzonych przez nasze wydawnictwo inicjatywach rynkowych. Cenimy sobie zaangażowanie uczelni w propagowanie profesjonalnej wiedzy z zakresu szeroko rozumianej kosmetologii, jaką dzielą się z naszymi czytelnikami.
 

Bio -Tech Media Sp. z o.o.. To firma działająca w sektorze mediów LifeScience. Prowadzi m.in. największy branżowy portal Biotechnologia.pl, ale także inne: CodziennikKosmetyczny.pl, Labnews.pl, CEbiotech.pl.

Kwartalnik Biotechnologia.pl jest źródłem wiedzy z zakresu finansowania branżowych badań naukowych, newsów branżowych, informacji na temat innowacyjnych rozwiązań dla biosektora.

Grupą docelową kwartalnika są naukowcy, managerowie, pracownicy działów badawczo-rozwojowych (R&D) oraz marketingu, przedstawiciele firm biosektora, przedsiębiorcy, kadra naukowa uczelni wyższych, a także studenci i doktoranci.

 

 

 

Cabines Polska to niezależne polskie czasopismo ukazujące się od roku 2003 jako dwumiesięcznik. Od lat zajmuje czołową pozycję wśród profesjonalnych magazynów kosmetycznych. Podajemy rzetelne, sprawdzone informacje o krajowych i światowych nowościach kosmetycznych. Prezentujemy i omawiamy nowe trendy i zjawiska w branży, nowe zabiegi i preparaty, a gdy zachodzi potrzeba przypominamy już obecne na rynku. Omawiamy sprzęt i wyposażenie gabinetów kosmetycznych oraz salonów spa. Publikujemy wywiady z osobistościami świata kosmetyki polskiej i zagranicznej, porady z zakresu marketingu i zarządzania. Nawiązanie współpracy z Wyższą Szkołą Inżynierii i Zdrowia w Warszawie było kwestią czasu – treści przekazywane studentom oraz przedsięwzięcia, w które angażuje się Uczelnia zbieżne są z linią przewodnią Cabines Polska.

 

EChemia i Biznes” to dwumiesięcznik biznesowo-gospodarczy prowadzony przez EPS Media, stworzony z myślą o firmach poszukujących rzetelnej, aktualnej i profesjonalnie przygotowanej informacji na temat rynku chemicznego i sektorów powiązanych.

"Chemia i Biznes. Rynek Kosmetyczny i Chemii Gospodarczej" to kwartalnik biznesowo-informacyjny z zakresu przemysłu kosmetycznego i środków czystości.

"Chemia i Biznes. Rynek Kosmetyczny i Chemii Gospodarczej" to kwartalnik biznesowo-informacyjny z zakresu przemysłu kosmetycznego i środków czystości.

Poprzez czasopisma czytelnicy są informowani o sytuacji na rynku chemicznym, chemii gospodarczej i kosmetycznym: trendach, tendencjach, perspektywach. Czytelnikami są poszukujący dostawców lub odbiorców usług i produktów, pracownicy firm produkcyjnych, dystrybucyjnych i usługowych, w tym kadra zarządzająca, pracownicy działów marketingu i sprzedaży, działów R&D oraz wszyscy zainteresowani przekrojowymi wiadomościami z rynku.

 

LNE – nr 1 w branży beauty i healthy aging, to profesjonalny magazyn dotyczący nowoczesnej kosmetologii i profilaktyki anti-aging. Wiodące działy magazynu LNE: kosmetologia w praktyce, medycyna estetyczna, dermatologia, healthy aging, biznes & beauty, makijaż, masaż, podologia, trychologia. LNE – oryg. Les Nouvelles Esthetiques, powstało we Francji w 1952 r. i uznawane jest za najbardziej prestiżowy magazyn w branży beauty na świecie. LNE ukazuje się w 20 krajach, w Polsce od 1995 r.

 

 

Portale Branżowe

 

 

 

Portal Ambasada Kosmetyczna powstał w celu szerzenia wiedzy z szeroko rozumianej kosmetologii i nauk pokrewnych. Portal skierowany jest do osób z branży kosmetycznej: kosmetyczek, kosmetologów, podologów, właścicieli salonów kosmetycznych, właścicieli gabinetów medycyny estetycznej oraz osób świadomie dbających o swoją urodę i zdrowie. Na portalu Ambasada Kosmetyczna znajdą Państwo m.in. specjalistyczne artykuły, porady kosmetyczne, konkursy z cennymi nagrodami, informacje o urządzeniach, produktach kosmetycznych do pielęgnacji profesjonalnej i pielęgnacji domowej, szkoleniach, kursach kosmetycznych oraz informacje o miejscach godnych polecenia, gdzie mogą Państwo skorzystać z usług kosmetycznych. Ambasada Kosmetyczna to również organizator Edukacyjnego Kongresu Kosmetycznego dla profesjonalistów z branży kosmetycznej – www.kongreskosmetyczny.pl oraz Edukacyjnego Kongresu Podologiczne dla specjalistów ds.podologii. Ponadto Ambasada Kosmetyczna to producent ekskluzywnej linii podologicznej COLORFUL (pianka zmiękczająca do stóp i pianka nawilżająca do stóp) oraz prowansalskich aromatycznych swiec do masażu L'AMIE DE PROVENCE.

 

Na portalu www.chemiaibiznes.com.pl prezentowane są najważniejsze wiadomości dotyczące polskiego i światowego przemysłu chemicznego oraz branż powiązanych. Przedstawiane są najnowsze trendy wpływające na kształt branży chemicznej, zmiany w legislacji krajowej i europejskiej oraz informacje związane z aktywnością polskich i zagranicznych firm tworzących rynek. Dotyczą one m.in. realizacji planów inwestycyjnych, nowości produktowych, konkurencyjności i innowacyjności przedsiębiorstw oraz perspektyw ich dalszego rozwoju, zmieniających się cen surowców, a także wpływu branży chemicznej na kształt całej gospodarki oraz wpływów rozmaitych czynników na stan branży. Prowadzącym portal jest EPS Media.

 

Bio -Tech Media Sp. z o.o.. To firma działająca w sektorze mediów LifeScience. Prowadzi m.in. największy branżowy portal specjalistyczny Biotechnologia.pl, ale także inne: CodziennikKosmetyczny.pl, Labnews.pl, CEbiotech.com.
Firma jest także wydawcą specjalistycznego kwartalnika Biotechnologia.pl oraz organizatorem licznych szkoleń i konferencji.

Portal Biotechnologia.pl to lider mediów w tematyce szeroko pojętej biotechnologii, biofarmacji, kosmetologii oraz innowacyjnego BioBiznesu.

Użytkownicy portalu to management firm sektora BioBiznesu, Inwestorzy , Managerowie i Pracownicy działów badawczo-rozwojowych (R7D) i marketingu. Przedstawiciele firm biosektora, przedsiębiorcy, Doktoranci i Studenci.

 

 

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie to miejsce, które tworzą osoby nie tylko z bogatą wiedzą teoretyczną ale również praktyczną. Sale dydaktyczne są na bardzo wysokim poziomie. Władze Uczelni reaguje na potrzeby rynku pracy, czego efektem są choćby studia podyplomowe z trychologii kosmetologicznej. Mamy przyjemność współpracować z Uczelnią przy konferencjach i warsztatach naukowych. Polecamy naukę i podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia.

Jako specjalistyczny portal skierowany do kosmetyczek i osób profesjonalnie zajmujących się branżą kosmetyczną, bardzo cenimy sobie współpracę z Wyższą Szkołą Inżynierii i Zdrowia oraz zaangażowanie w realizację wspólnych projektów. Z przyjemnością zamieszczamy na naszym portalu publikacje kadry naukowej uczelni oraz studentów. Mamy nadzieję na dalsze wspólne działania i pozytywne relacje.

 

Portal polecanakosmetyczka.pl jest świeżym start-upem stworzonym przez studentkę studiów magisterskich kierunku Kosmetologia Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Portal powstał z myślą o uczniach, studentach i absolwentach kierunków kosmetycznych i kosmetologicznych z całej Polski. Tematyka portalu związana jest głównie z edukacją i rekrutacją w branży beauty. Portal ma na celu pomoc w: podniesieniu kwalifikacji zawodowych (szkolenia zawodowe, kursy językowe), przygotowaniu do podjęcia pierwszej pracy/praktyki/stażu (jak przebrnąć przez rozmowę rekrutacyjną), założenia własnej działalności gospodarczej, lub organizacji praktyki poza granicami Polski.

 

 

praca

 

Współpracujemy z Wyższą Szkołą Inżynierii i Zdrowia od 2013 roku, samą zaś współpracę oceniamy pozytywnie. Uczelnia pomaga w dystrybucji ofert pracy z Praca.pl wśród studentów oraz wspiera wydarzenia organizowane przez portal Praca.pl.

 

Producenci i dystrybutorzy specjalistycznego sprzętu i narzędzi

 

 

 

Firma Activ istnieje od 2003 roku i jest największym producentem, importerem i eksporterem wyposażenia salonów kosmetycznych i fryzjerskich w Europie. W swojej ofercie posiadamy meble, autoklawy, kombajny kosmetyczne i wiele innych sprzętów. Z naszej oferty skorzystało już 45 tysięcy klientów, w tym 700 hurtowni w całej Polsce. Profesjonalni doradcy oraz 16-letnie doświadczenie, jakie posiadamy pozwala nam spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

AArkada jest polską firmą, założoną w 2011 roku przez Adriana Arkadę. Działalność bazuje na opatentowanym rozwiązaniu, pod nazwą Metoda Arkady. Rdzeń filozofii marki stanowią dobro użytkownika, satysfakcja współpracowników oraz rozwój międzynarodowej działalności biznesowej. Produkty marki AArkada, jak i sama Metoda Arkady, są już obecne na rynkach 36 państw. Firma zawdzięcza ten sukces szczególnej dbałości o jakość i skuteczności produktów, naturalnym składnikom i trosce o zadowolenie klientów.
 

Firma BIOMAK Sp.j. produkuje sprzęt kosmetyczny od 1989 roku. Jesteśmy firmą polską. Od początku skupiamy wokół siebie najlepszych konstruktorów, energicznych ludzi, osoby z ogromnym doświadczeniem i wiedzą w dziedzinie projektowania i produkcji sprzętu kosmetycznego. Dynamiczny rozwój oraz nowoczesna technologia pozwalają nam od lat być czołowym producentem sprzętu kosmetycznego.
 

JK Surgical działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce. Od początku swojego istnienia JK Surgical dostarcza najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które znajdują zastosowanie także w podologii oraz kosmetologii i cieszą się doskonałą opinią wśród odbiorców. Jednym z nadrzędnych celów firmy jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań wspierających specjalistów na rynku medycznym i kosmetologicznym. .

Lycon Polska ma zaszczyt współpracować z Wyższą Szkołą Inżynierii i Zdrowia w zakresie poszerzania wiedzy merytorycznej oraz umiejętności praktycznych dotyczących depilacji ciała. Mamy za sobą wiele wspólnie zrealizowanych spotkań warsztatowych. Cenimy sobie dążenie Uczelni do przekazywania studentom zaktualizowanej, profesjonalnej wiedzy oraz nowoczesnych technologii, a także wysoki poziom realizacji projektów.

 

 

MEDILAB jest liderem wśród firm dostarczających profesjonalne środki dezynfekcyjne do branży beauty. MEDILAB jest obecny na rynku szpitalnym od 30 lat, zaś w gabinetach kosmetycznych nasza oferta pojawiła się 6 lat temu. Dziś nasze środki dezynfekcyjne zabezpieczają procedury w niemal każdym gabinecie beauty w Polsce. Naszym atutem jest kompleksowe doradztwo z zakresu bezpieczeństwa świadczonych usług dla funkcjonujących gabinetów jak również tych nowo powstających. Współtworzymy procedury higieniczno-sanitarne oraz dobieramy skuteczne profesjonalne medyczne środki dezynfekcyjne.

 

 

„Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją opakowań oraz aplikatorów na potrzeby przemysłu kosmetycznego tj.:mascary, błyszczyki, pomadki, eyelinery, cienie, róże oraz pudry.

W stałej ofercie naszej firmy znajdują się gotowe, przetestowane, certyfikowane masy kosmetyczne – pełna gama kolorystyczna produktów tj: Mascary do rzęs , Mascary do brwi, Eyelinery, Błyszczyki, Lakiery do ust, Pomadki matowe, Pomadki klasyczne, Cienie do powiek, Róże do policzków, Pudry prasowane oraz wiele innych….

Oferujemy również możliwość stworzenia nowej receptury -od podstaw, bądź odwzorowania już istniejącej. W laboratorium – dobieramy składniki aktywne pod Państwa życzenie. Pracujemy także na podstawie opracowanych i przebadanych przez nas produktów. Tworzymy różnorodne receptury przy użyciu nowoczesnych surowców dostarczanych przez zaufanych dostawców.”

Firma IRBK GROUP Patrycja Marciniak, jest instytucją szkoleniową oraz dostawcą urządzeń i wyposażenia dla Gabinetów Kosmetologicznych ora Klinik Medycyny Estetycznej. Założona została przez Kosmetologa i Trenera Rozwoju Osobistego z wieloletnim doświadczeniem trenersko - handlowym. Firma główny nacisk w swojej działalności, kładzie na rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji Studentów kierunków kosmetologicznych jak i dyplomowanych Kosmetologów. Misją firmy IRBK GROUP Patrycja Marciniak jest uzupełnianie wiedzy zdobytej podczas Studiów wśród Kosmetologów na terenie Województwa Mazowieckiego. Tym bardziej, cenimy sobie współpracę z WSIiZ w Warszawie. Studenci Uczelni, jak i jej absolwenci, wykazują należytą wiedzę, zdobytą podczas studiów, która pozwala im w pełni korzystać z zasobów edukacyjnych, jakie oferuje im nasza firma podczas szkoleń podnoszących ich kwalifikacji i uzupełniających wiedzę już zdobytą. Współpraca z WSIiZ układa się doskonale od samego początku współpracy, sale dydaktyczne o wysokim standardzie oraz zaangażowanie Uczelni w rozwój Studentów i jej absolwentów, pozwala na organizowanie szkoleń i warsztatów na najwyższym poziomie. 

 

Jest liderem wśród polskich firm, działających w branży SPA, kosmetycznej i medycyny estetycznej. Jako wiodący dostawca kosmetyków profesjonalnych oraz wysokiej klasy wyposażenia w swoim portfolio posiada najlepsze produkty światowych marek. Współpracują z nią dzisiaj najlepsi reprezentacji branży Beauty w tym Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia. Uczelnia wyróżnia się wysokimi standardami nauczania, profesjonalną kadrą dydaktyczną kształcącą studentów w zawodzie Kosmetologa.

 

Marka Podoland została stworzona przez Daniela Abratkiewicza w roku 2015. Od tego czasu działa prężnie w obszarze podologii, wykorzystując autorskie, innowacyjne i opatentowane systemy terapii stóp, skupiające się w dużej mierze na korekcji wrastających paznokci. Gruntowna wiedza, podejście pełne pasji oraz zdobyte przez lata doświadczenie pozwalają specjalistom Podolandu także szkolić innych. We Wrocławiu mieści się główne centrum szkoleniowe, odwiedzane regularnie przez ekspertów z różnych stron świata. Zgłoszony do patentu system UniBrace został laureatem nagrody „Innowacje” magazynu LNE. To prestiżowe wyróżnienie jest przyznawane przez polskich oraz francuskich ekspertów z zakresu chemii, surowców kosmetycznych i nowoczesnych technologii.

 

Firma Presto jest producentem spersonalizowanych wkładek 3D dopasowanych do stopy i obuwia. Uwzględniając oczekiwania i szeroko pojęte dobro pacjenta, tworzymy dla niego indywidualne projekty dające komfort i odciążenie w dolegliwościach stóp. Nasze produkty pochłaniają większość mikronaprężeń i wstrząsów co odciąża również stawy i kręgosłup. Sumiennie staramy się zapewnić wysoką jakość naszego produktu i szkoleń dla studentów. Bardzo cenimy Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia za jej wysokie standardy nauczania oraz wykwalifikowaną kadrę otwartą na nowe technologie CNC.

 

Producenci produktów kosmetycznych

Firma ADARA jest obecna na polskim rynku od 1987 roku. Długoletnie doświadczenie oraz doskonale wykwalifikowana kadra specjalistów gwarantuje najwyższy poziom świadczonych usług.

ADARA jest wyłącznym dystrybutorem wybranych produktów z Care Solutions Business Line firmy EVONIK Operations GmbH w Polsce. W naszej szerokiej ofercie znajdują się składniki dla przemysłu kosmetycznego i farmacji. Od lipca 2019 roku portfolio produktowe ADARY powiększyło się o gamę surowców pochodzących z dotychczasowej oferty EVONIK Dr. Straetmans GmbH.

Jako wyłączny dystrybutor ADARA ściśle współpracuje ze swoim partnerem handlowym i korzysta z wiedzy oraz doświadczenia specjalistów EVONIK w zakresie oferowanych składników i ich zastosowań.

Nasza oferta obejmuje aktualnie wiele różnych grup produktów dedykowanych pielęgnacji skóry oraz włosów, m.in.: wyspecjalizowane składniki aktywne, naturalne emulgatory, emolienty, składniki detergentowe, dodatki funkcjonalne, naturalne solubilizatory, zagęstniki itp. Wiele z surowców jest naturalnych i opartych na bazie składników pochodzenia naturalnego zgodnych z certyfikatami COSMOS czy NaTrue.

 

Marka Alessandro w ciągu 25 lat swojego istnienia stała się światowym liderem w dziedzinie pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci, a przede wszystkim - zastosowania żeli światłoutwardzalnych. Dzięki innowacyjnym produktom oraz nowatorskiej koncepcji działania firma w błyskawicznym tempie zyskała światową renomę i uznanie klientów na rynku międzynarodowym. Od początku wielki nacisk położono na innowacje i wytwarzanie produktów najwyższej jakości z których wiele chronionych jest patentem.

Generalny dystrybutorem marki w Polsce jest firma Cosmetics Group sp. z o.o. założona w 1991 roku przez Renatę i Pawła Grieger.

 BELNEA  

BELNEA to polska firma produkująca specjalistyczne kosmetyki do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała kobiety. Od początku istnienia misją firmy jest dostarczenie kosmetyków o najwyższej jakości, wyrafinowanych składach i dobroczynnym działaniu. Polski kapitał spółki przekłada się również na współpracę z czołowymi – krajowymi ośrodkami badawczymi i laboratoriami na wszystkich etapach produkcji.

Kluczowym składnikiem produktów marki Deep Violet Therapy jest olej z nasion aronii – w 100% naturalny. To dzięki swoim właściwościom ochronnym, pielęgnacyjnym i leczniczym, ma szczególne zastosowanie w produktach anty-anging i przeciwzmarszczkowych.

Kremy produkowane przez firmę są dedykowane świadomym i wymagającym kobietom, które przy wyborze kosmetyku kierują się jakością i unikatowością pożądanego produktu.

W związku z tym, że firma kieruje się zamierzonym podejściem do idei kosmetyków naturalnych, uważamy współpracę z Wyższą Szkołą Inżynierii i Zdrowia w Warszawie za nieodzowny element Naszej działalności. Z radością wspieramy inicjatywy Uczelni, które są zbieżne z wyznaczanymi przez firmę BELNEA celami.

 

COSMED Consulting dostarcza wachlarz usług adresowanych do firm działających w szeroko rozumianej branży beauty & health. Klientami oraz partnerami firmy są między innymi przedsiębiorstwa kosmetyczne i farmaceutyczno-medyczne, salony kosmetyczne i Spa, szkoły kosmetyczne, czy sieci aptek i drogerii. W ramach firmy COSMED Consulting realizowane są takie projekty, jak m. in. otwieranie salonów kosmetycznych, klinik i Spa; wprowadzanie kosmetyków i parafarmaceutyków na rynek, tworzenie kampanii edukacyjnych i reklamowych dla firm z branży kosmetycznej oraz medycznej; organizacja szkoleń dedykowanych dla właścicieli i specjalistów salonów beauty. Firma jest także właścicielem branżowego portalu www.serwisuroda.pl. W 2015 roku w ramach firmy COSMED Consulting, Sebastian Tatarek wprowadził na rynek własną profesjonalną markę kosmetyków EsthiCell PROFESSIONAL. Marka ta to dermoestetyczna odpowiedź na współczesne potrzeby pielęgnacyjne w gabinetach dermoestetycznych, salonach kosmetycznych i Spa. Filozofia marki łączy wiele istotnych elementów, wśród których najważniejsze to ograniczenie w formułach produktów do minimum substancji mogących oddziaływać negatywnie, w tym substancji zapachowych.

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

Nasza współpraca z Wyższą Szkołą Inżynierii i Zdrowia już od kilku lat układa się bardzo pomyślnie. Dobry kontakt i niesłabnące zaangażowanie obu stron pozytywnie wpływają na realizowanie naszych wspólnych projektów.

http://wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

EVONIK jako producent wyspecjalizowanych surowców chemicznych jest świadomy odpowiedzialności jaką ponosi w zakresie bezpieczeństwa, ochrony środowiska i zdrowia. EVONIK dokłada wszelkich starań, aby innowacyjne rozwiązania technologiczne szły w parze z efektywnym gospodarowaniem zasobami naturalnymi, równowagą w łańcuchu dostaw i odpowiedzialnością społeczną.

Firma Forever Living Products jest największym na świecie plantatorem aloesu. Od 40 lat tworzy produkty na bazie stabilizowanego miąższu aloesowego, a swoich stałych odbiorców ma w ponad 160 krajach. Dzięki specjalnym, opatentowanym technologiom produkty są unikatowe. Kochamy aloes i dlatego 50 milionów krzewów rosnących na naszych plantacjach traktujemy nieco inaczej. Aloes jest zbierany ręcznie, wartościowy miąższ delikatnie oddzielany od reszty liścia, a następnie stabilizowany podczas specjalnego, opatentowanego procesu. Kierujemy się zasadą od rośliny, do produktu, dla Ciebie. Nasze produkty aloesowe jako pierwsze otrzymały Pieczęć Aprobaty Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu przyznawaną za jakość i czystość. Jest nam niezmiernie miło współpracować z Wyższą Szkołą Inżynierii i Zdrowia, która znana jest z wysokiego poziomu nauczania i świetnie wyspecjalizowanej kadry dydaktycznej.

 

Firma „HAMATRIX” jest znana jako twórca BIOSKÓRY HYAMATRIX®, którą wykorzystuje się w kombustiologii, chirurgii, dermatologii i kosmetologii na całym świecie. Unikalne właściwości BIOSKÓRY stały się podstawą dla stworzenia profesjonalnej i domowej linii preparatów kosmetycznych HYAMATRIX®.

Preparaty kosmetyczne HYAMATRIX® są kompozycją pierwotnych związków biologicznie czynnych wytwarzanych na podstawie destrukturyzowanego kwasu hialuronowego, oraz peptydów macierzowych HYAMATRIX®.
Nowością firmy HYAMATRIX® jest zabieg - HialuronoPlastyka bezinwazyjna.

HialuronoPlastyka to perfekcyjny duet dwóch składników, nanodestukturyzowanego kwasu hialuronowego i kompleksu peptydów macierzowych HYAMATRIX®, który dał nowe możliwości w nieinwazyjnej biorewitalizacji skóry.
Maleńka nanocząsteczka kwasu hialuronowego bez problemu przedostaje się przez barierę naskórka do głębszych warstw skóry. Sam kwas hialuronowy pozostaje w skórze krótko ponieważ podlega rozkładowi przez enzym hialuronidazę i tu jest właśnie moment dla działania peptydu macierzowego HYAMATRIX®. Rolą jego jest połączenie drobnych nanocząsteczek kwasu hialuronowego w makrocząsteczki o większych rozmiarach i zatrzymanie go na dłużej dzięki mechanizmowi blokady hialuronidazy.

Bezwzględną zaletą zabiegów HYAMATRIX® jest nieinwazyjność. Wszystkie zabiegi są bardzo przyjemne i całkowicie bezbolesne. Na uwagę zasługuje również fakt, że nie ma okresu rekonwalescencji pozabiegowej. 

Poza linią preparatów dla profesjonalistów HYAMATRIX® posiada również preparaty do pielęgnacji domowej linii HYAMATRIX® HomeCare

 

KLAPP Cosmetics jest pionierem w świecie piękna i synonimem innowacyjnych zabiegów kosmetycznych, które wyprzedzają swoje czasy, czego dowodem są liczne, międzynarodowe nagrody. Założyciel firmy Gerhard Klapp już od 35 lat wyznacza światowe trendy w branży Beauty, a hasło „Made in germany” jest w tym przypadku gwarancją najwyższej jakości kosmetyków. Na całym świecie marce KLAPP Cosmetics zaufało ponad 15 000 gabinetów oraz SPA w 64 krajach. Firma nieustannie inwestuje w badania i rozwój zabiegów kosmetycznych, specjalistycznych kuracji oraz produktów do pielęgnacji domowej. Jednym z priorytetów firmy KLAPP Cosmetics są stałe szkolenia, warsztaty oraz nieustanna edukacja. Bardzo ważna jest również współpraca w tym kierunku z Uczelniami Wyższymi, dlatego też firma KLAPP Cosmetics podjęła współpracę tak prestiżową Uczelnią jaką jest Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia z Warszawie.

La Biosthetique® jest dziedziną wiedzy, filozofią, która wypełnia lukę pomiędzy kosmetyką a medycyną. Skuteczność działania wszystkich preparatów La Biosthetique jest poparta wieloletnimi badaniami. La Biosthetique to coś więcej niż marka to sposób życia. W Polsce generalnym dystrybutorem marki od ponad 10 lat jest firma rodzinna Cosmetics Group, założona w 1991 roku przez Pawła i Renatę Grieger. Cosmetics Group to generalny przedstawiciel najlepszych światowych marek fryzjersko-kosmetycznych na rynku polskim (m.in.: alessandro International, Reviderm skintelligence, Ionto Comed). Firma działa w Polsce już od 23 lat i w ciągu tego czasu stała się liderem w wyposażaniu salonów fryzjerskich oraz gabinetów kosmetycznych w całym kraju.

 

MOLLON PRO PROFESSIONAL to profesjonalna marka o francuskich korzeniach, która tworzy innowacyjne, profesjonalne produkty do stylizacji i pielęgnacji paznokci z zachowaniem najwyższych światowych norm jakości. Czerpiąc z najnowszych trendów kosmetycznych oraz rozwiązań technologicznych, dbamy o piękno i styl kobiety. Nasze produkty wyróżnia innowacyjność, wysoka jakość i unikalny styl. Nazwa marki pochodzi od znanego we Francji miasteczka twórców i artystów, a korzenie sięgają firmy private label specjalizującej się w produkcji i handlu kosmetykami do pielęgnacji paznokci, makijażu oraz produktami perfumeryjnymi.

 

Natuu – producent kosmetyków naturalnych na bazie ziół. Nasza firma powstała na Podlasiu – w regionie słynącym z tradycji zielarskich.

Dzięki połączeniu przekazywanej z pokolenia na pokolenie wiedzy o ziołach z wiedzą płynącą z badań naukowych tworzymy skuteczne kosmetyki ze składników pochodzenia naturalnego.

Natuu to jest nasza forma rozumienia świata pełnego prostoty, zwyczajności, harmonii i naturalności. Znamy się na ziołach i chcemy podzielić się tą wiedzą.

 

 

Hiszpańska marka kosmetyczna zachwycająca efektami po zabiegowymi od 50 lat kreuje trendy rynku profesjonalnego. Innowacyjne rozwiązania, wysokiej klasy składniki aktywne oraz zaawansowane technologie sprawiają, że ma ona swoich stałych odbiorców już w ponad 40 krajach i 10.000 profesjonalnych gabinetach kosmetycznych.
Takie zalety nie zostały też pominięte przez Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia, studenci maja możliwość uczestniczenia w najważniejszych dla branż wydarzeniach i pracy na najlepszych markach kosmetycznych, w tym właśnie marce SKEYNDOR.

 

Skin Expert Professional wywodzi się z Kanadyjskiego Laboratorium, które powstało 20 lat temu. Zostało założone przez grupę lekarzy i chemików – specjalistów z głęboką wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie chemii kosmetycznej i profesjonalnej pielęgnacji skóry. Nasze laboratorium to międzynarodowo uznani eksperci w produkcji specjalistycznych i profesjonalnych produktów dla gabinetów kosmetycznych, klinik medycyny estetycznej i salonów SPA. Każdy produkt wytwarzany jest zgodnie z procedurami GMP (z ang. good manufacturing practice) "Dobra praktyka produkcji". Laboratorium w swojej pracz przestrzega zaleceń FDA i Health Canada oraz stosuje się do wytycznych dotyczących zapewniania jakości "CTFA Quality Assurance Guidelines". Dzięki temu firma gwarantuje spójność i jakość produktów w każdej partii.

 

 

 

Soft Young and Irresistible Skin, your skin! Jesteśmy polskim producentem profesjonalnych kosmetyków pielęgnacyjnych. Pozyskujemy najskuteczniejsze substancje aktywne w trosce o Twoją skórę. Syntetyczny jad żmii, ekstrakt ze śluzu ślimaka, krystaliczne złoto, ekstrakty z alg i niezwykle cenne olejki, to tylko kilka z nich. W ofercie posiadamy ogromny wybór ampułek, maski algowe, specjalną linię podologiczną oraz kosmetyki do pielęgnacji ciała.

 

 

 

 

Verona Products Professional jest multibrandową firmą kosmetyczną z polskim kapitałem. Rozpoczęliśmy działalność w 2003 roku, a już dziś możemy poszczycić się renomą i miejscem wśród czołowych, krajowych producentów kosmetyków. Opracowujemy unikalne receptury produktów do makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała, koloryzacji i pielęgnacji włosów, a także zapachów. Nasze kosmetyki cieszą się zaufaniem wśród Klientów z Polski oraz z ponad 60 krajów świata. Udało nam się to osiągnąć dzięki połączeniu doświadczenia i pasji oraz dzięki jasno określonym wartościom, które przyświecają nam od początku działalności. W naszej codziennej pracy podążamy za światowymi trendami, kierując się jakością popartą badaniami, niepowtarzalnym designem i oryginalnością. Naszą misją jest tworzenie kosmetyków, których potrzebują nasi klienci. Jakością i ceną produktów spełniamy ich oczekiwania.

 

Przedstawiciele branży dietetycznej

 

 

Aliant to nowoczesny i wg opinii wielu klientów najlepsze narzędzie do układania, analizy i oceny jadłospisów. Na podstawie wytycznych w profilu pacjenta program Aliant jest pomocny w konstruowaniu różnego rodzaju diet: eliminacyjnych, redukcyjnych, nisko-glikemicznych, dla sportowców lub osób uprawiających sport rekreacyjnie. Układanie, analizowanie, monitorowanie efektywności indywidualnych oraz odpowiednio zbilansowanych programów dietetycznych przestało być problemem dzięki wielu przydatnym funkcjom kalkulatora dietetycznego Aliant. Współpraca uczelni z firmą taką jak Cambridge Diagnostics Polska czy Aliant kalkulator jest niezbędna aby pomóc studentom przy wyborze drogi zawodowej po zakończeniu edukacji oraz dać im do tego pomocne narzędzia. Mogą nimi być: webinaria, prezentacje czy wykłady dotyczące diagnostyki nietolerancji pokarmowej, mikroflory jelitowej czy badań genetycznych oraz możliwość zapoznania się z wiodącym na rynku programem do układania diet – kalkulatorem Aliant. Taka współpraca poszerza horyzonty i otwiera nowe drogi współpracy w trakcie i po studiach.

 

 

„Celcal dietetyk zajmuje się profilaktyką zdrowotną poprzez propagowanie zdrowego stylu życia, dietoterapię, edukację żywieniową jak również pracę z emocjami i nawykami żywieniowymi. Większość chorób cywilizacyjnych ma swoje podłoże w nieprawidłowym stylu życia. Niestety mimo tak szeroko rozpropagowanej mody na zdrowy styl życia trudno jest znaleźć rzetelne informacje na temat jak właściwie powinienem się zachowywać, co jest dla mnie dobre? Dlatego celcal dietetyk opiera się na indywidualnej pracy z pacjentem, po to, aby pomóc mu zmienić siebie zgodnie z jego potrzebami i aktualnie wykonywaną pracą”

EduNutrica.pl to profesjonalna firma oferująca szkolenia i warsztaty z dziedziny dietetyki. Naszą misją jest podnoszenie kompetencji i poszerzanie wiedzy dietetyków, a także osób zainteresowanych tematem żywienia człowieka. Zajmujemy się również edukacją żywieniową osób niezwiązanych z dietetyką. Robimy to z pasją i zaangażowaniem, dbając o każdy szczegół. Wiemy jak trudne jest pozyskanie rzetelnej wiedzy na temat żywienia człowieka, dlatego współpracujemy z najlepszymi specjalistami w kraju, dietetykami, naukowcami, lekarzami oraz wykładowcami, którzy podczas szkoleń przekazują aktualną i rzetelną wiedzę w jak najlepszy sposób. Ponadto w celu podnoszenia jakości kształcenia na kierunkach związanych z żywieniem człowieka nawiązujemy współpracę z uczelniami wyższymi łącząc stronę akademicką ze stroną przyszłych pracodawców. Dzięki takiemu połączeniu można znacznie lepiej dopasować model kształcenia do wymagań trudnego rynku pracy sprawiając, że mury uczelni opuszczają coraz lepsi specjaliści, gotowi do pracy z wymagającym pacjentem. Chcielibyśmy również, aby studenci rozwijali w sobie ducha przedsiębiorczości z uwagi na bardzo popularne w dietetyce samozatrudnienie. Współpraca z praktykami jest ku temu najlepszą okazją.

 

 

Podążając za pasją, którą było i jest odżywianie oraz zdrowie, wykorzystując zdobytą i ciągle pogłębianą wiedzę oraz doświadczenie otworzyłam własne Centrum Dietetyczne. Miejsce, w którym pragnę pomagać w odkrywaniu zdrowego żywienia i jego roli w codziennym życiu zarówno osób zdrowych jak i w chorobach zależnych od diety. Jako firma mająca doświadczenie we współpracy z młodymi dietetykami, widzę potrzebę bliskiej współpracy pracodawców i Uczelni kształcących zawodowo. Korzyści z takiej współpracy są obustronne, i dla kompetentnego pracownika, wiedzącego jaka jest specyfika rynku pracy, i dla pracodawcy przygotowanego na rozwój zawodowy pracownika.

 

 

 

Mam na imię Michał. Jestem dietetykiem klinicznym oraz trenerem personalnym. Ukończyłem studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Od jakiegoś czasu dzielę się swoją wiedzą na temat sportu i zdrowego odżywiania – zarówno ze studentami, jak i swoimi podopiecznymi. Obecnie robię doktorat z dietetyki na SGGW oraz pracuję jako wykładowca na dwóch uczelniach wyższych. Prowadzę też szkolenia z zakresu dietetyki oraz treningu. Nie wyobrażam sobie życia bez sportu i zdrowych posiłków. Moją pasją jest pomaganie moim podopiecznym w realizacji celów związanych z kształtowaniem sylwetki – proponuję zdrowy styl życia, właściwe jedzenie i wspieram w uprawianiu sportu. Kolejną moją pasję stanowi gotowanie. Uwielbiam nie tylko przyrządzać posiłki, ale też tworzyć przepisy na zdrowe dania. Wiem, że sposób odżywiania się ma niesamowity wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. A dzięki mojemu doświadczeniu i ciągłemu rozwijaniu się wiem też, że mogę Ci naprawdę pomóc. Razem ze mną uwierzysz, że Twoje zdrowie, Twoja sylwetka i Twoje samopoczucie zależą tylko od Ciebie.

 

 

 

PROJEKT ZDROWIE (Polskie Centra Dietetyczne Sp. z o.o.)

Żywienie ma wpływ na każdy aspekt funkcjonowania naszego organizmu, jesteśmy tym co jemy i od tego w ogromnej mierze zależy długość i jakość naszego życia. Rozumiejąc tę zależność stworzyliśmy miejsca, gdzie każdy otrzyma indywidualną pomoc, wsparcie i niezbędną wiedzę żywieniową. Tak właśnie powstał Projekt Zdrowie! Polska sieć gabinetów dietetycznych!

Jesteśmy ludźmi z pasją i wieloletnim doświadczeniem w branży dietetycznej. Naszą misją jest rzetelna pomoc na najwyższym poziomie, dlatego nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowana do każdej osoby, która szuka pomocy z zakresu szerokorozumianej dietetyki.

Pracujemy na autorskim systemie dietetycznym, stworzonym przez wykwalifikowaną kadrę dietetyczną. Nasze diety, plany żywieniowe i zalecenia opracowywane są przez osoby kierunkowo wykształcone, z ogromnym doświadczeniem zawodowym, dla których dietetyka jest prawdziwą pasją.

Nasi klienci mają szeroki wybór, który pozwala na dopasowanie naszej metody do swoich potrzeb i możliwości. Prowadzimy terapie żywieniowe, które oparte są na zaleceniach żywieniowych i współpracy z dietetykiem oraz takie, które uwzględniają dodatkowo suplementację.

Nasza kadra dietetyków ma możliwość ciągłego rozwoju poprzez wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia oraz konferencje. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższy standard oferowanych usług oraz aktualną wiedzę dietetyczną w codziennej pracy w gabinetach.

 

 

 

Justyna Marszałkowska-Jakubik – dietetyk, nauczyciel akademicki i bloger w jednym. Właścicielka Centrum Dietetycznego Prolinea. Gość audycji radiowych oraz telewizyjnych programów „śniadaniowych”. Autorka artykułów w czasopismach naukowych (Alergia, Astma, Immunologia czy Family Medicine&Primary Care Review), popularnonaukowych (Farmacja Praktyczna) czy tych całkiem rozrywkowych (Świat Kobiety, Glamour). W swojej pracy wyznaje zasadę, że dieta to styl życia, a nie tylko odchudzanie, dlatego stara się osładzać życie tym co na diecie. Uważa, że ubytek masy ciała powinien być jedynie efektem ubocznym zdrowego i smacznego życia! Inspirują ją ludzie, ich wola zmian oraz szukanie recepty na zdrowe i szczęśliwe życie. Od roku 2006 prowadzi własny gabinet w Warszawie, a w 2015 założyła także bloga www.zdrowonajedzeni.pl Prywatnie także jest pasjonatką zdrowej i różnorodnej kuchni – nocnych wypieków, zamykania przetworów warzywno-owocowych w słoikach, uprawiania własnego jedzenia na działce oraz teatru i jazdy na rowerze! „U mnie zawsze jest i zdrowo i smacznie, bo wychodzę z założenia, że jedzenie ma smakować, sprawiać radość i dawać energię na każdy aktywny dzień!”

 

Przedstawiciele branży sportowo – rekreacyjnej

 

Karta BeActive przeznaczona jest dla uczniów i studentów w wieku od 16 do 26 lat. Naszym użytkownikom oferujemy możliwość korzystania z prawie 300 klubów fitness rozmieszczonych na terenie całej Polski. Wśród nich znajdują się najlepsze i zarazem największe kluby, takie jak Calypso Fitness Club, Fitness Academy, Energy Fitness Club, Fitness Club S4, czy Egurrola Fitness Club, a ich grono stale się powiększa. Nasze lokalizacje to m.in.: Warszawa, Katowice, Kraków, Poznań, Białystok, Trójmiasto, Wrocław oraz wiele innych miast. Poza siłownią proponujemy również szereg innych aktywności fizycznych dostępnych w naszych klubach, takich jak zajęcia fitness, joga, zumba, power bike, cross training, sztuki walki itd. Użytkownicy BeActive mają też możliwość skorzystania z basenu oraz sauny w poszczególnych klubach. Ponadto każdy Użytkownik jest objęty dodatkowym ubezpieczeniem NNW, które jest wliczone w cenę karnetu.

Przedstawiciele branży żywnościowej

Green Spoon to ludzie, dla których wysoka jakość, zdrowie, przyroda i tradycja są najważniejszymi wartościami.
Nie ulegają pędowi konsumpcji za produktami masowymi, nie uznają konserwantów ani sztucznych polepszaczy smaku. Kochają naturę za to jaka jest. Poszukują smaków prowadzeni zapachem, intuicją i doświadczeniem.

Wszechobecna niska jakość masowych produktów spożywczych i ich negatywny wpływ na zdrowie powoduje, że specjalnie dla Nas wprowadziliśmy limitowaną paletę zdrowej żywności: certyfikowane produkty ekologiczne, tradycyjne, o naturalnym smaku, pozbawione chemii, po prostu zdrowa żywność i sklep.

Produkty Green Spoon to wycieczka w przeszłość do zagrody gospodarza, to wizyta w kole gospodyń wiejskich, to pobyt w kuchni, gdzie hołduje się zdrowiu, tradycji i przywiązaniu do natury.

Produkty Green Spoon to eksplozja smaków, dawka kulinarnych emocji, to miłość do natury i zdrowie w najczystszym wydaniu.

Wszystko tworzą z największą troską i dbałością w odniesieniu do tradycyjnych receptur.

 

 

Qulineo to nowoczesna, innowacyjna, warszawska firma będąca dostawcą żywności dla sektora HoReCa. W Qulineo promuje się biznes, pasję oraz zaangażowanie ludzi, którzy go prowadzą. Na pierwszym miejscu zawsze jest zadowolenie Kontrahentów. Głównymi grupami produktów są nabiał, produkty suche, sypkie, konserwowe, olej, oliwa, ciastka, słodycze, soki, napoje i woda."

Współpraca międzynarodowa

BELNEA

 

Dom Polonii na Wschodzie (DPnW) powstał w kwietniu 2015 w Charkowie jako organizacja non-profit [pozarządowa społeczna]. Na dzień dzisiejszy łączy ponad 190 osób zamieszkujących w obwodzie Charkowskim, Poltawskim, Dniepropietrowskim. Od czerwca 2018 jest członkiem Związku Polaków na Ukrainie.
Do głównych kierunków działalności należą: Polskie Centrum Dialogu Europejskiego, Porozumienia, Edukacji i Informacji " Collegium Polonicus", Klub Polskiego Kina, Klub-przedszkole dla dzieci 3-7 lat „Polak Mały”, Dziecięcy Klub „TV Studio „MóW Production”, Klub polsko – ukraińskiej współpracy, edukacyjny projekt nauki języka polskiego i historii Polski „Harmonia” realizowany wspólnie z obwodowym Liceum. Dodatkowo od początku swojej działalności DPnW skupia się na pomocy charytatywnej oraz prawne dla Polonii, jak również wsparcia młodych osób w procesie rekrutacji na studia poza granicami kraju.

http://wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Aleksander Jan Giedroyć – Prezes Domu Polonii na Wschodzie (DPnW) od 2015 roku. Vice-prezes Fundacji Polonia Gospodarcza Świata. Mecenas, prezes Rady Opiekuńczej Centrum Rehabilitacyjnego Dzieci Niewidomych „Prawo wyboru”. Członek i reprezentant Polish Nobility Association Foundation.

Od 2019 roku Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie rozpoczęła współpracę z uczelniami zagranicznymi, której głównym celem stała się realizacja projektów naukowo badawczych i dydaktycznych w obszarze wszystkich dziedzin i dyscyplin będącej przedmiotem działalności zaangażowanych Uczelni.  Główny cel współpracy zostanie zrealizowany dzięki celom szczegółowym:

W zakresie działalności naukowo - badawczej:

 • realizacja współautorskich projektów badawczych,
 • wymiana i współautorstwo publikacji naukowych,
 • wymiana informacji o organizowanych międzynarodowych przedsięwzięciach naukowo – badawczych, promocja działalności naukowo – badawczej uczelni.

W zakresie działalności dydaktycznej:

 • wymiana pracowników naukowo – dydaktycznych,
 • wymiana programów studiów I, II stopnia oraz studiów podyplomowych,
 • wymiana materiałów dydaktycznych będących opracowaniem własnym uczelni,
 • wymiana studentów na praktyki, warsztaty, konferencje, seminaria itp.,
 • wymiana studentów na studia i staże w obszarze wspólnych dziedzin i dyscyplin kształcenia.

 

 

 

WSIiZ w Warszawie podjęła współpracę z Politechniką Lwowską, z: 

 • Institute of Chemistry and Chemical Technologies at Lviv Polytechnic National University,
 • Department of Chemical Engineering at Lviv Polytechnic National University,
 • Department Organic Products Technology at L’viv Polytechnic National Univerdity,
 

Porozumienie dotyczy współpracy naukowej, w tym organizacji konferencji, przygotowywania publikacji i opracowań naukowych, odbywania wizyt studyjnych, praktyk i staży naukowych dla studentów i nauczycieli, realizacji  projektów badawczych.

end faq

 

O uczelni

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 studentów.