Partnerzy

Poznaj naszych partnerów i ich opinie o Nas!

 

Portale Branżowe

 

praca

 

Współpracujemy z Wyższą Szkołą Inżynierii i Zdrowia od 2013 roku, samą zaś współpracę oceniamy pozytywnie. Uczelnia pomaga w dystrybucji ofert pracy z Praca.pl wśród studentów oraz wspiera wydarzenia organizowane przez portal Praca.pl.

 

Portal polecanakosmetyczka.pl jest świeżym start-upem stworzonym przez studentkę studiów magisterskich kierunku Kosmetologia Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Portal powstał z myślą o uczniach, studentach i absolwentach kierunków kosmetycznych i kosmetologicznych z całej Polski. Tematyka portalu związana jest głównie z edukacją i rekrutacją w branży beauty. Portal ma na celu pomoc w: podniesieniu kwalifikacji zawodowych (szkolenia zawodowe, kursy językowe), przygotowaniu do podjęcia pierwszej pracy/praktyki/stażu (jak przebrnąć przez rozmowę rekrutacyjną), założenia własnej działalności gospodarczej, lub organizacji praktyki poza granicami Polski.

 

 

 

 

Portal Ambasada Kosmetyczna powstał w celu szerzenia wiedzy z szeroko rozumianej kosmetologii i nauk pokrewnych. Portal skierowany jest do osób z branży kosmetycznej: kosmetyczek, kosmetologów, podologów, właścicieli salonów kosmetycznych, właścicieli gabinetów medycyny estetycznej oraz osób świadomie dbających o swoją urodę i zdrowie. Na portalu Ambasada Kosmetyczna znajdą Państwo m.in. specjalistyczne artykuły, porady kosmetyczne, konkursy z cennymi nagrodami, informacje o urządzeniach, produktach kosmetycznych do pielęgnacji profesjonalnej i pielęgnacji domowej, szkoleniach, kursach kosmetycznych oraz informacje o miejscach godnych polecenia, gdzie mogą Państwo skorzystać z usług kosmetycznych. Ambasada Kosmetyczna to również organizator Edukacyjnego Kongresu Kosmetycznego dla profesjonalistów z branży kosmetycznej – www.kongreskosmetyczny.pl oraz Edukacyjnego Kongresu Podologiczne dla specjalistów ds.podologii. Ponadto Ambasada Kosmetyczna to producent ekskluzywnej linii podologicznej COLORFUL (pianka zmiękczająca do stóp i pianka nawilżająca do stóp) oraz prowansalskich aromatycznych swiec do masażu L'AMIE DE PROVENCE.

 

 

 

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie to miejsce, które tworzą osoby nie tylko z bogatą wiedzą teoretyczną ale również praktyczną. Sale dydaktyczne są na bardzo wysokim poziomie. Władze Uczelni reaguje na potrzeby rynku pracy, czego efektem są choćby studia podyplomowe z trychologii kosmetologicznej. Mamy przyjemność współpracować z Uczelnią przy konferencjach i warsztatach naukowych. Polecamy naukę i podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia.

Jako specjalistyczny portal skierowany do kosmetyczek i osób profesjonalnie zajmujących się branżą kosmetyczną, bardzo cenimy sobie współpracę z Wyższą Szkołą Inżynierii i Zdrowia oraz zaangażowanie w realizację wspólnych projektów. Z przyjemnością zamieszczamy na naszym portalu publikacje kadry naukowej uczelni oraz studentów. Mamy nadzieję na dalsze wspólne działania i pozytywne relacje.

 

Ośrodki SPA/Wellness

 

 

Wyjątkowe miejsce w Warszawie dla wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy chcą w bezpretensjonalny sposób poprawić swój wygląd, samopoczucie, nastrój! Współtwórczynią miejsca jest znana piosenkarka Natalia Przybysz.

Centrum Med-Estetica jest niekonwencjonalnym miejscem, gdyż jest to flagowy gabinet Profi-Med – dystrybutora profesjonalnego sprzętu kosmetyczno-medycznego. Wszystkie urządzenia oferowane przez Profi-Med znajdują się w naszym gabinecie CME, a nasz personel to zespół najwyższej klasy specjalistów, którzy są również szkoleniowcami w zakresie laserów oraz profesjonalnych sprzętów kosmetycznych.

Bardzo cenimy Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia za jej wysokie standardy nauczania oraz wykwalifikowaną kadrę. Od powstania firmy Centrum Med-Estetica w 2008 roku już kilkanaście studentek WSIiZ odbyło praktyki w naszym gabinecie, a najlepsze z nich pracują u nas na stałe. Dziękujemy za współpracę i liczymy na więcej.

 

 

Gdy w 2006 roku powstał pierwszy gabinet SATIN, naszym głównym założeniem było stworzenie i rozwinięcie pojęcia PODOLOGII POLSKIEJ. Po latach zbierania doświadczenia niezmiennie chcemy realizować ten cel, tak aby polska podologia mogła szczycić się najwyższą jakością. Stale uczestniczymy zarówno w wewnętrznych, jak i zewnętrznych szkoleniach poszerzających zakres naszej wiedzy. Sumiennie staramy się zapewnić wysoką jakość specjalistycznych zabiegów. Z pewnością nie obawiamy się stwierdzenia, że stopy są u nas pod bardzo dobrą opieką!

 

 

„Klinika Belwederska Clinic uwzględniając oczekiwania i szeroko pojęte dobro pacjenta, tworzy dla niego indywidualny plan działania w zakresie kosmetologii, którego celem jest zaspokojenie jego oczekiwań w zakresie pięknego i zdrowego wyglądu oraz dobrego samopoczucia. Działamy zgodnie z normami i przepisami prawa przestrzegając etyki zawodowej. Personel Belwederska Clinic oprócz licznych codziennych zajęć i obowiązków angażuje się w organizację różnego rodzaju spotkań z naszymi aktualnymi a także przyszłymi klientami, które licznie i z wielkim aplauzem odpowiadają na zaproszenia w większości realizowanych przedsięwzięć. Do takich zalicza się m.in.: wykład i zajęcia warsztatowe ze stylistkami i makijażystkami.”

 

„Jako motto naszego salonu SPA przyjęliśmy starą japońską sentencję: nieoszlifowany diament nie świeci. Salon kosmetyczny Shintai w Warszawie pragnie wydobyć z każdego człowieka naturalne piękno proponując szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetyki. Największą satysfakcję daje nam zadowolenie Klientów. Wiedza połączona z doświadczeniem wykwalifikowanej kosmetyczki sprawia, że trafiamy w gusta nawet najbardziej wymagających odbiorców. Salon kosmetyczny Shintai przeniesie Cię w niezwykły świat wytchnienia i harmonii.”

 

Położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy, DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw to jeden z największych obiektów konferencyjno-hotelowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Obiekt dysponuje ponad 5000 m² powierzchni eventowej, pokojami i apartamentami mogącymi pomieścić aż 700 gości, relaksującym SPA, strefami Wellness i Fitness oraz bogatym zapleczem gastronomicznym. Hotel obsługuje rocznie kilkaset konferencji, bankietów i imprez dla czołowych polskich i zagranicznych marek, a także przyjmuje licznych gości indywidualnych.

Niezmiernie cieszy nas współpraca z Wyższą Szkołą Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, której owocem są płatne staże dedykowane studentom Kosmetologii. Liczymy, że realizowane w naszym unikatowym Spa, Wellness & Fitness szkolenia, wydatnie zwiększą kompetencje i szanse absolwentów na znalezienie dobrej pracy. 

 

Pisma branżowe

 

 

"Wysoki standard nauczania, bardzo dobrze przygotowana i wykwalifikowana kadra, posiadająca praktykę w zawodzie kosmetologa. Szkoła jest aktywna na rynku, bierze udział w wydarzeniach branżowych. Na bieżąco z najnowszymi trendami w kosmetologii. Uczelnia zachęca też i informuje studentów o najważniejszych wydarzeniach na rynku, aby mogli brać udział i poszerzać wiedzę interdyscyplinarną potrzebną w zawodzie kosmetologa. Program nauczania obejmuje oprócz kosmetologii inne dziedziny pokrewne, co umożliwi absolwentom kompleksowe podejście do poprawy wyglądu i samopoczucia klientów."

 

 

Niezwykle cenimy sobie naszą współpracę z Wyższą Szkołą Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Mamy okazję publikować na łamach naszego magazynu publikacje kadry naukowej uczelni. Dodatkowo zawsze możemy liczyć na wsparcie merytoryczne przy wielu innych prowadzonych przez nasze wydawnictwo inicjatywach rynkowych. Cenimy sobie zaangażowanie uczelni w propagowanie profesjonalnej wiedzy z zakresu szeroko rozumianej kosmetologii, jaką dzielą się z naszymi czytelnikami.

 

LNE – nr 1 w branży beauty i healthy aging, to profesjonalny magazyn dotyczący nowoczesnej kosmetologii i profilaktyki anti-aging. Wiodące działy magazynu LNE: kosmetologia w praktyce, medycyna estetyczna, dermatologia, healthy aging, biznes & beauty, makijaż, masaż, podologia, trychologia. LNE – oryg. Les Nouvelles Esthetiques, powstało we Francji w 1952 r. i uznawane jest za najbardziej prestiżowy magazyn w branży beauty na świecie. LNE ukazuje się w 20 krajach, w Polsce od 1995 r.

 

 

 

 

Cabines Polska to niezależne polskie czasopismo ukazujące się od roku 2003 jako dwumiesięcznik. Od lat zajmuje czołową pozycję wśród profesjonalnych magazynów kosmetycznych. Podajemy rzetelne, sprawdzone informacje o krajowych i światowych nowościach kosmetycznych. Prezentujemy i omawiamy nowe trendy i zjawiska w branży, nowe zabiegi i preparaty, a gdy zachodzi potrzeba przypominamy już obecne na rynku. Omawiamy sprzęt i wyposażenie gabinetów kosmetycznych oraz salonów spa. Publikujemy wywiady z osobistościami świata kosmetyki polskiej i zagranicznej, porady z zakresu marketingu i zarządzania. Nawiązanie współpracy z Wyższą Szkołą Inżynierii i Zdrowia w Warszawie było kwestią czasu – treści przekazywane studentom oraz przedsięwzięcia, w które angażuje się Uczelnia zbieżne są z linią przewodnią Cabines Polska.

 

Instytuty i ośrodki badawcze

 

 

Dr Koziej Instytut Badań Kosmetyków wspiera branżę kosmetyczną we wdrożeniach produktów, zarówno na etapie formulacji, pełnego zakresu badań, jak i kompletnej dokumentacji PIF (Product Information File). Jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem i tradycją. Ekspert w dziedzinie toksykologii produktów kosmetycznych, budowy, funkcjonowania i łączenia substancji chemicznych oraz anatomii i fizjologii skóry. Dr Koziej Instytut Badań Kosmetyków, to doświadczenie i kompleksowość oferowanych usług.

 

 

 

 

CenterMed jako lider w branży specjalistycznych przychodni, zlokalizowanych w 9 polskich miastach, od początku swojej działalności z wielką przyjemnością angażuje się we współpracę z ośrodkami akademickimi. Placówki CenterMed znajdują się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Kielcach, Tarnowie, Nowym Sączu, Bochni oraz Brzesku. Kluczowa dla działalności przychodni współpraca z ośrodkami akademickimi skupia się przede wszystkich na dbaniu o zdrowe i efektywne studiowanie. Akademickie Centra Medyczne obejmują świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Wszyscy studenci korzystający z usług uprawnieni są do korzystania z programu rabatowego, jeżeli zdecydują się na skorzystanie z pakietu prywatnej opieki medycznej. Współpracując ze środowiskiem akademickim CenterMed prowadzi również działalność profilaktyczną oraz edukacyjną.

 

 

 

 

 

ACC Assessment Cosmetic Consulting Piaseczno 05-500, ul. Nadarzyńska 38B lok. 3 NIP: 9511812212. Firma ACC Chemicals zajmuje się zagadnieniami związanymi z wypełnieniem obowiązków nakładanych przez Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady [WE] Nr 1223/2009 z dnia 30 listopada 2009 r. dotyczących produktów kosmetycznych oraz innych przepisów prawa nakładanych na producentów / importerów i dystrybutorów kosmetyków. Naszą współprace z Wyższą Szkołą Inżynierii i Zdrowia pragniemy rozpocząć od umożliwienia zdobycia praktyki studentom studiów magisterskich z zakresu chemii i technologii kosmetyków. Zajmujemy się głównie wykonywaniem Raportów bezpieczeństwa oraz kontaktami z producentami kosmetyków i laboratorium, dobieramy konieczne badania aby produkt kosmetyczny był bezpiecznie wprowadzony na rynek.

 

Dystrybutorzy i dostawcy sprzętu wellness

 

 

Jest liderem wśród polskich firm, działających w branży SPA, kosmetycznej i medycyny estetycznej. Jako wiodący dostawca kosmetyków profesjonalnych oraz wysokiej klasy wyposażenia w swoim portfolio posiada najlepsze produkty światowych marek. Współpracują z nią dzisiaj najlepsi reprezentacji branży Beauty w tym Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia. Uczelnia wyróżnia się wysokimi standardami nauczania, profesjonalną kadrą dydaktyczną kształcącą studentów w zawodzie Kosmetologa.

 

 

 

Firma BIOMAK Sp.j. produkuje sprzęt kosmetyczny od 1989 roku. Jesteśmy firmą polską. Od początku skupiamy wokół siebie najlepszych konstruktorów, energicznych ludzi, osoby z ogromnym doświadczeniem i wiedzą w dziedzinie projektowania i produkcji sprzętu kosmetycznego. Dynamiczny rozwój oraz nowoczesna technologia pozwalają nam od lat być czołowym producentem sprzętu kosmetycznego.

 

„Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją opakowań oraz aplikatorów na potrzeby przemysłu kosmetycznego tj.:mascary, błyszczyki, pomadki, eyelinery, cienie, róże oraz pudry.

W stałej ofercie naszej firmy znajdują się gotowe, przetestowane, certyfikowane masy kosmetyczne – pełna gama kolorystyczna produktów tj: Mascary do rzęs , Mascary do brwi, Eyelinery, Błyszczyki, Lakiery do ust, Pomadki matowe, Pomadki klasyczne, Cienie do powiek, Róże do policzków, Pudry prasowane oraz wiele innych….

Oferujemy również możliwość stworzenia nowej receptury -od podstaw, bądź odwzorowania już istniejącej. W laboratorium – dobieramy składniki aktywne pod Państwa życzenie. Pracujemy także na podstawie opracowanych i przebadanych przez nas produktów. Tworzymy różnorodne receptury przy użyciu nowoczesnych surowców dostarczanych przez zaufanych dostawców.”

 

Firma Presto jest producentem spersonalizowanych wkładek 3D dopasowanych do stopy i obuwia. Uwzględniając oczekiwania i szeroko pojęte dobro pacjenta, tworzymy dla niego indywidualne projekty dające komfort i odciążenie w dolegliwościach stóp. Nasze produkty pochłaniają większość mikronaprężeń i wstrząsów co odciąża również stawy i kręgosłup. Sumiennie staramy się zapewnić wysoką jakość naszego produktu i szkoleń dla studentów. Bardzo cenimy Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia za jej wysokie standardy nauczania oraz wykwalifikowaną kadrę otwartą na nowe technologie CNC.

Firma IRBK GROUP Patrycja Marciniak, jest instytucją szkoleniową oraz dostawcą urządzeń i wyposażenia dla Gabinetów Kosmetologicznych ora Klinik Medycyny Estetycznej. Założona została przez Kosmetologa i Trenera Rozwoju Osobistego z wieloletnim doświadczeniem trenersko - handlowym. Firma główny nacisk w swojej działalności, kładzie na rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji Studentów kierunków kosmetologicznych jak i dyplomowanych Kosmetologów. Misją firmy IRBK GROUP Patrycja Marciniak jest uzupełnianie wiedzy zdobytej podczas Studiów wśród Kosmetologów na terenie Województwa Mazowieckiego. Tym bardziej, cenimy sobie współpracę z WSIiZ w Warszawie. Studenci Uczelni, jak i jej absolwenci, wykazują należytą wiedzę, zdobytą podczas studiów, która pozwala im w pełni korzystać z zasobów edukacyjnych, jakie oferuje im nasza firma podczas szkoleń podnoszących ich kwalifikacji i uzupełniających wiedzę już zdobytą. Współpraca z WSIiZ układa się doskonale od samego początku współpracy, sale dydaktyczne o wysokim standardzie oraz zaangażowanie Uczelni w rozwój Studentów i jej absolwentów, pozwala na organizowanie szkoleń i warsztatów na najwyższym poziomie. 

 

Organizatorzy eventów branżowych

 

 

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie to dla nas jako organizatorów targów ESTHETIC SHOW, przede wszystkim niezwykle cenne źródło wiedzy. Wsparcie merytoryczne kadry naukowej uczelni, jak też prowadzone wykłady podczas naszych targów w znacznym stopniu przyczyniają się do podniesienia poziomu i rangi naszego przedsięwzięcia. Cenimy sobie współpracę z uczelnią i jej zaangażowanie.

 

Producenci produktów kosmetycznych

BELNEA

BELNEA to polska firma produkująca specjalistyczne kosmetyki do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała kobiety. Od początku istnienia misją firmy jest dostarczenie kosmetyków o najwyższej jakości, wyrafinowanych składach i dobroczynnym działaniu. Polski kapitał spółki przekłada się również na współpracę z czołowymi – krajowymi ośrodkami badawczymi i laboratoriami na wszystkich etapach produkcji.

Kluczowym składnikiem produktów marki Deep Violet Therapy jest olej z nasion aronii – w 100% naturalny. To dzięki swoim właściwościom ochronnym, pielęgnacyjnym i leczniczym, ma szczególne zastosowanie w produktach anty-anging i przeciwzmarszczkowych.

Kremy produkowane przez firmę są dedykowane świadomym i wymagającym kobietom, które przy wyborze kosmetyku kierują się jakością i unikatowością pożądanego produktu.

W związku z tym, że firma kieruje się zamierzonym podejściem do idei kosmetyków naturalnych, uważamy współpracę z Wyższą Szkołą Inżynierii i Zdrowia w Warszawie za nieodzowny element Naszej działalności. Z radością wspieramy inicjatywy Uczelni, które są zbieżne z wyznaczanymi przez firmę BELNEA celami.

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Nasza współpraca z Wyższą Szkołą Inżynierii i Zdrowia już od kilku lat układa się bardzo pomyślnie. Dobry kontakt i niesłabnące zaangażowanie obu stron pozytywnie wpływają na realizowanie naszych wspólnych projektów.

KLAPP Cosmetics jest pionierem w świecie piękna i synonimem innowacyjnych zabiegów kosmetycznych, które wyprzedzają swoje czasy, czego dowodem są liczne, międzynarodowe nagrody. Założyciel firmy Gerhard Klapp już od 35 lat wyznacza światowe trendy w branży Beauty, a hasło „Made in germany” jest w tym przypadku gwarancją najwyższej jakości kosmetyków. Na całym świecie marce KLAPP Cosmetics zaufało ponad 15 000 gabinetów oraz SPA w 64 krajach. Firma nieustannie inwestuje w badania i rozwój zabiegów kosmetycznych, specjalistycznych kuracji oraz produktów do pielęgnacji domowej. Jednym z priorytetów firmy KLAPP Cosmetics są stałe szkolenia, warsztaty oraz nieustanna edukacja. Bardzo ważna jest również współpraca w tym kierunku z Uczelniami Wyższymi, dlatego też firma KLAPP Cosmetics podjęła współpracę tak prestiżową Uczelnią jaką jest Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia z Warszawie.

 

Lycon Polska ma zaszczyt współpracować z Wyższą Szkołą Inżynierii i Zdrowia w zakresie poszerzania wiedzy merytorycznej oraz umiejętności praktycznych dotyczących depilacji ciała. Mamy za sobą wiele wspólnie zrealizowanych spotkań warsztatowych. Cenimy sobie dążenie Uczelni do przekazywania studentom zaktualizowanej, profesjonalnej wiedzy oraz nowoczesnych technologii, a także wysoki poziom realizacji projektów.

 

 

Hiszpańska marka kosmetyczna zachwycająca efektami po zabiegowymi od 50 lat kreuje trendy rynku profesjonalnego. Innowacyjne rozwiązania, wysokiej klasy składniki aktywne oraz zaawansowane technologie sprawiają, że ma ona swoich stałych odbiorców już w ponad 40 krajach i 10.000 profesjonalnych gabinetach kosmetycznych.
Takie zalety nie zostały też pominięte przez Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia, studenci maja możliwość uczestniczenia w najważniejszych dla branż wydarzeniach i pracy na najlepszych markach kosmetycznych, w tym właśnie marce SKEYNDOR.

Już od kilku lat, Nasza współpraca z Wyższą Szkołą Inżynierii i Zdrowia w Warszawie układa się doskonale. Poziom wykładów, zaplecze techniczne, wyposażenie sal, ilość studentek oraz zaangażowanie uczelni w rozwój wykładowców oraz studentów z roku na rok wędruje na nowy, jeszcze wyższy poziom. Podczas naszych pokazów, zawsze możemy liczyć na dostęp do wygodnych, przestronnych sal oraz doskonale dostosowanych terminów. Polecamy z całego serca. Zespół Maxlash Professional.

 

 

Melkior to marka oferująca całkowicie nową gamę produktów kosmetycznych, na które może sobie pozwolić każda kobieta. Przedstawiciele marki efektywnie angażują się na wszystkich etapach - od produkcji do sprzedaży końcowej. Setki oddanych, twórczych i najlepszych specjalistów, co dzień pracuje nad każdym produktem. Dzięki temu produkty Melkior staję się coraz lepsze. Każdy produkt poddawany jest specjalnej kontroli jakości, aby w końcu trafić do rąk swojej klientki.

 

Firma Forever Living Products jest największym na świecie plantatorem aloesu. Od 40 lat tworzy produkty na bazie stabilizowanego miąższu aloesowego, a swoich stałych odbiorców ma w ponad 160 krajach. Dzięki specjalnym, opatentowanym technologiom produkty są unikatowe. Kochamy aloes i dlatego 50 milionów krzewów rosnących na naszych plantacjach traktujemy nieco inaczej. Aloes jest zbierany ręcznie, wartościowy miąższ delikatnie oddzielany od reszty liścia, a następnie stabilizowany podczas specjalnego, opatentowanego procesu. Kierujemy się zasadą od rośliny, do produktu, dla Ciebie. Nasze produkty aloesowe jako pierwsze otrzymały Pieczęć Aprobaty Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu przyznawaną za jakość i czystość. Jest nam niezmiernie miło współpracować z Wyższą Szkołą Inżynierii i Zdrowia, która znana jest z wysokiego poziomu nauczania i świetnie wyspecjalizowanej kadry dydaktycznej.

 

 

La Biosthetique® jest dziedziną wiedzy, filozofią, która wypełnia lukę pomiędzy kosmetyką a medycyną. Skuteczność działania wszystkich preparatów La Biosthetique jest poparta wieloletnimi badaniami. La Biosthetique to coś więcej niż marka to sposób życia. W Polsce generalnym dystrybutorem marki od ponad 10 lat jest firma rodzinna Cosmetics Group, założona w 1991 roku przez Pawła i Renatę Grieger. Cosmetics Group to generalny przedstawiciel najlepszych światowych marek fryzjersko-kosmetycznych na rynku polskim (m.in.: alessandro International, Reviderm skintelligence, Ionto Comed). Firma działa w Polsce już od 23 lat i w ciągu tego czasu stała się liderem w wyposażaniu salonów fryzjerskich oraz gabinetów kosmetycznych w całym kraju.

 

 

 

Marka Alessandro w ciągu 25 lat swojego istnienia stała się światowym liderem w dziedzinie pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci, a przede wszystkim - zastosowania żeli światłoutwardzalnych. Dzięki innowacyjnym produktom oraz nowatorskiej koncepcji działania firma w błyskawicznym tempie zyskała światową renomę i uznanie klientów na rynku międzynarodowym. Od początku wielki nacisk położono na innowacje i wytwarzanie produktów najwyższej jakości z których wiele chronionych jest patentem.

Generalny dystrybutorem marki w Polsce jest firma Cosmetics Group sp. z o.o. założona w 1991 roku przez Renatę i Pawła Grieger.

MEDILAB jest liderem wśród firm dostarczających profesjonalne środki dezynfekcyjne do branży beauty. MEDILAB jest obecny na rynku szpitalnym od 30 lat, zaś w gabinetach kosmetycznych nasza oferta pojawiła się 6 lat temu. Dziś nasze środki dezynfekcyjne zabezpieczają procedury w niemal każdym gabinecie beauty w Polsce. Naszym atutem jest kompleksowe doradztwo z zakresu bezpieczeństwa świadczonych usług dla funkcjonujących gabinetów jak również tych nowo powstających. Współtworzymy procedury higieniczno-sanitarne oraz dobieramy skuteczne profesjonalne medyczne środki dezynfekcyjne.

MOLLON PRO PROFESSIONAL to profesjonalna marka o francuskich korzeniach, która tworzy innowacyjne, profesjonalne produkty do stylizacji i pielęgnacji paznokci z zachowaniem najwyższych światowych norm jakości. Czerpiąc z najnowszych trendów kosmetycznych oraz rozwiązań technologicznych, dbamy o piękno i styl kobiety. Nasze produkty wyróżnia innowacyjność, wysoka jakość i unikalny styl. Nazwa marki pochodzi od znanego we Francji miasteczka twórców i artystów, a korzenie sięgają firmy private label specjalizującej się w produkcji i handlu kosmetykami do pielęgnacji paznokci, makijażu oraz produktami perfumeryjnymi.

 

Przedstawiciele branży dietetycznej

 

 

„Celcal dietetyk zajmuje się profilaktyką zdrowotną poprzez propagowanie zdrowego stylu życia, dietoterapię, edukację żywieniową jak również pracę z emocjami i nawykami żywieniowymi. Większość chorób cywilizacyjnych ma swoje podłoże w nieprawidłowym stylu życia. Niestety mimo tak szeroko rozpropagowanej mody na zdrowy styl życia trudno jest znaleźć rzetelne informacje na temat jak właściwie powinienem się zachowywać, co jest dla mnie dobre? Dlatego celcal dietetyk opiera się na indywidualnej pracy z pacjentem, po to, aby pomóc mu zmienić siebie zgodnie z jego potrzebami i aktualnie wykonywaną pracą”

Współpraca międzynarodowa

BELNEA

 

Dom Polonii na Wschodzie (DPnW) powstał w kwietniu 2015 w Charkowie jako organizacja non-profit [pozarządowa społeczna]. Na dzień dzisiejszy łączy ponad 190 osób zamieszkujących w obwodzie Charkowskim, Poltawskim, Dniepropietrowskim. Od czerwca 2018 jest członkiem Związku Polaków na Ukrainie.
Do głównych kierunków działalności należą: Polskie Centrum Dialogu Europejskiego, Porozumienia, Edukacji i Informacji " Collegium Polonicus", Klub Polskiego Kina, Klub-przedszkole dla dzieci 3-7 lat „Polak Mały”, Dziecięcy Klub „TV Studio „MóW Production”, Klub polsko – ukraińskiej współpracy, edukacyjny projekt nauki języka polskiego i historii Polski „Harmonia” realizowany wspólnie z obwodowym Liceum. Dodatkowo od początku swojej działalności DPnW skupia się na pomocy charytatywnej oraz prawne dla Polonii, jak również wsparcia młodych osób w procesie rekrutacji na studia poza granicami kraju.

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Aleksander Jan Giedroyć – Prezes Domu Polonii na Wschodzie (DPnW) od 2015 roku. Vice-prezes Fundacji Polonia Gospodarcza Świata. Mecenas, prezes Rady Opiekuńczej Centrum Rehabilitacyjnego Dzieci Niewidomych „Prawo wyboru”. Członek i reprezentant Polish Nobility Association Foundation.

end faq

 

O uczelni

Informacje o nas

Rada Pracodawców

Centrum szkoleniowe

Centrum Kosmetologii

Biuro karier

Biblioteka

Dział praktyk

Dział stypendiów

Dział Nauki

Kadra Dydaktyczna

Samorząd studentów

Erasmus +

Wydawnictwo

Forum

RODO

Kurs językowy

Kontakt

Koła naukowe

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 studentów.