Wzorowa Firma

Wzorowa Firma

Szanowni Państwo!

Jest Nam niezmiernie miło Państwa poinformować, że Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie otrzymała tytuł LIDERA EDUKACJI - NAJLEPSZA UCZELNIA NIEPUBLICZNA AGLOMERACJI WARSZAWSKIEJ w ogólnopolskim konkursie Wzorowa Firma.

Nagrodę w dniu 11.02.2019 r. podczas uroczystej gali w Hotelu Gromada w Warszawie odebrali Kanclerz i Założyciel Uczelni - dr hab. Marcin J. Geryk oraz Prodziekan Nauk o Zdrowiu - dr Joanna Klonowska.

Jest Nam tym bardziej miło, że Nasze starania i ustawiczny rozwój doceniły samorządowe organy wojewódzkie oraz przedsiębiorcy z woj. mazowieckiego, którzy wytypowali Nasze uczestnictwo w konkursie na podstawie dotychczasowych osiągnięć.

Dziękujemy Kapitule Konkursu za słowa uznania i pakiet zaufania do dalszego podnoszenia poziomu wykształcenia młodzieży z woj. mazowieckiego i nie tylko.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w działalność i ustawiczny rozwój Uczelni! Ta nagroda to sukces całej społeczności akademickiej Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie!

 

O uczelni

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 studentów.