Dla kierunku KOSMETOLOGIA

Członkowie dla kierunku KOSMETOLOGIA

 

Przewodnicząca Rady Pracodawców Dla Kierunku KOSMETOLOGIA:

BELNEA

 

 

Kalina Ben Sira – założycielka i prezes Klinik La Perla, które od lat wiodą prym w branży beauty. Z wykształcenia - humanistka, absolwentka licznych kursów międzynarodowych, podyplomowych studiów na kierunku zarządzanie wellnes i spa, a także szkół kosmetycznych.

Z pasją i zaangażowaniem szuka najlepszych rozwiązań na całym świecie, które następnie przenosi na rynek polski. To właśnie ona decyduje o być albo nie być najbardziej luksusowych produktów, urządzeń, rozwiązań medycyny estetycznej czy chirurgii w Klinice La Perla - wcześniej dokładnie testując je i sprawdzając. Wszystko po to, aby każdy Klient mógł bezpiecznie i z pełnym zaufaniem korzystać z usług jej Klinik.

Kalina Ben Sira została wielokrotnie wyróżniona za swoje     działania biznesowe. Została finalistką konkursu organizowanego przez Radio Pin i BRE Bank „Sukces Pisany Szminką Businesswoman Roku 2009” oraz laureatką nagrody „Kobieta z pasją, która… potrafi” przyznawanej przez Europejską Unię Kobiet. W 2012 roku jako jedna ze 100 kobiet z całej Polski zdobyła tytuł Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet. Otrzymała również nagrodę Manager Award za stworzenie marki La Perla i zarządzanie siecią ekskluzywnych klinik. W 2016 przyznano jej także nagrodę Managera Roku Beauty Inspiration oraz Lwicy Biznesu w plebiscycie magazynu Law Business Quality.

 

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Klinika La Perla to sieć prestiżowych klinik urody, oferujących usługi i zabiegi najwyższej jakości. La Perla jest unikalną koncepcją usług beauty i jedynym miejscem, gdzie można znaleźć najbogatszą i najbardziej kompleksową ofertę zabiegów - od medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, poprzez kosmetologię hi-tech, laseroterapię, aż po autorskie rytuały SPA!

Kliniki La Perla to już 11 lokalizacji w całej Polsce! Przez 18 lat działalności prezes Kalina Ben Sira stworzyła kliniki w Warszawie i okolicach, w Krakowie, Rzeszowie, Zakopanem i Bolesławcu.

Wielokrotnie unikalność oferty i jakość usług Klinik La Perla została nagradzana – w ostatnich latach m.in. nagrodą Inspisujące SPA Beauty Inspiration 2015, statuetką Perfect SPA Awards w roku 2015, 2016 i 2017. Byliśmy laureatem również konkursu Prestige SPA Awards 2016 oraz Gala Beauty Stars 2017.


BELNEA

 

Adrian Arkada - Podolog, Instruktor. Wizjoner Entuzjasta. Od 2007 roku, bada i rozwiązuje problemy wrastających paznokci. Opracował i udoskonalił Metodę Arkady oraz współtworzył system UniBrace. Wraz z Danielem Abratkiewiczem rozpowszechnia swoje „pomysły podologiczne” na licznych, światowych rynkach. Do jego osiągnięć należy także opracowanie receptur wielu kosmetyków specjalistycznych. Jego wiedza w temacie wrastających paznokci nie ma sobie równych. Nie godzi się na brak komfortu zarówno u pacjenta, jak i specjalisty. Stale dąży do tego, by wywoływać uśmiech na twarzach i nieść ulgę nawet w trudnych przypadkach. Gdy nie opracowuje nowatorskich rozwiązań i nie ulepsza już istniejących, kocha podróże. To miłośnik włoskich klimatów i poliglota, stale szlifujący swoje imponujące umiejętności językowe.


 

AArkada jest polską firmą, założoną w 2011 roku przez Adriana Arkadę. Działalność bazuje na opatentowanym rozwiązaniu, pod nazwą Metoda Arkady. Rdzeń filozofii marki stanowią dobro użytkownika, satysfakcja współpracowników oraz rozwój międzynarodowej działalności biznesowej. Produkty marki AArkada, jak i sama Metoda Arkady, są już obecne na rynkach 36 państw. Firma zawdzięcza ten sukces szczególnej dbałości o jakość i skuteczności produktów, naturalnym składnikom i trosce o zadowolenie klientów.

 

 

 

Beata Adamczyk

Międzynarodowy konsultant rynku spa & beauty, współpracuje z inwestorami w kraju i zagranicą, tworząc na ich potrzeby unikalne koncepcje dla ośrodków beauty. Udziela wsparcia oraz profesjonalnej porady inwestorom przy tworzeniu nowych projektów. Wdraża nowatorskie rozwiązania biznesowe, wspierając tym samym kadrę zarządzającą.
Praktyk, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, specjalizujący się w zaawansowanych procedurach anti-aging, propagując jednocześnie holistyczne metody pracy.

 

 

 

 


 

BELNEA

 

Ewa Cesarz, Prezes Zarządu Beauty Business Patner Sp. z o.o. - Absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Zarządzania Mediami –centrum Dziennikarstwa w Warszawie.

Od 1993 roku związana z sektorem mediów.
W latach 1997-2008 Wydawca 8 tytułów i Wiceprezes Zarządu Migut Media SA, firmy w 2001 roku nagrodzonej przez Puls Biznesu – Gazelą Biznesu.

Menedżer i trener zespołów sprzedażowych. Pomysłodawca i realizator projektów marketingowych, prestiżowych nagród branżowych, inicjatyw edukacyjnych.

W latach 2005-2007 lider projektu szkoleniowego dla sektora MSP, w ramach EFS, w wyniku którego przeszkolono 7000 osób.

Członek Zarządu rad nadzorczych, m.in. Compress SA – jednej z największych agencji PR, notowanej na New Connect.

Od 2008 roku Prezes Zarządu Beauty Business Patner Sp. z o.o. , wydawca magazynów Estetica Polska oraz art. of BEAUTY.

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Firma została założona w 2008 roku. Wydaje 2 kwartalniki: Estetica Polska oraz art of BEAUTY,

publikacje roczne: Estetica Men, Estetica Design. Ściśle współpracuje z włoskim wydawnictwem ESAV, srl z Turynu, m.in. innymi wydaje tytuł na licencji i reprezentuje włoskiego Partnera na rynku polskim. 

Prowadzi również portale: www.esteticapolska.pl, www.artofbeauty.com.pl, prowadzi kampanie e-mailingowe, newslettery.  Firma świadczy także usługi marketingowe w zakresie wspierania, budowy marek na rynku polskimi działań sprzedażowych: kreuje i organizuje kampanie marketingowe, projektuje materiały reklamowe, tworzy bazy danych, organizuje eventy i konferencje oraz szkolenia z zakresu zarządzania, marketingu, kreowania wizerunku. Organizuje profesjonalne sesje zdjęciowe oraz kreuje i produkuje publikacje korporacyjne.

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

Estetica Polska – kwartalnik adresowany do branży fryzjerskiej. Uznany autorytet, synonim jakości i stylu. Prezentuje trendy sezonu w modzie, kolekcjach fryzjerskich, makijażu i designie. Inspiruje, przedstawia i komentuje kierunki rozwoju branży fryzjerskiej. Prezentuje i promuje polskich stylistów,  produkty z branży fryzjerskiej, relacjonuje najznakomitsze wydarzenia . Estetica wydawana jest na licencji włoskiej. Jest obecna na światowych rynkach od 60 lat, publikuje 28 wydań krajowych na całym świecie. Dociera do 80 krajów na pięciu kontynentach. Na polskim rynku od 2006 roku. 

 

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

art of BEAUTY – ukazuje się od 2009 roku (wcześniej jako Estetica Beauty)
Obserwując zmiany zachodzące na rynku i coraz wyraźniejsze przenikanie się takich dziedzin jak kosmetyka, medycyna estetyczna, terapie naturalne, dietetyka postanowiliśmy połączyć te dziedziny w jeden magazyn– stąd tez podtytuł: kosmetyka. medycyna estetyczna. holistyka. zdrowie. Prezentujemy kompleksowe i holistyczne podejście do pielęgnacji urody.

Chcemy, aby nasz magazyn był inspiracją w podnoszenia jakości życia, dobrego samopoczucia i pięknego, zdrowego wyglądu. Będziemy również edukować i podnosić świadomość w zakresie jakości oferowanych przez salony usług, trendów – które w istotny sposób zmieniać będą oblicze rynku.

Na łamach art of BEAUTY promujemy współdziałanie pomiędzy specjalistami różnych dziedzin – lekarzy, psychologów, kosmetyczek, dietetyków, którego celem jest podniesienie jakości życia.

Chcemy podkreślać etykę zawodową i uczciwość działania na rynku.
Łączy w sobie charakter edukacyjny, lifestylowy i poradnikowy. Pomaga poruszać się po bogatej ofercie kosmetyki profesjonalnej, medycyny estetycznej.
Adresowany do salonów beauty, SPA oraz świadomych i zamożnych konsumentek.

W wyraźny sposób oddzielamy prezentowane produkty profesjonalne i detaliczne.
Podczas organizowanych przez nas kongresów, którym Art of Beauty towarzyszy,
stwarzamy możliwość nawiązania współpracy pomiędzy podmiotami tego sektora,
jak również wymianę doświadczeń i inspirację do nowych działań i pomysłów.

 

BELNEA

 

Magdalena Nagajek – kosmetyczka, główny szkoleniowiec marek Ericson Laboratoire oraz Depileve. Od wielu lat pomaga profesjonalistom oraz słuchaczom uczelni kosmetycznych zgłębiać tajniki zaawansowanej kosmetyki profesjonalnej.


 

Beauty In Od 1997 roku importer i dystrybutor profesjonalnych produktów do gabinetów kosmetycznych. W portfolio firmy znajdują się najlepsze światowe marki, takie jak: OPI, Depileve, Ericson Laboratoire, Bioline Jato, Apilus.
Oprócz dystrybucji firma specjalizuje się w organizacji szkoleń, seminariów i warsztatów tematycznych, mających na celu doskonalenie umiejętności zawodowych oraz informowanie o najnowszych osiągnięciach w dziedzinie kosmetyki profesjonalnej.

 

BELNEA

 

Mariusz Nieścior - redaktor naczelny Beauty Inspiration, magazynu i portalu dedykowanego managerom obiektów beauty, medycyny estetycznej i spa. Organizator konferencji i szkoleń z zakresu prowadzenia biznesu beauty. Dziennikarz, autor publikacji oraz opracowań na temat rynku usług beauty, spa i kosmetycznych. Na co dzień ściśle współpracuje z przedstawicielami firm (producentów i dystrybutorów) zajmujących się dystrybucją wyposażenia salonów beauty - kosmetyków, urządzeń i wyposażenia.

Inicjator wielu przedsięwzięć rynkowych, mających na celu profesjonalizację rynku usług beauty i spa w Polsce – konkursów dla ośrodków spa („Inspirujące spa” i dostawców urządzeń spa („Inspiracje Roku”), konferencji, seminariów, dyskusji branżowych. Prelegent i wykładowca na konferencjach i seminariach poświęconych rynkowi beauty i spa.

Tematyką beauty i spa zajmuje się profesjonalnie od 12 lat. Wcześniej pracował jako założyciel i dyrektor zarządzający Polskiego Instytutu Spa i Wellness (2009-2012 r.) i redaktor naczelny magazynu poświęconego branży spa – Spa Business (2006-2009). Ukończył szkołę trenerską Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego.

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

BEAUTY INSPIRATION - magazyn dla managera.
Jesteśmy profesjonalnym wydawnictwem, którego zadaniem jest dostarczanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji osób zajmujących się prowadzeniem usług beauty i spa, medycyny estetycznej.

Swoją misję realizujemy poprzez następującą działalność:
- wydajemy profesjonalny magazyn BEAUTY INSPIRATION
- prowadzimy portal www.beautyinspiration.pl
- organizujemy konferencje Lider Biznesu Beauty
- organizujemy szkolenia Akademii Managera Spa & Beauty
- organizujemy konkurs Inspiracje Roku na najlepsze produkty dedykowane do obiektów beauty i spa, klinik medycyny estetycznej

Magazyn BEAUTY INSPIRATION dostarcza profesjonalnej wiedzy z zakresu budowy, prowadzenia i specjalizacji rynku usług beauty, spa i medycyny estetycznej. Każde wydanie zawiera artykuły z zakresu zarządzania, organizacji, marketingu i innych istotnych aspektach prowadzenia biznesu branży beauty. Poza tym - nowości, trendy, produkty i rozwiązania dla usług kosmetycznych oraz spa i medycyny estetycznej. 

 

BELNEA

 

Żaneta Stanisławska - Wykładowca akademicki, trener biznesu, szkoleniowiec z zakresu makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej, członek SPCP USA. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Jako prelegentka uczestniczyła w wielu konferencjach, seminariach i pokazach. Prowadzi szkolenia z zakresu marketingu i zarządzania w placówkach Beauty&SPA. Przekazuje swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zarówno w sferze kosmetologicznej, jak i biznesowej. Redaktorka naczelna pierwszego w Polsce magazynu o makijażu permanentnym „Forever”. Właścicielka i pomysłodawczyni firmy z profesjonalnymi kosmetykami Nano Medic, linii odzieżowej I am Beauty oraz sieci szkół BB College

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Broadway Beauty® jest Niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego. Wydajemy zaświadczenia na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186). Do każdego ukończonego szkolenia wydajemy zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. (MEN) Oferujemy współpracę z Powiatowymi Urzędami Pracy. Europejska Szkoła Kosmetyczna posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.24/00093/2017. Nasze certyfikaty akceptowane są na terenie całej Unii Europejskiej.

 

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

mgr inż. Sebastian Tatarek Konsultant branży beauty & health, wykładowca, właściciel firmy COSMED Consulting. Wykształcenie wyższe zdobył jako absolwent Wydziału Żywienia Człowieka i Nauk Konsumenckich Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. W ramach Agencji Rozwoju Gospodarczego - Centrum Kształcenia Kadr Menedżerskich w 2004 roku ukończył także Podyplomowe Studium Marketingowego Zarządzania Przedsiębiorstwem. W 2007 roku podyplomowe studia Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim oraz w 2010 r. w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia, podyplomowe studia w zakresie Stosowania, Wytwarzania i Oceny Wyrobów Kosmetycznych.

Od ponad 16 lat związany z branżą kosmetyczno-farmaceutyczną. Kwintesencją długoletniego doświadczenia w tej branży było założenie w 2010 roku własnej firmy konsultingowej pod nazwą COSMED Consulting, która dostarcza wachlarz usług adresowanych do firm działających w szeroko rozumianej branży beauty & health. Klientami oraz partnerami firmy są między innymi przedsiębiorstwa kosmetyczne i farmaceutyczno-medyczne, salony kosmetyczne i Spa, szkoły kosmetyczne, czy sieci aptek i drogerii. W ramach firmy COSMED Consulting realizowane są takie projekty jak m. in. otwieranie salonów kosmetycznych, klinik i Spa; wprowadzanie kosmetyków i parafarmaceutyków na rynek, tworzenie kampanii edukacyjnych i reklamowych dla firm z branży kosmetycznej oraz medycznej; organizacja szkoleń dedykowanych dla właścicieli i specjalistów salonów beauty. Firma jest każde właścicielem branżowego portalu www.serwisuroda.pl.t

W 2015 roku w ramach firmy COSMED Consulting, Sebastian Tatarek wprowadził na rynek własną profesjonalną markę kosmetyków EsthiCell PROFESSIONAL. Marka ta to dermoestetyczna odpowiedź na współczesne potrzeby pielęgnacyjne w gabinetach dermoestetycznych, salonach kosmetycznych i Spa. Filozofia marki łączy wiele istotnych elementów, wśród których najważniejsze to ograniczenie w formułach produktów do minimum substancji mogących oddziaływać negatywnie, w tym substancji zapachowych.

Dzięki szerokiemu profilowi prowadzonej działalności, ma możliwość współpracować z wieloma firmami i ekspertami, uczestniczyć w ciekawych przedsięwzięciach i projektach, które często inicjują i wprowadzają na rynek nowatorskie rozwiązania.

 

  

BELNEA

 

Doktor Piotr Koziej - doktor nauk farmaceutycznych, który w 2003 roku jako pierwszy Polak na świecie, uzyskał tytuł Safety Assessora, czyli toksykologa. Autor  8 wynalazków z dziedziny kosmetologii oraz chemii aminokwasów zarejestrowanych w Urzędzie Patentowym RP, a także biegły sądowy Sądu Okręgowego w Warszawie w dziedzinie toksykologii produktów kosmetycznych. To człowiek, który potrafi przełożyć swoją wiedzę teoretyczną i merytoryczną, popartą ponad czterdziestoletnim doświadczeniem, bezpośrednio na praktykę technologii i dostosowanie do trendów światowych branży kosmetycznej. Jako farmaceuta cechuje się niezwykłą dbałością o detale, precyzja wykonania oraz doskonała orientacja w najbardziej aktualnych ustaleniach naukowych dotyczących budowy, funkcjonowania i łączenia substancji chemicznych oraz anatomii i fizjologii skóry.

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Dr Koziej Instytut Badań Kosmetyków wspiera branżę kosmetyczną we wdrożeniach produktów, zarówno na etapie formulacji, pełnego zakresu badań, jak i kompletnej dokumentacji PIF (Product Information File). Jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem i tradycją. Ekspert w dziedzinie toksykologii produktów kosmetycznych, budowy, funkcjonowania i łączenia substancji chemicznych oraz anatomii i fizjologii skóry. Dr Koziej Instytut Badań Kosmetyków, to doświadczenie i kompleksowość oferowanych usług.

 

BELNEA

 

Maciej Trochimowicz - ekspert branży beauty z ponad 27 letnim doświadczeniem. Wyłączny przedstawiciel marki Dr.Belter w Polsce. Pomysłodawca i organizator tytułów targowych i konferencji branżowych.

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

DR.BELTER COSMETIC to niemiecka marka kosmetyczna zajmująca się dostarczaniem profesjonalnych i przede wszystkim bezpiecznych produktów do gabinetów, spa i szkół kosmetycznych na całym świecie. Dr.Belter odznacza się naturalną, profesjonalną pielęgnacją spełniającą najsurowsze normy dermatologiczne.

 

/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

mgr Joanna Skrzypczak - Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w firmie Dr Ireny Eris na stanowisku dermokonsultantki. Po 2 latach pracy rozpoczęła pracę w firmie Dax Cosmetics na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży, gdzie zarządzała liczną grupą handlowców na terenie Naszego kraju. W kolejnych latach zajęła się szkoleniami w branży beauty, rozpoczynając swoją przygodę od opieki nad 7 topowymi markami kosmetycznymi. W roku 2019 rozpoczęła zatrudnienie u lidera branży - w firmie L’oreal, gdzie przez następne miesiące zajmowała się szkoleniami dedykowanymi dla farmaceutów. Swoje rozległe zainteresowania poszerzyła w ostatnim roku również o tajniki trychologii kosmetologicznej, decydując się na rozpoczęcie studiów podyplomowych w tym obszarze właśnie w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.
Świeżo upieczona właścicielka gabinetu trychologii kosmetologicznej mieszczącego się na warszawskim Mokotowie. Dla większości studentów kierunku kosmetologia oraz pracowników branży beauty znana jako EKSPERT KOSMETYCZNY. Na swoim profilu społecznościowych zgromadziła już ponad 17 tys. obserwatorów. To właśnie prowadząc profil w mediach społecznościowych sprawdza się jako edukator zdrowia, bo nie tylko obala mity kosmetyczne, ale dba przede wszystkim o dobre wybory konsumenckie Polek i Polaków. Zachęca swoich obserwatorów do ciągłej nauki, która jest kluczem do sukcesu nie tylko w branży kosmetycznej, ale tak na prawdę każdej.

 

Ekspert Kosmetyczny – gabinet trychologii kosmetycznej założony w lipcu 2020 roku przez Joannę Skrzypczak. Oprócz wsparcia pacjentów mających problemy ze skórą głowy i włosów, w gabinecie są dystrybuowane kosmetyki marki Simone Trichology.

 

 

 

/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Łukasz Wycisło - prezes zarządu i właściciel firmy NanoTech Sp. z o.o. wyłączny dystrybutor marki HAMATRIX® w Polsce.
Związany z marką HAMATRIX® w Polsce od samego początku. Jest fundatorem, założycielem i prezesem spółki NanoTech, która cztery lata temu podpisała z Rosyjską firmą HAMATRIX umowę zapewniającą jego mu dostęp do technologii leżącej u podstaw produkcji bioskóry HAMATRIX®.
Przez cztery ostatnie lata blisko współpracując z HAMATRIX ma wpływ na kształt i kierunki rozwoju tej marki.
Dzięki szkoleniom w HAMATRIX® i kilkuletniemu doświadczeniu w analizie wskazań i uzyskiwanych efektów po zastosowaniu preparatów HAMATRIX® jest najlepszym fachowcem w tym zakresie na terenie Polski. Bezustannie się szkoli i dokształca pogłębiając swą wiedzę z zakresu biotechnologii, którą można zastosować w kosmetologii.

Firma „HAMATRIX” jest znana jako twórca BIOSKÓRY HAMATRIX®, którą wykorzystuje się w kombustiologii, chirurgii, dermatologii i kosmetologii na całym świecie. Unikalne właściwości BIOSKÓRY stały się podstawą dla stworzenia profesjonalnej i domowej linii preparatów kosmetycznych HAMATRIX®.
Preparaty kosmetyczne HAMATRIX® są kompozycją pierwotnych związków biologicznie czynnych wytwarzanych na podstawie destrukturyzowanego kwasu hialuronowego, oraz peptydów macierzowych HAMATRIX®.
Nowością firmy HAMATRIX® jest zabieg - HialuronoPlastyka bezinwazyjna.
HialuronoPlastyka to perfekcyjny duet dwóch składników, nanodestukturyzowanego kwasu hialuronowego i kompleksu peptydów macierzowych HAMATRIX®, który dał nowe możliwości w nieinwazyjnej biorewitalizacji skóry.
Maleńka nanocząsteczka kwasu hialuronowego bez problemu przedostaje się przez barierę naskórka do głębszych warstw skóry. Sam kwas hialuronowy pozostaje w skórze krótko ponieważ podlega rozkładowi przez enzym hialuronidazę i tu jest właśnie moment dla działania peptydu macierzowego HAMATRIX®. Rolą jego jest połączenie drobnych nanocząsteczek kwasu hialuronowego w makrocząsteczki o większych rozmiarach i zatrzymanie go na dłużej dzięki mechanizmowi blokady hialuronidazy.
Bezwzględną zaletą zabiegów HAMATRIX® jest nieinwazyjność. Wszystkie zabiegi są bardzo przyjemne i całkowicie bezbolesne. Na uwagę zasługuje również fakt, że nie ma okresu rekonwalescencji pozabiegowej.
Poza linią preparatów dla profesjonalistów HAMATRIX® posiada również preparaty do pielęgnacji domowej linii HAMATRIX® HomeCare

 

/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Łukasz Padło - pasjonat kosmetologii oraz wielki wielbiciel profesjonalnych kosmetyków marki KLAPP, który swoją pasją zaraża personel warszawskich gabinetów kosmetycznych, podchodząc  z wielkim zrozumieniem do potrzeb i problemów swoich klientów. Codzienny kontakt z profesjonalistami w dziedzinie Beauty, uczestnictwo w licznych szkoleniach i warsztatach oraz targach i imprezach branżowych pozwala mu na bieżąco śledzić trendy i innowacje w kosmetologii. 

KLAPP Cosmetics jest pionierem w świecie piękna i synonimem innowacyjnych zabiegów kosmetycznych, które wyprzedzają swoje czasy. „Made in Germany“ oznacza dla nas gwarancję jakości. Ponad 30-letnie doświadczenie i nieprzerwane badanie oraz rozwój najnowszych substancji czynnych i metod prowadzą do najwyższego zadowolenia klientów.
180 pracowników w samych Niemczech, z tego 50 w dziale obsługi klienta na miejscu spełnia indywidualne życzenia i potrzeby naszych klientów. Na całym świecie zaufało nam ponad 10.000 gabinetów kosmetycznych i hoteli w 60 krajach.


 

BELNEA

 

Katarzyna Gałężewska - Absolwentka Szkoły Wizażu Olafa Tabaczyńskiego "Maestro", od 2008 roku główny trener oraz współwłaściciel marki Maxlash Professional oraz Mount Up Lash. Absolwentka kursów stylizacji rzęs Hollywood Lashes, Instruktor i trener Beauty Lashes, Absolwentka kursu instruktorskiego stylizacji rzęs w Centrum Kształcenia Kadr w Poznaniu

 

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Maciej Gałężewski - Absolwent kursów instruktorskich Maxlash Professional, trener stylizacji rzęs od 2008 roku. Absolwent wielu kursów, warsztatów i szkoleń marketingowych m.in.  Dawida Baginskiego, Grupy Rentier Poznań, Kadra Na Euro.

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

 

Od 2009 roku, klientki w Polsce i na świecie potwierdzają wysoką jakość oferowanych przez nas usług, szkoleń, dystrybucji oraz jakości kosmetyków. Jesteśmy autorami takich metod stylizacji rzęs jak Express, Pump Up Lash i Stay Long Mascara. Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy też szkolenia oraz kosmetyki do trwałego podkręcania i malowania rzęs. Nasze metody podbijają rynek wypychając dotychczas stosowane wałki, paski i tradycyjne maskary. Z naszego doświadczenia, wiedzy i umiejętności skorzystało wiele osób w całej Polsce i Europie. Od 2010 roku jesteśmy uczestnikami wielu kongresów, targów oraz wydarzeń kosmetycznych. Jesteśmy właścicielami marek Maxlash Professional, Mount Up Lash, Affari, Noir Cosmetique. 

 

 

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Patrycja Marciniak - właściciel Instytut Medycyny i Kosmetologii Medika, założycielka firmy Instytut Rozwoju Biznesu Kosmetycznego i wykładowca WSIiZ w Warszawie. Z wykształcenia kosmetolog i dyplomowany trener rozwoju osobistego, posiada również tytuł dyplomowanego Project Manager. Ma wieloletnie doświadczenie jako Sales Manager, Key Account Manager, Trener oraz Wykładowca. Uczestniczyła w licznych szkoleniach i warsztatach specjalistycznych, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem. Pracowała dla wiodących firm dystrybucyjnych w Polsce jako kierownik działu szkoleń, gdzie stawiała na najwyższą jakość merytoryczną pracy podległego zespołu; organizowanych szkoleń, warsztatów oraz konferencji. Współtworzyła wizerunek na polskim rynku profesjonalnych marek kosmetycznych takich jak ANUBIS, [ comfort zone ], MARIA GALLAND, SKEYNDOR, KURLAND, KLAPP Cosmetics oraz luksusowej marki INGRID MILLET. Ponadto jeste autorką licznych artykułów o tematyce Kosmetologicznej i biznesu kosmetycznego na łamach Beauty Forum, oraz współautorką podręcznika dla Kosmetyczek i Kosmetologów „KOSMETOLOGIA I TRĄDZIK POSPOLITY” (pod nazwiskiem Musiak).

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Mój zespól tworzą profesjonaliści z ogromną pasją, dermatolog, pielęgniarka onkologiczna, dietetyk, kosmetolog, a w lutym 2019 roku dołączy do nas również podolog. Wszyscy regularnie uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach naukowych, by stale podnosić swoje kwalifikacje, co pozwala nam na wykonywanie swojego zawodu rzetelnie, stawiając na pierwszym miejscu dobro i zadowolenie naszego pacjenta.

Firma IRBK GROUP Patrycja Marciniak, jest instytucją szkoleniową oraz dostawcą urządzeń i wyposażenia dla Gabinetów Kosmetologicznych ora Klinik Medycyny Estetycznej. Założona została przez Kosmetologa i Trenera Rozwoju Osobistego z wieloletnim doświadczeniem trenersko - handlowym. Firma główny nacisk w swojej działalności, kładzie na rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji Studentów kierunków kosmetologicznych jak i dyplomowanych Kosmetologów. Misją firmy IRBK GROUP Patrycja Marciniak jest uzupełnianie wiedzy zdobytej podczas Studiów wśród Kosmetologów na terenie Województwa Mazowieckiego.


 

 

Anna Skwarek - Dyrektor medyczny Kliniki La Perla. Studia medyczne ukończyła na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi. Doświadczenie zdobywała pracując w Poradni Chirurgicznej działającej w ramach Wojewódzkiej Przychodni Onkologicznej w Warszawie, Klinice Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku na Oddziale Torakochirurgii i w Katedrze oraz Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2005 roku uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej.

Jest autorem i współautorem ponad 60 publikacji z zakresu transplantacji i chirurgii. Dwukrotnie otrzymała nagrodę III stopnia za osiągnięcia naukowe przyznawaną przez Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W ramach pracy zawodowej kształciła również studentów Wydziału Lekarskiego oraz Pielęgniarstwa WUM oraz prowadziła badania kliniczne. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego oraz International Hepato-Pancreato-Biliary Association oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Klinika La Perla to sieć prestiżowych klinik urody, oferujących usługi i zabiegi najwyższej jakości. La Perla jest unikalną koncepcją usług beauty i jedynym miejscem, gdzie można znaleźć najbogatszą i najbardziej kompleksową ofertę zabiegów - od medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, poprzez kosmetologię hi-tech, laseroterapię, aż po autorskie rytuały SPA!

Kliniki La Perla to już 11 lokalizacji w całej Polsce! Przez 18 lat działalności prezes Kalina Ben Sira stworzyła kliniki w Warszawie i okolicach, w Krakowie, Rzeszowie, Zakopanem i Bolesławcu.

Wielokrotnie unikalność oferty i jakość usług Klinik La Perla została nagradzana – w ostatnich latach m.in. nagrodą Inspisujące SPA Beauty Inspiration 2015, statuetką Perfect SPA Awards w roku 2015, 2016 i 2017. Byliśmy laureatem również konkursu Prestige SPA Awards 2016 oraz Gala Beauty Stars 2017.


http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

Michał Horbowiec - dyrektor zarządzający firmy Mollon Cosmetics z ponad 23 letnim doświadczeniem na rynku kosmetycznym. W trakcie kariery zawodowej organizował i zarządzał kluczowymi działami firm kosmetycznych poczynając od produkcji, poprzez sprzedaż i marketing do zarządzania całym przedsiębiorstwem. Absolwent wielu kursów, warsztatów i szkoleń technologicznych i marketingowych.

MOLLON PRO PROFESSIONAL to profesjonalna marka o francuskich korzeniach, która tworzy innowacyjne, profesjonalne produkty do stylizacji i pielęgnacji paznokci z zachowaniem najwyższych światowych norm jakości. Czerpiąc z najnowszych trendów kosmetycznych oraz rozwiązań technologicznych, dbamy o piękno i styl kobiety. Nasze produkty wyróżnia innowacyjność, wysoka jakość i unikalny styl. Nazwa marki pochodzi od znanego we Francji miasteczka twórców i artystów, a korzenie sięgają firmy private label specjalizującej się w produkcji i handlu kosmetykami do pielęgnacji paznokci, makijażu oraz produktami perfumeryjnymi.

 

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

NUCO jest producentem kontraktowym kosmetyków kolorowych z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Jesteśmy dostawcą z wyboru dla marek kosmetycznych i właścicieli marek prywatnych, którzy oczekują innowacyjnych produktów o najwyższej jakości za rozsądną cenę iw krótkich terminach, dzięki czemu ich produkty trafiają na półkę z szybkością oczekiwań swoich klientów.

 

BELNEA

 

ANDRZEJ CHMIELEWSKI, CEO NOVA GROUP-Dyrektor Generalny firmy Nova Group, która od ponad 30 lat należy do liderów w branży kosmetycznej, SPA & Wellness w Polsce. Jest laureatem honorowej nagrody Klucze do Edenu – wyróżnienia przyznanego za istotny wkład w rozwój polskiego rynku kosmetycznego, SPA i wellness, wzbogacanie go o nowe produkty i usługi oraz edukację w zakresie innowacyjnych rozwiązań.Manager z dużym doświadczeniem w zarządzaniu i budowaniu struktur handlowych. Swoją wiedzą dzieli się w trakcie wykładów, warsztatów i wystąpień publicznych. Jest też autorem wielu publikacji na temat perspektyw rozwoju branży.

BELNEA

 

Marlena Skóra - Wprowadzająca markę Arosha na rynek Polski i jej opiekun od 8 lat. Ekspert Programów Easy Slim oraz MatrixTech by Arosha. Promotor oraz Realizator akcji plenerowych „Arosha daj się owinąć”. Pomysłodawca oraz Trener Programu Edukacyjnego Arosha Body Wrapping School. Marka Arosha jest zdecydowanie jej pasją, a praca z ludźmi sprawia jej przeogromną satysfakcję, spełnienie i zadowolenie zawodowe . Autorka artykułów związanych z modelowaniem sylwetki oraz wykorzystaniem biocellulozy publikowanych w czasopismach branżowych. Obecnie Dyrektor Sprzedaży Nova Care w firmie Nova Group z którą związana jest już 10 lat.

Jej motto: „To co dostajesz osiągając swoje cele nie jest tak ważne jak to kim się stajesz osiągając je”. – Henry David Thoreau

 

BELNEA

 

Sonia Skalec - kosmetolog, specjalista ds. zarządzania, Dyrektor Działu Kosmetyki Profecjonalnej Nova Care w NOVA GROUP CHMIELEWSCY SP.J. Złączona z firmą od 2014 roku. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia kierunku Kosmetologia Estetyczna oraz Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Prawa kierunku Zarządzanie. Pasjonatka Kosmetyków i profilaktyki zdrowia.

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Nova Group jest liderem wśród polskich firm, działających w branży spa, kosmetycznej i medycyny estetycznej. Oferujemy całościową obsługę klientów instytucjonalnych – od etapu doradztwa, poprzez realizację – po obsługę posprzedażową, w zakresie tworzenia nowoczesnych stref spa i wellness w hotelach oraz salonach odnowy biologicznej. Jesteśmy również dystrybutorem sprzętu fitness.

Naszymi największymi atutami są: bogate doświadczenie – istniejemy na rynku od 1984 roku – jak również szerokie portfolio produktów oraz dogłębna znajomość branży. Jako dystrybutor sprzętu wellness możemy poszczycić się kilkudziesięcioma referencjami klientów. Jako dostawca urządzeń spa na bieżąco śledzimy kluczowe światowe trendy ale również dbamy o wyszkolenie personelu – wyróżnia nas zespół ekspertów, zapewniający obsługę klientów na najwyższym poziomie. Jesteśmy  jednym z największych dystrybutorów sprzętu wellness w Polsce.

 

BELNEA

 

Marta Fiłoń - trener biznesu spa&beauty i doświadczony szkoleniowiec z zakresu sprzedaży usług i produktów salonu i spa, marketingu i motywowania pracowników. Autorka publikacji w pismach branżowych oraz materiałów szkoleniowych dla managerów i specjalistów branży beauty. Prowadzi szkolenia otwarte, jak i dedykowane dla hoteli spa, salonów beauty oraz dla firm dostarczających rozwiązania dla salonów i spa.

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

Branżą beauty (i tylko taką) zajmuję się od 2010 roku. Musisz jednak wiedzieć, że nie jestem ani kosmetologiem ani terapeutą, dlatego nigdy nie wchodzę w twoje kompetencje. Jednak dlatego, że jestem “człowiekiem z zewnątrz” uzbrojonym w wiedzę psychologiczną (wprost z Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego), to często zauważam więcej niż ty, kiedy pochłania cię codzienna praca. Dlatego “podrzucam” proste komunikaty, które ułatwiają ci proponowanie kosmetyków i zabiegów, a klientce pomagają podjąć słuszną decyzję. Uważam, że dużo da się załatwić dobrym nastawieniem do pracy i wzmocnieniem pewności siebie, więc zawsze zaczynam szkolenie od motywacji – czyli najpierw musi ci się chcieć uszczęśliwiać klientki, a dopiero później mówię ci jak zrobić to w prosty, naturalny sposób. Ponadto uwielbiam układać wszystko w schematy (które nie mogą być oczywiście sztuczne i wyczuwalne dla klientek), po to tylko, by wiedzieć, czy coś działa, czy nie. To przez moje twarde, analityczne podejście do prowadzenia biznesu (nabyte podczas studiów w Szkole Głównej Handlowej). Oczywiście wszystko jest prowadzona zgodnie ze sztuką prowadzenia szkoleń (do czego przyczynił się kurs trenerski we Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz ciągły rozwój w Klubie Trenerów Biznesu), by dbać o efektywność spędzanego ze mną czasu.

  

BELNEA

 

Daniel Abratkiewicz - Podolog, Instruktor. Popularyzator i instruktor metod korekcji wrastających paznokci. Od 2015 roku wdraża innowacyjne rozwiązania podologiczne, na rynkach światowych. Prowadzi warsztaty, podczas których uczy specjalistów, jak korzystać z Metody Arkady i UniBrace. Sam specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów wrastających paznokci i ma na tym polu ogromne doświadczenie. Podolog Roku 2018 według plebiscytu Mistrzowie Urody. Założyciel Podoland. Żyje rozwojem zawodowym i podologią, stale sięgając po nowe rozwiązania. Nawiązuje kontakty z gronem specjalistów na terenie Polski i Europy, odgrywa aktywną rolę w spajaniu podologicznego świata i rozwijaniu międzynarodowego systemu profesjonalnej wiedzy i standardów. Gdy nie prowadzi szkoleń i nie spędza czasu w firmie, chętnie podróżuje, słucha muzyki i śledzi teatralny repertuar.

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

Marka Podoland została stworzona przez Daniela Abratkiewicza w roku 2015. Od tego czasu działa prężnie w obszarze podologii, wykorzystując autorskie, innowacyjne i opatentowane systemy terapii stóp, skupiające się w dużej mierze na korekcji wrastających paznokci. Gruntowna wiedza, podejście pełne pasji oraz zdobyte przez lata doświadczenie pozwalają specjalistom Podolandu także szkolić innych. We Wrocławiu mieści się główne centrum szkoleniowe, odwiedzane regularnie przez ekspertów z różnych stron świata. Zgłoszony do patentu system UniBrace został laureatem nagrody „Innowacje” magazynu LNE. To prestiżowe wyróżnienie jest przyznawane przez polskich oraz francuskich ekspertów z zakresu chemii, surowców kosmetycznych i nowoczesnych technologii.

 

BELNEA

 

Agnieszka Śliwa - Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Rynku Profesjonalnego marki YONELLE. Od prawie 20 lat aktywny Doradca Klienta w kanale kosmetyki profesjonalnej i detalicznej. Doświadczony specjalista branży Beauty. Skuteczny rekruter, który wyszkolił i rozkochał w pracy z klientem kosmetycznym kilkadziesiąt osób, które do dziś zajmują wysokie i szanowane stanowiska.

W trakcie kariery zawodowej Agnieszka Śliwa zarządzała sprzedażą ponad dwudziestu marek, a część z nich miała przyjemność wprowadzać na rynek Polski ustalając ich strategię cenową i filozofię. Trener i wykładowca technik sprzedaży i marketingu. Hobbystycznie od 15 lat instruktor Nail Design.

  

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

YONELLE to wielokrotnie nagradzana i doceniana za innowacyjność, szybkie, ponadprzeciętne efekty i radykalne działanie przeciwzmarszczkowe, wyjątkowa polska marka kosmetyczna. Tworzy luksusowe, nowatorskie kosmetyki przeznaczone dla kobiet dojrzałych oraz profesjonalną pielęgnację twarzy i ciała, do każdego rodzaju skóry w każdym wieku, dostępną w najlepszych obiektach kosmetycznych i hotelach spa.

 

O uczelni