Członkowie

Członkowie

 

Przewodniczący Rady Pracodawców Wydziału Inżynierii w WSIiZ:

BELNEA

 

Doktor Piotr Koziej - doktor nauk farmaceutycznych, który w 2003 roku jako pierwszy Polak na świecie, uzyskał tytuł Safety Assessora, czyli toksykologa. Autor  8 wynalazków z dziedziny kosmetologii oraz chemii aminokwasów zarejestrowanych w Urzędzie Patentowym RP, a także biegły sądowy Sądu Okręgowego w Warszawie w dziedzinie toksykologii produktów kosmetycznych. To człowiek, który potrafi przełożyć swoją wiedzę teoretyczną i merytoryczną, popartą ponad czterdziestoletnim doświadczeniem, bezpośrednio na praktykę technologii i dostosowanie do trendów światowych branży kosmetycznej. Jako farmaceuta cechuje się niezwykłą dbałością o detale, precyzja wykonania oraz doskonała orientacja w najbardziej aktualnych ustaleniach naukowych dotyczących budowy, funkcjonowania i łączenia substancji chemicznych oraz anatomii i fizjologii skóry.

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Dr Koziej Instytut Badań Kosmetyków wspiera branżę kosmetyczną we wdrożeniach produktów, zarówno na etapie formulacji, pełnego zakresu badań, jak i kompletnej dokumentacji PIF (Product Information File). Jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem i tradycją. Ekspert w dziedzinie toksykologii produktów kosmetycznych, budowy, funkcjonowania i łączenia substancji chemicznych oraz anatomii i fizjologii skóry. Dr Koziej Instytut Badań Kosmetyków, to doświadczenie i kompleksowość oferowanych usług.

 

BELNEA

 

Ewelina Płońska-Stepulak – właścicielka wydawnictwa EPS Media, redaktor naczelna tytułu „Chemia i Biznes. Rynek Kosmetyczny i Chemii Gospodarczej”.

Absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej na kierunku Technologia Chemiczna. Ukończyła podyplomowe studia na Uniwersytecie Warszawskim - Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja prasowa.

Z sektorem mediów związana od 2006 roku.

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

EPS Media to wydawnictwo branżowe, działające na polskim rynku od 2009 roku. Portfolio wydawnicze obejmuje: dwa tytuły branżowe „Chemia i Biznes” oraz „Chemia i Biznes. Rynek Kosmetyczny i Chemii Gospodarczej”, portal www.chemiaibiznes.com.pl oraz organizację konferencji branżowych (m.in. Międzynarodowej Konferencji Przemysłu Chemii Gospodarczej, czy Konferencję Przemysłu Chemii Budowlanej).

„Chemia i Biznes” to dwumiesięcznik biznesowo-gospodarczy, stworzony z myślą o firmach poszukujących rzetelnej, aktualnej i profesjonalnie przygotowanej informacji na temat rynku chemicznego i sektorów powiązanych.

"Chemia i Biznes. Rynek Kosmetyczny i Chemii Gospodarczej" to kwartalnik biznesowo-informacyjny z zakresu przemysłu kosmetycznego i środków czystości.

Poprzez czasopisma czytelnicy są informowani o sytuacji na rynku chemicznym, chemii gospodarczej i kosmetycznym: trendach, tendencjach, perspektywach. Czytelnikami są poszukujący dostawców lub odbiorców usług i produktów, pracownicy firm produkcyjnych, dystrybucyjnych i usługowych, w tym kadra zarządzająca, pracownicy działów marketingu i sprzedaży, działów R&D oraz wszyscy zainteresowani przekrojowymi wiadomościami z rynku.

Na portalu www.chemiaibiznes.com.pl prezentowane są najważniejsze wiadomości dotyczące polskiego i światowego przemysłu chemicznego oraz branż powiązanych. Przedstawiane są najnowsze trendy wpływające na kształt branży chemicznej, zmiany w legislacji krajowej i europejskiej oraz informacje związane z aktywnością polskich i zagranicznych firm tworzących rynek. Dotyczą one m.in. realizacji planów inwestycyjnych, nowości produktowych, konkurencyjności i innowacyjności przedsiębiorstw oraz perspektyw ich dalszego rozwoju, zmieniających się cen surowców, a także wpływu branży chemicznej na kształt całej gospodarki oraz wpływów rozmaitych czynników na stan branży.

 

 

BELNEA

 

Maciej Oszczęda - z wykształcenia prawnik,  właściciel marki kosmetycznej Nanolaboratory Nantes oraz spółki NTS Laboratory sp. z o.o. . Odpowiedzialny za stworzenie, wdrożenie i rozwój gałęzi firmy   zajmującej się produkcją i sprzedażą kosmetyków opartych na innowacyjnej technologii firmy zarówno pod logo Nantes jak również  ,,private label”. Prezes zarządu  grupy farmaceutycznej Solvito sp. z o.o.

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Nts Laboratory Sp. z o.o. Sp. k. to firma kontynuująca prace w zakresie produkcji i sprzedaż kosmetyków naszej rodzinnej spółki Nantes Systemy Nanotechnologii powstałej w 2007 roku. Zdobyte, w ciągu ostatnich lat, bogate doświadczenie na rynku kosmetycznym zawdzięczamy współpracy z najlepszymi specjalistami w branży kosmetycznej jak również renomowanym technologom odpowiedzialnym za tworzenie receptur naszych produktów. Firma zajmuje się produkcją i promocją zarówno produktów marki NANOLABORATORY NANTES - kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji profesjonalnej dla salonów kosmetycznych i obiektów SPA, ale również produkcją kontraktową marek własnych.

 

 

BELNEA

 

Agnieszka Śliwa - Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Rynku Profesjonalnego marki YONELLE. Od prawie 20 lat aktywny Doradca Klienta w kanale kosmetyki profesjonalnej i detalicznej. Doświadczony specjalista branży Beauty. Skuteczny rekruter, który wyszkolił i rozkochał w pracy z klientem kosmetycznym kilkadziesiąt osób, które do dziś zajmują wysokie i szanowane stanowiska.

W trakcie kariery zawodowej Agnieszka Śliwa zarządzała sprzedażą ponad dwudziestu marek, a część z nich miała przyjemność wprowadzać na rynek Polski ustalając ich strategię cenową i filozofię. Trener i wykładowca technik sprzedaży i marketingu. Hobbystycznie od 15 lat instruktor Nail Design.

  

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

YONELLE to wielokrotnie nagradzana i doceniana za innowacyjność, szybkie, ponadprzeciętne efekty i radykalne działanie przeciwzmarszczkowe, wyjątkowa polska marka kosmetyczna. Tworzy luksusowe, nowatorskie kosmetyki przeznaczone dla kobiet dojrzałych oraz profesjonalną pielęgnację twarzy i ciała, do każdego rodzaju skóry w każdym wieku, dostępną w najlepszych obiektach kosmetycznych i hotelach spa.

  

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

Michał Horbowiec - dyrektor zarządzający firmy Mollon Cosmetics z ponad 23 letnim doświadczeniem na rynku kosmetycznym. W trakcie kariery zawodowej organizował i zarządzał kluczowymi działami firm kosmetycznych poczynając od produkcji, poprzez sprzedaż i marketing do zarządzania całym przedsiębiorstwem. Absolwent wielu kursów, warsztatów i szkoleń technologicznych i marketingowych.

MOLLON PRO PROFESSIONAL to profesjonalna marka o francuskich korzeniach, która tworzy innowacyjne, profesjonalne produkty do stylizacji i pielęgnacji paznokci z zachowaniem najwyższych światowych norm jakości. Czerpiąc z najnowszych trendów kosmetycznych oraz rozwiązań technologicznych, dbamy o piękno i styl kobiety. Nasze produkty wyróżnia innowacyjność, wysoka jakość i unikalny styl. Nazwa marki pochodzi od znanego we Francji miasteczka twórców i artystów, a korzenie sięgają firmy private label specjalizującej się w produkcji i handlu kosmetykami do pielęgnacji paznokci, makijażu oraz produktami perfumeryjnymi.

 

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Tomasz Dawidek – wieloletni przedstawiciel spółki Alchem Grupa czołowej firm w branży zaopatrzenia laboratoriów w Polsce. W swojej codziennej pracy ściśle współpracuje z przedstawicielami firm i laboratoriów zajmujących się wytwarzaniem m.in. produktów beauty – kosmetyków, którym dostarcza sprzęt i odczynniki chemiczne niezbędne do ich produkcji. Ukończył Wyższą Szkołę Menadżerską w Warszawie i od 15 lat związany jest z branżą laboratoryjną.

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

Alchem Grupa Sp. z o.o. jest obecna na rynku od 2001 r. Firma posiada 8 oddziałów na terenie Polski oraz przedstawiciela w Wilnie odpowiedzialnego za Litwę, Łotwę i Estonię. Działalność Alchem Grupa cechuje najwyższa jakość oferowanych produktów i usług. Oferta firmy opiera się na fachowym doradztwie i kompleksowym wyposażeniu całego laboratorium od mebli i sprzętu laboratoryjnego, przez materiały zużywalne i odczynniki chemiczne aż do serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego urządzeń. Współpracujemy z ponad 400 dostawcami, a portfolio produktów obejmuje ponad 20 000 pozycji. Naszymi klientami są placówki naukowe, państwowe instytucje nadzoru, laboratoria przedsiębiorstw komunalnych, laboratoria przemysłowe i medyczne.

 

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Robert Kościelski - producent i właściciel marki "HouseOfGlam", autor koncepcji "Modułowej Świecy Zapachowej" (IP).

Autor projektu badawczo-rozwojowego dla kategorii świec w programie BridgeAlfa (Narodowe Centrum Badań i Rozwoju) Od ponad dziesięciu lat związany z branżą kosmetyczną. Współpracował z takimi markami jak Colgate&Palmolive, Miraculum, Bandi, Dermika. W latach 2012-2015 Projektant marki SORAYA w Cederroth Polska SA, w latach 2015-2017 Art Manager marki EVELINE Cosmetics. Marketing Director OTC w G-Pharma Consulting. W 2017r. zainicjował ogólnopolską kampanię edukacyjną "Gabinety Bliskie Serca" pod patronatem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz ogólnopolską akcję dotyczącą zdrowia aktywnej, współczesnej kobiety "Zdrowie na Szpilkach".

We współpracy z Europejskim Centrum Szkoleniowym FENICE Sp. z o.o., opracował strategię programu edukacyjnego skierowanego do pacjentów - "Misja Medycyna Estetyczna".

Uważa, iż wyłącznym pretekstem dla tworzenia nowych koncepcji w branży Beauty i House&Hold, mających szansę utrzymania na rynku, powinna być naukowa innowacja, edukacja oraz konsekwentna budowa silnego brandu.
 

 

 

Sprzętowa kosmetologia od Alvi Praga - to innowacyjność decyduje o wszystkim.
Czeska firma Alvi Praga jest liderem wśród producentów sprzętu kosmetycznego i od ponad 10 lat z powodzeniem rozwija się na europejskim rynku. Firma oferuje nowoczesne urządzenia do salonów pielęgnacji urody, ośrodków spa, klinik, gabinetów kosmetycznych.
Alvi Praga to marka kojarzona z wysoką jakością i profesjonalną obsługą w branży kosmetycznej. Dostarczony sprzęt obejmuje całą gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało: peeling, lifting i facelifting, usuwanie niechcianych włosów, tatuaże, utrata wagi, mezoterapia, leczenie trądziku, usuwanie zmarszczek, pigmentacja, uszkodzenie naczyń włosowatych i inne wady skóry. Producent posiada certyfikat na produkcję i certyfikację sprzętu medycznego.