Członkowie

Członkowie

 

Przewodnicząca Rady Pracodawców Wydziału Nauk o Zdrowiu w WSIiZ:

BELNEA

 

Kalina Ben Sira – założycielka i prezes Klinik La Perla, które od lat wiodą prym w branży beauty. Z wykształcenia - humanistka, absolwentka licznych kursów międzynarodowych, podyplomowych studiów na kierunku zarządzanie wellnes i spa, a także szkół kosmetycznych.

Z pasją i zaangażowaniem szuka najlepszych rozwiązań na całym świecie, które następnie przenosi na rynek polski. To właśnie ona decyduje o być albo nie być najbardziej luksusowych produktów, urządzeń, rozwiązań medycyny estetycznej czy chirurgii w Klinice La Perla - wcześniej dokładnie testując je i sprawdzając. Wszystko po to, aby każdy Klient mógł bezpiecznie i z pełnym zaufaniem korzystać z usług jej Klinik.

Kalina Ben Sira została wielokrotnie wyróżniona za swoje     działania biznesowe. Została finalistką konkursu organizowanego przez Radio Pin i BRE Bank „Sukces Pisany Szminką Businesswoman Roku 2009” oraz laureatką nagrody „Kobieta z pasją, która… potrafi” przyznawanej przez Europejską Unię Kobiet. W 2012 roku jako jedna ze 100 kobiet z całej Polski zdobyła tytuł Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet. Otrzymała również nagrodę Manager Award za stworzenie marki La Perla i zarządzanie siecią ekskluzywnych klinik. W 2016 przyznano jej także nagrodę Managera Roku Beauty Inspiration oraz Lwicy Biznesu w plebiscycie magazynu Law Business Quality.

 

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Klinika La Perla to sieć prestiżowych klinik urody, oferujących usługi i zabiegi najwyższej jakości. La Perla jest unikalną koncepcją usług beauty i jedynym miejscem, gdzie można znaleźć najbogatszą i najbardziej kompleksową ofertę zabiegów - od medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, poprzez kosmetologię hi-tech, laseroterapię, aż po autorskie rytuały SPA!

Kliniki La Perla to już 11 lokalizacji w całej Polsce! Przez 18 lat działalności prezes Kalina Ben Sira stworzyła kliniki w Warszawie i okolicach, w Krakowie, Rzeszowie, Zakopanem i Bolesławcu.

Wielokrotnie unikalność oferty i jakość usług Klinik La Perla została nagradzana – w ostatnich latach m.in. nagrodą Inspisujące SPA Beauty Inspiration 2015, statuetką Perfect SPA Awards w roku 2015, 2016 i 2017. Byliśmy laureatem również konkursu Prestige SPA Awards 2016 oraz Gala Beauty Stars 2017.


BELNEA

 

Sylwia Wójcik - Specjalista ds. Badań i Rozwoju, Regionalny Kierownik Sprzedaży, Szkoleniowiec Bielenda Professional. Na co dzień odpowiada za koncepcje produktowe, badanie rynku oraz przygotowywanie i prowadzenie szkoleń. Była instruktorem w telewizyjnym programie Beauty Inspektor oraz Alchemia Zdrowia i Urody. Prowadziła cykle szkoleniowe dla kosmetologów i lekarzy studiujących podyplomowo medycynę estetyczną w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Prowadzi własny gabinet, co daje możliwość nieustannego kontaktu w klientem i umacniania doświadczenia.


 

Od ponad 20 lat produkujemy najwyższej jakości naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Jesteśmy nowoczesną firmą, która od początku swojego istnienia jest wierna przekonaniu, że najbardziej kompleksową, a zarazem bezpieczną i przyjazną skórze pielęgnację zapewniają kosmetyki oparte na naturalnych składnikach aktywnych. W ofercie firmy znajduje się dziś ponad 400 najwyższej jakości produktów skierowanych zarówno do Klienta indywidualnego, jak i odbiorców profesjonalnych – gabinetów kosmetycznych, szkół, ośrodków odnowy biologicznej oraz Wellness & Spa, dla których przygotowaliśmy kompleksową linię kosmetyków profesjonalnych. Systematyczne doskonalenie i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom rynku owocuje stałym wzrostem i szybko powiększającym się gronem zadowolonych Klientów. Jesteśmy dumni, że potrafimy wyprzedzać trendy rodzimego rynku kosmetycznego, a nasze produkty cieszą się uznaniem zarówno kosmetologów jak i ich Klientów. Preparaty BIELENDA Professional zyskały uznanie rynku kosmetycznego i zostały uhonorowane wieloma nagrodami branżowymi.

 

 

BELNEA

 

Ewa Cesarz, Prezes Zarządu Beauty Business Patner Sp. z o.o. - Absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Zarządzania Mediami –centrum Dziennikarstwa w Warszawie.

Od 1993 roku związana z sektorem mediów.
W latach 1997-2008 Wydawca 8 tytułów i Wiceprezes Zarządu Migut Media SA, firmy w 2001 roku nagrodzonej przez Puls Biznesu – Gazelą Biznesu.

Menedżer i trener zespołów sprzedażowych. Pomysłodawca i realizator projektów marketingowych, prestiżowych nagród branżowych, inicjatyw edukacyjnych.

W latach 2005-2007 lider projektu szkoleniowego dla sektora MSP, w ramach EFS, w wyniku którego przeszkolono 7000 osób.

Członek Zarządu rad nadzorczych, m.in. Compress SA – jednej z największych agencji PR, notowanej na New Connect.

Od 2008 roku Prezes Zarządu Beauty Business Patner Sp. z o.o. , wydawca magazynów Estetica Polska oraz art. of BEAUTY.

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Firma została założona w 2008 roku. Wydaje 2 kwartalniki: Estetica Polska oraz art of BEAUTY,

publikacje roczne: Estetica Men, Estetica Design. Ściśle współpracuje z włoskim wydawnictwem ESAV, srl z Turynu, m.in. innymi wydaje tytuł na licencji i reprezentuje włoskiego Partnera na rynku polskim. 

Prowadzi również portale: www.esteticapolska.pl, www.artofbeauty.com.pl, prowadzi kampanie e-mailingowe, newslettery.  Firma świadczy także usługi marketingowe w zakresie wspierania, budowy marek na rynku polskimi działań sprzedażowych: kreuje i organizuje kampanie marketingowe, projektuje materiały reklamowe, tworzy bazy danych, organizuje eventy i konferencje oraz szkolenia z zakresu zarządzania, marketingu, kreowania wizerunku. Organizuje profesjonalne sesje zdjęciowe oraz kreuje i produkuje publikacje korporacyjne.

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

Estetica Polska – kwartalnik adresowany do branży fryzjerskiej. Uznany autorytet, synonim jakości i stylu. Prezentuje trendy sezonu w modzie, kolekcjach fryzjerskich, makijażu i designie. Inspiruje, przedstawia i komentuje kierunki rozwoju branży fryzjerskiej. Prezentuje i promuje polskich stylistów,  produkty z branży fryzjerskiej, relacjonuje najznakomitsze wydarzenia . Estetica wydawana jest na licencji włoskiej. Jest obecna na światowych rynkach od 60 lat, publikuje 28 wydań krajowych na całym świecie. Dociera do 80 krajów na pięciu kontynentach. Na polskim rynku od 2006 roku. 

 

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

art of BEAUTY – ukazuje się od 2009 roku (wcześniej jako Estetica Beauty)
Obserwując zmiany zachodzące na rynku i coraz wyraźniejsze przenikanie się takich dziedzin jak kosmetyka, medycyna estetyczna, terapie naturalne, dietetyka postanowiliśmy połączyć te dziedziny w jeden magazyn– stąd tez podtytuł: kosmetyka. medycyna estetyczna. holistyka. zdrowie. Prezentujemy kompleksowe i holistyczne podejście do pielęgnacji urody.

Chcemy, aby nasz magazyn był inspiracją w podnoszenia jakości życia, dobrego samopoczucia i pięknego, zdrowego wyglądu. Będziemy również edukować i podnosić świadomość w zakresie jakości oferowanych przez salony usług, trendów – które w istotny sposób zmieniać będą oblicze rynku.

Na łamach art of BEAUTY promujemy współdziałanie pomiędzy specjalistami różnych dziedzin – lekarzy, psychologów, kosmetyczek, dietetyków, którego celem jest podniesienie jakości życia.

Chcemy podkreślać etykę zawodową i uczciwość działania na rynku.
Łączy w sobie charakter edukacyjny, lifestylowy i poradnikowy. Pomaga poruszać się po bogatej ofercie kosmetyki profesjonalnej, medycyny estetycznej.
Adresowany do salonów beauty, SPA oraz świadomych i zamożnych konsumentek.

W wyraźny sposób oddzielamy prezentowane produkty profesjonalne i detaliczne.
Podczas organizowanych przez nas kongresów, którym Art of Beauty towarzyszy,
stwarzamy możliwość nawiązania współpracy pomiędzy podmiotami tego sektora,
jak również wymianę doświadczeń i inspirację do nowych działań i pomysłów.

 

BELNEA

 

Magdalena Nagajek – kosmetyczka, główny szkoleniowiec marek Ericson Laboratoire oraz Depileve. Od wielu lat pomaga profesjonalistom oraz słuchaczom uczelni kosmetycznych zgłębiać tajniki zaawansowanej kosmetyki profesjonalnej.


 

Beauty In Od 1997 roku importer i dystrybutor profesjonalnych produktów do gabinetów kosmetycznych. W portfolio firmy znajdują się najlepsze światowe marki, takie jak: OPI, Depileve, Ericson Laboratoire, Bioline Jato, Apilus.
Oprócz dystrybucji firma specjalizuje się w organizacji szkoleń, seminariów i warsztatów tematycznych, mających na celu doskonalenie umiejętności zawodowych oraz informowanie o najnowszych osiągnięciach w dziedzinie kosmetyki profesjonalnej.

 

BELNEA

 

Mariusz Nieścior - redaktor naczelny Beauty Inspiration, magazynu i portalu dedykowanego managerom obiektów beauty, medycyny estetycznej i spa. Organizator konferencji i szkoleń z zakresu prowadzenia biznesu beauty. Dziennikarz, autor publikacji oraz opracowań na temat rynku usług beauty, spa i kosmetycznych. Na co dzień ściśle współpracuje z przedstawicielami firm (producentów i dystrybutorów) zajmujących się dystrybucją wyposażenia salonów beauty - kosmetyków, urządzeń i wyposażenia.

Inicjator wielu przedsięwzięć rynkowych, mających na celu profesjonalizację rynku usług beauty i spa w Polsce – konkursów dla ośrodków spa („Inspirujące spa” i dostawców urządzeń spa („Inspiracje Roku”), konferencji, seminariów, dyskusji branżowych. Prelegent i wykładowca na konferencjach i seminariach poświęconych rynkowi beauty i spa.

Tematyką beauty i spa zajmuje się profesjonalnie od 12 lat. Wcześniej pracował jako założyciel i dyrektor zarządzający Polskiego Instytutu Spa i Wellness (2009-2012 r.) i redaktor naczelny magazynu poświęconego branży spa – Spa Business (2006-2009). Ukończył szkołę trenerską Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego.

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

BEAUTY INSPIRATION - magazyn dla managera.
Jesteśmy profesjonalnym wydawnictwem, którego zadaniem jest dostarczanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji osób zajmujących się prowadzeniem usług beauty i spa, medycyny estetycznej.

Swoją misję realizujemy poprzez następującą działalność:
- wydajemy profesjonalny magazyn BEAUTY INSPIRATION
- prowadzimy portal www.beautyinspiration.pl
- organizujemy konferencje Lider Biznesu Beauty
- organizujemy szkolenia Akademii Managera Spa & Beauty
- organizujemy konkurs Inspiracje Roku na najlepsze produkty dedykowane do obiektów beauty i spa, klinik medycyny estetycznej

Magazyn BEAUTY INSPIRATION dostarcza profesjonalnej wiedzy z zakresu budowy, prowadzenia i specjalizacji rynku usług beauty, spa i medycyny estetycznej. Każde wydanie zawiera artykuły z zakresu zarządzania, organizacji, marketingu i innych istotnych aspektach prowadzenia biznesu branży beauty. Poza tym - nowości, trendy, produkty i rozwiązania dla usług kosmetycznych oraz spa i medycyny estetycznej. 

 

BELNEA

 

Żaneta Stanisławska - Wykładowca akademicki, trener biznesu, szkoleniowiec z zakresu makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej, członek SPCP USA. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Jako prelegentka uczestniczyła w wielu konferencjach, seminariach i pokazach. Prowadzi szkolenia z zakresu marketingu i zarządzania w placówkach Beauty&SPA. Przekazuje swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zarówno w sferze kosmetologicznej, jak i biznesowej. Redaktorka naczelna pierwszego w Polsce magazynu o makijażu permanentnym „Forever”. Właścicielka i pomysłodawczyni firmy z profesjonalnymi kosmetykami Nano Medic, linii odzieżowej I am Beauty oraz sieci szkół BB College

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Broadway Beauty® jest Niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego. Wydajemy zaświadczenia na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186). Do każdego ukończonego szkolenia wydajemy zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. (MEN) Oferujemy współpracę z Powiatowymi Urzędami Pracy. Europejska Szkoła Kosmetyczna posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.24/00093/2017. Nasze certyfikaty akceptowane są na terenie całej Unii Europejskiej.

 

BELNEA

 

Doktor Piotr Koziej - doktor nauk farmaceutycznych, który w 2003 roku jako pierwszy Polak na świecie, uzyskał tytuł Safety Assessora, czyli toksykologa. Autor  8 wynalazków z dziedziny kosmetologii oraz chemii aminokwasów zarejestrowanych w Urzędzie Patentowym RP, a także biegły sądowy Sądu Okręgowego w Warszawie w dziedzinie toksykologii produktów kosmetycznych. To człowiek, który potrafi przełożyć swoją wiedzę teoretyczną i merytoryczną, popartą ponad czterdziestoletnim doświadczeniem, bezpośrednio na praktykę technologii i dostosowanie do trendów światowych branży kosmetycznej. Jako farmaceuta cechuje się niezwykłą dbałością o detale, precyzja wykonania oraz doskonała orientacja w najbardziej aktualnych ustaleniach naukowych dotyczących budowy, funkcjonowania i łączenia substancji chemicznych oraz anatomii i fizjologii skóry.

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Dr Koziej Instytut Badań Kosmetyków wspiera branżę kosmetyczną we wdrożeniach produktów, zarówno na etapie formulacji, pełnego zakresu badań, jak i kompletnej dokumentacji PIF (Product Information File). Jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem i tradycją. Ekspert w dziedzinie toksykologii produktów kosmetycznych, budowy, funkcjonowania i łączenia substancji chemicznych oraz anatomii i fizjologii skóry. Dr Koziej Instytut Badań Kosmetyków, to doświadczenie i kompleksowość oferowanych usług.

 

BELNEA

 

Maciej Trochimowicz - ekspert branży beauty z ponad 27 letnim doświadczeniem. Wyłączny przedstawiciel marki Dr.Belter w Polsce. Pomysłodawca i organizator tytułów targowych i konferencji branżowych.

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

DR.BELTER COSMETIC to niemiecka marka kosmetyczna zajmująca się dostarczaniem profesjonalnych i przede wszystkim bezpiecznych produktów do gabinetów, spa i szkół kosmetycznych na całym świecie. Dr.Belter odznacza się naturalną, profesjonalną pielęgnacją spełniającą najsurowsze normy dermatologiczne.

 

BELNEA

 

Katarzyna Gałężewska - Absolwentka Szkoły Wizażu Olafa Tabaczyńskiego "Maestro", od 2008 roku główny trener oraz współwłaściciel marki Maxlash Professional oraz Mount Up Lash. Absolwentka kursów stylizacji rzęs Hollywood Lashes, Instruktor i trener Beauty Lashes, Absolwentka kursu instruktorskiego stylizacji rzęs w Centrum Kształcenia Kadr w Poznaniu

 

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Maciej Gałężewski - Absolwent kursów instruktorskich Maxlash Professional, trener stylizacji rzęs od 2008 roku. Absolwent wielu kursów, warsztatów i szkoleń marketingowych m.in.  Dawida Baginskiego, Grupy Rentier Poznań, Kadra Na Euro.

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Od 2009 roku, klientki w Polsce i na świecie potwierdzają wysoką jakość oferowanych przez nas usług, szkoleń, dystrybucji oraz jakości kosmetyków. Jesteśmy autorami takich metod stylizacji rzęs jak Express, Pump Up Lash i Stay Long Mascara. Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy też szkolenia oraz kosmetyki do trwałego podkręcania i malowania rzęs. Nasze metody podbijają rynek wypychając dotychczas stosowane wałki, paski i tradycyjne maskary. Z naszego doświadczenia, wiedzy i umiejętności skorzystało wiele osób w całej Polsce i Europie. Od 2010 roku jesteśmy uczestnikami wielu kongresów, targów oraz wydarzeń kosmetycznych. Jesteśmy właścicielami marek Maxlash Professional, Mount Up Lash, Affari, Noir Cosmetique. 

 

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

NUCO jest producentem kontraktowym kosmetyków kolorowych z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Jesteśmy dostawcą z wyboru dla marek kosmetycznych i właścicieli marek prywatnych, którzy oczekują innowacyjnych produktów o najwyższej jakości za rozsądną cenę iw krótkich terminach, dzięki czemu ich produkty trafiają na półkę z szybkością oczekiwań swoich klientów.

 

BELNEA

 

Marlena Skóra - Wprowadzająca markę Arosha na rynek Polski i jej opiekun od 8 lat. Ekspert Programów Easy Slim oraz MatrixTech by Arosha. Promotor oraz Realizator akcji plenerowych „Arosha daj się owinąć”. Pomysłodawca oraz Trener Programu Edukacyjnego Arosha Body Wrapping School. Marka Arosha jest zdecydowanie jej pasją, a praca z ludźmi sprawia jej przeogromną satysfakcję, spełnienie i zadowolenie zawodowe . Autorka artykułów związanych z modelowaniem sylwetki oraz wykorzystaniem biocellulozy publikowanych w czasopismach branżowych. Obecnie Dyrektor Sprzedaży Nova Care w firmie Nova Group z którą związana jest już 10 lat.

Jej motto: „To co dostajesz osiągając swoje cele nie jest tak ważne jak to kim się stajesz osiągając je”. – Henry David Thoreau

 

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

 

Nova Group jest liderem wśród polskich firm, działających w branży spa, kosmetycznej i medycyny estetycznej. Oferujemy całościową obsługę klientów instytucjonalnych – od etapu doradztwa, poprzez realizację – po obsługę posprzedażową, w zakresie tworzenia nowoczesnych stref spa i wellness w hotelach oraz salonach odnowy biologicznej. Jesteśmy również dystrybutorem sprzętu fitness.

Naszymi największymi atutami są: bogate doświadczenie – istniejemy na rynku od 1984 roku – jak również szerokie portfolio produktów oraz dogłębna znajomość branży. Jako dystrybutor sprzętu wellness możemy poszczycić się kilkudziesięcioma referencjami klientów. Jako dostawca urządzeń spa na bieżąco śledzimy kluczowe światowe trendy ale również dbamy o wyszkolenie personelu – wyróżnia nas zespół ekspertów, zapewniający obsługę klientów na najwyższym poziomie. Jesteśmy  jednym z największych dystrybutorów sprzętu wellness w Polsce.

 

BELNEA

 

Agnieszka Śliwa - Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Rynku Profesjonalnego marki YONELLE. Od prawie 20 lat aktywny Doradca Klienta w kanale kosmetyki profesjonalnej i detalicznej. Doświadczony specjalista branży Beauty. Skuteczny rekruter, który wyszkolił i rozkochał w pracy z klientem kosmetycznym kilkadziesiąt osób, które do dziś zajmują wysokie i szanowane stanowiska.

W trakcie kariery zawodowej Agnieszka Śliwa zarządzała sprzedażą ponad dwudziestu marek, a część z nich miała przyjemność wprowadzać na rynek Polski ustalając ich strategię cenową i filozofię. Trener i wykładowca technik sprzedaży i marketingu. Hobbystycznie od 15 lat instruktor Nail Design.

  

http://nowa.wsiiz.pl/dokumenty/partnerzy/dr_belter.jpg

YONELLE to wielokrotnie nagradzana i doceniana za innowacyjność, szybkie, ponadprzeciętne efekty i radykalne działanie przeciwzmarszczkowe, wyjątkowa polska marka kosmetyczna. Tworzy luksusowe, nowatorskie kosmetyki przeznaczone dla kobiet dojrzałych oraz profesjonalną pielęgnację twarzy i ciała, do każdego rodzaju skóry w każdym wieku, dostępną w najlepszych obiektach kosmetycznych i hotelach spa.

O uczelni

Informacje o nas

Rada Pracodawców

Centrum szkoleniowe

Centrum Kosmetologii

Biuro karier

Biblioteka

Dział praktyk

Dział stypendiów

Dział Nauki

Kadra Dydaktyczna

Samorząd studentów

Erasmus +

Wydawnictwo

Forum

RODO

Kurs językowy

Kontakt

Koła naukowe