Członkowie

Członkowie

 

Przewodnicząca Samorządu Studentów Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia 

 

Monika Brodniewicz – Przewodnicząca Samorządu Studenckiego WSIiZ.

Jak powiedział Naval z książki " Zatoka Grom na wodach Zatoki Perskiej " - "Każdy ma w życiu to, na co się odważy", dlatego też ja, odważyłam się na krok, aby zostać Waszym przewodnikiem po Uczelni na której spędzacie, dzięki mojej pomocy swój najlepszy okres w życiu - czas studiowania.

 

 

Natalia Bukowska - Viceprzewodnicząca Samorządu

Każdy z Nas ma w życiu cele, które stara się zrealizować. Ja nigdy z nich nie rezygnuje. Moim celem jest, aby Nasza Uczelnia sprostała Waszym wymaganiom.
Dlatego zamierzam w pełni realizować swoją odpowiedzialną rolę bo jak mawiał Albert Einstein " Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia"

 

Wiktoria Bończak - Rzecznik studentów

 "Zawsze twierdziłam, że liczą się czyny, nie słowa. Dlatego wzięłam sprawy w swoje ręce i zamierzam zmieniać na lepsze. Mam nadzieje, że dzięki Naszej działalności Uczelnia będzie miejscem, w którym spędzicie chwilę, które wspominać będziecie z uśmiechem na ustach!”

 

 

Julita Szmagara - Przewodnicząca Senatu Rady Samorządu Studentów

"Chce, aby życie spełniało moje oczekiwania. Wybrałam więc Samorząd, żeby Uczelnia stała się jak najlepszym miejscem nie tylko dla mnie, ale i dla Was!"

 

 

Anna Barańska- Sekretarz Samorządu

„Często słyszę, że ktoś chciałby coś zmienić, czegoś spróbować. A ja? Jeśli cos mnie zainteresuje to zwyczajnie się za to biorę. Bariera istnieje tylko w Naszej głowie. Ja już ją przeskoczyłam, a teraz chce pomóc zrobić to Wam!”

 

Wiktoria Dąbkowska - Skarbnik Samorządu

 'Moim marzeniem od zawsze było działać na rzecz innych. Dlatego zdecydowałam się na udział w samorządzie- to idealne miejsce, żeby pomóc Naszym Studentom realizować się z pasją''

 

 

Adrianna Banach - Przewodnicząca Sądu koleżeńskiego

Często słyszę, że jestem osobą, której „wszędzie jest pełno”, dlatego też nie mogło mnie zabraknąć w Samorządzie Studenckim. Mam nadzieję, że swoim zaangażowaniem i chęcią do działania spełnię Wasze i swoje oczekiwania, co do pracy Samorządu oraz Naszej Uczelni.

O uczelni