Członkowie

 

CZŁONKOWIE SAMORZĄDU STUDENTÓW WYŻSZEJ SZKOŁY INŻYNIERII I ZDROWIA w WARSZAWIE

 

Przewodnicząca Samorządu Studentów
Monika Brodniewicz

e-mail: mbrodniewicz@wsiiz.pl

Jak powiedział Naval z książki " Zatoka Grom na wodach Zatoki Perskiej " - "Każdy ma w życiu to, na co się odważy", dlatego też podjęłam decyzję, aby zostać Waszym przewodnikiem po Uczelni, na której spędzacie dzięki Naszej pomocy, swój najlepszy okres w życiu - czas studiowania.

Jako Przewodnicząca Samorządu Studentów będę stawiała sobie przede wszystkim wysokie i trudno osiągalne cele. Tak, aby odważne decyzje z nimi związane przyczyniły się do rozwoju samej Uczelni oraz jej studentów i absolwentów.

Na co dzień jestem nie tylko Studentką, ale również pasjonatką Kosmetologii. Pierwszą miłością od zawsze były i będą podróże – uwielbiam poznawać nowych ludzi, ich kulturę i historię. Nie ma chyba zakątku na ziemi, do którego nie chciałbym dotrzeć!

 

 

 

Wiceprzewodnicząca Samorządu Studentów
Natalia Bukowska

e-mail: samorzad@wsiiz.pl

Każdy z Nas ma w życiu cele, które stara się zrealizować. Ja nigdy z nich nie rezygnuję. Moim celem jest, aby Nasza Uczelnia sprostała Waszym wymaganiom. Dlatego zamierzam w pełni realizować swoją odpowiedzialną rolę, bo jak mawiał Albert Einstein: „Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia".

 

 

 

Komisja ds. finansów i spraw socjalnych
Julita Szmagara

e-mail: sekretarzss@wsiiz.pl

Jestem studentką III roku na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia oraz na I roku na Uczelni Łazarskiego. Zdecydowałam się na działalność w Samorządzie Studentów, żeby Uczelnia stała się wymarzonym i przyjaznym miejscem dla Nas wszystkich! Aktywność w Samorządzie Studentów stanowi wspaniałą odskocznię od codziennych trosk i obowiązków. To właśnie dzięki Samorządowi Studentów, opinie Naszych Studentów są zauważane! To My odpowiadamy za obronę Naszych praw i współpracę z Władzami Uczelni na rzecz zapewnienia odpowiedniej jakości kształcenia na wszystkich prowadzonych w WSIiZ kierunkach studiów. 

 

 

 

 

Komisja ds. kultury

e-mail: kulturass@wsiiz.pl


Wiktoria Dąbkowska

Jestem studentką III roku kosmetologii, na studiach I stopnia. Wybierając studia kierowałam się pasją i chęcią rozwoju w tym kierunku. Mimo różnorodnych zainteresowań i zajęć dodatkowych, zawsze znajdę czas na działalność na rzecz społeczności akademickiej WSIiZ. Moje zaangażowanie w działalność Komisji ds. kultury skupia się na organizacji wydarzeń o charakterze kulturalno – edukacyjnym, dedykowanych dla studentów uczących się w WSIiZ w Warszawie. Ponadto angażuję się w budowanie relacji studentów z przedstawicielami środowiska społeczno – gospodarczego poprzez organizację paneli dyskusyjnych i udział w pracach działających przy Uczelni Rad Pracodawców.   

 

 

 

Anna Widera

Aktualnie jestem studentką II roku studiów na kierunku Kosmetologia. Na co dzień interesuję się i pracuję w branży beauty. Niemniej moją drugą miłością jest sport. Przez lata byłam związana ze sportem wyczynowym, co przede wszystkim ukształtowało mój [mogę to śmiało napisać] silny charakter. Kocham wyzwania i działanie pod presją czasu. To jeszcze bardziej mobilizuje mnie do podejmowania wciąż to nowych i wcześniej nieznanych aktywności. Mam nadzieję, że swoją determinacją i zaangażowaniem zapewnię Studentom WSIiZ nowe możliwości rozwoju. Tak, aby czas spędzony w WSIiZ pozostawał na zawsze w ich pamięci. 

 

 

 

Komisja ds. kształcenia i rozwoju WSIiZ

e-mail: ksztalcenie@wsiiz.pl


Wiktoria Bończak

Obecnie jestem studentką III roku studiów na kierunku Kosmetologia. Od dziecka do moich głównych zainteresowań należały: rysunek, aktorstwo oraz sport. Na każdym etapie życia angażowałam się w działania mające przyczynić się do polepszenia sytuacji drugiego człowieka. Dlatego praca w grupie, działania rozwojowe oraz organizowanie dużych wydarzeń zrzeszających ludzi w różnym wieku o i różnych zainteresowaniach, sprawia mi ogromna przyjemność i satysfakcję. Chciałabym, aby dzięki moim pomysłom Studenci WSIiZ poszerzali swoje horyzonty i kolekcjonowali wspomnienia nie tylko z samych zajęć.

 

 

 

Sandra Dzięgielewska

Moje zainteresowania naukami medycznymi oraz naukami o zdrowiu, coraz bardziej utwierdzają mnie w przekonaniu, że kierunek Kosmetologia to właściwa ścieżka edukacyjna dla mnie. Zgłosiłam chęć udziału w strukturach Samorządu Studentów, aby dać swoim rówieśnikom tę samą pewność dobrego wyboru kierunku kształcenia. Wierzę, że będąc jego częścią mam realny wpływ na życie studenckie Naszej Uczelni. Odkąd pamiętam zawsze stawiałam na rozwój osobisty. Dlatego też poprzez wspieranie wszelkiego rodzaju pomysłów i inicjatyw, w szczególności w kwestiach dydaktyczno – naukowych, chciałabym, aby każdy kończąc swoją przygodę w murach WSIiZ mógł powiedzieć „osiągnąłem swój mały sukces!” Bo uważam, że sukces zaczyna się w głowie, reszta to tylko i wyłącznie Nasze szczere chęci.

 

 

 

Paulina Ignaczak

Jestem studentką II roku kosmetologii, studiów I stopnia. Odkąd pamiętam moim priorytetem jest pomoc innym i samorealizowanie się. Dzięki pełnionej funkcji w Samorządzie Studentów mogę urzeczywistnić wyznaczone przez siebie cele. Chciałabym, aby studenci nie bali się zgłaszać do mnie ze swoimi problemami. Jestem osobą otwartą, która często udziela się społecznie. Chętnie biorę udział w różnego rodzaju eventach. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, są tylko takie, dla których musimy poświecić więcej czasu.

 

 

 

Komisja ds. współpracy z zagranicą
Aleksandra Baniewicz

e-mail: aleksandra.baniewicz@wsiiz.pl

Jestem studentką kierunku Chemia Kosmetyczna. Interesuję się naukami przyrodniczymi, szeroko rozumianą strefą beauty, muzyką lat ’80 i ’90,a od pewnego czasu również pływam. W Samorządzie Studenckim WSIiZ chcę wykorzystać swoje umiejętności organizacyjne i przyczynić się do tego, aby czas spędzony na Uczelni był czasem pełnym niesamowitych doświadczeń i wrażeń. Parafrazując słowa Stanisława Wyspiańskiego „idźmy przez świat i światu dajmy kształt przez nasze czyny”.

 

 

 

Komisja ds. promocji
Eryk Akpang

e-mail: promocjass@wsiiz.pl

Student I roku Kosmetologii WSIiZ w Warszawie. Posiada krytyczny umysł, jest bardzo dociekliwy. Cudownie przystosowuje się do każdej sytuacji w jakiej się znajdzie. Zawsze, jak kot spada na cztery łapy. Z życia czerpie pełnymi garściami i chętnie rzuca się w wir przygody. W jego towarzystwie nikt się nie nudzi. Eryk nie przechodzi również niezauważony – robi wokół siebie naprawdę wiele szumu. Jest doskonałym promotorem wszelkich wydarzeń towarzyskich. Z nim można przeżyć naprawdę wiele przygód, nie martwiąc się przy tym nigdy o nudę.  

 

O uczelni