Wydawnictwo

"Miejsce Nauk o Zdrowiu we Współczesnym Świecie” - Marcin Geryk

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia

 

ISBN: 978-83-926884-2-6; 978-83-926788-5-4
Wydawnictwo Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku i Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, 2013
CENA: 40,00 zł

Proponowana przez Wyższą Szkołę Zarządzania w Gdańsku i Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia w Warszawie monografia stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie na publikacje z dziedziny fizjoterapii i kosmetologii. Różnorodność i wielość omawianych w niej kwestii wynika z dużej liczby zagadnień wchodzących w zakres tych nauk, przede wszystkim fizjoterapii.

Ze wstępu:
Zdrowie i piękno to wartości, które nie mają ceny. Jedno zależy od drugiego, nie można być bowiem pięknym, nie będąc zdrowym. Nie da się przecenić znaczenia fizjoterapii i kosmetologii dla zdrowia i urody. Kult tych dwóch wartości we współczesnym świecie, w zetknięciu z chorobami cywilizacyjnymi, postępującą otyłością, starzejącym się społeczeństwem, staje się przyczyną rosnącego zapotrzebowania na pomoc fizjoterapeutów oraz kosmetologów. Stąd koniecznym jest kształcenie kolejnych zastępów specjalistów z tych dwóch dziedzin.

Odwiedza nas 307 gości oraz 2 studentów.

Samorząd studentów

Samorząd studentów Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w WarszawieSamorząd Studentów Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych do współpracy i promocji aktywnego życia studenckiego!

Jeżeli cenisz sobie kontakt z ciekawymi ludźmi to nie czekaj i już dziś dołącz do ambitnych i kreatywnych! Poznaj Nas!