Wydawnictwo

"Opłaty za Korzystanie z Przestrzeni" - Ryszard Cymerman, Joanna Cymerman

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia

 

ISBN: 978-83-926788-8-5
Wydawnictwo Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, 2011
CENA: 25,00 zł
(dla studentów WSIiZ i WSZ 18,00 zł)

 

Nakładem wydawnictwa Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie ukazała się książka autorstwa Ryszarda Cymermana i Joanny Cymerman pt. „Opłaty za korzystanie z przestrzeni”. W oddawanej do rąk czytelników pozycji, omówiona została problematyka związana z posiadaniem i dysponowaniem prawami do nieruchomości, gospodarowaniem publicznymi zasobami nieruchomości, przeprowadzaniem procesów rozwojowych (deweloperskich) oraz obrotem i zarządzaniem nieruchomościami.

Autorzy opracowania w przejrzysty i uporządkowany sposób przedstawiają klasyfikację opłat za korzystanie z przestrzeni oraz wskazują ich miejsce w procesie jej rozwoju. Gruntowna znajomość tej tematyki może usprawnić, zracjonalizować i podnieść efektywność działań, wpływając na profesjonalizm w wykonywaniu zawodu.

Odwiedza nas 49 gości oraz 1 studentów.

Samorząd studentów

Samorząd studentów Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w WarszawieSamorząd Studentów Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych do współpracy i promocji aktywnego życia studenckiego!

Jeżeli cenisz sobie kontakt z ciekawymi ludźmi to nie czekaj i już dziś dołącz do ambitnych i kreatywnych! Poznaj Nas!