Centrum Prasowe

Pok. 01

Kontakt dla mediów

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

tel. 22 646 20 60

Szanowni Państwo!

Jest Nam niezmiernie miło Państwa poinformować, że Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie otrzymała tytuł LIDERA EDUKACJI - NAJLEPSZA UCZELNIA NIEPUBLICZNA AGLOMERACJI WARSZAWSKIEJ w ogólnopolskim konkursie Wzorowa Firma.

Nagrodę w dniu 11.02.2019 r. podczas uroczystej gali w Hotelu Gromada w Warszawie odebrali Kanclerz i Założyciel Uczelni - dr hab. Marcin J. Geryk oraz Prodziekan Nauk o Zdrowiu - dr Joanna Klonowska.

Jest Nam tym bardziej miło, że Nasze starania i ustawiczny rozwój doceniły samorządowe organy wojewódzkie oraz przedsiębiorcy z woj. mazowieckiego, którzy wytypowali Nasze uczestnictwo w konkursie na podstawie dotychczasowych osiągnięć.

Dziękujemy Kapitule Konkursu za słowa uznania i pakiet zaufania do dalszego podnoszenia poziomu wykształcenia młodzieży z woj. mazowieckiego i nie tylko.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w działalność i ustawiczny rozwój Uczelni! Ta nagroda to sukces całej społeczności akademickiej Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie!

 

Szanowni Państwo!

Niezmiernie miło nam jest poinformować, że Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
została Laureatem konkursu „Orły Edukacji" w latach:

2019

2020

2021

Orły Edukacji to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. Werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu i wysokiej jakości kształcenia WSIiZ. Program konkursu został stworzony, aby spośród istniejących na rynku placówek, wyróżnić liderów branży edukacyjnej, którzy wyznaczają nowe kierunki rozwoju, stawiają na innowację i nieustanny rozwój oraz w sposób elastyczny podchodzą do zmian zachodzących na rynku pracy. Ranking firm uczestniczących w tym konkursie jest oparty o oceny internetowe. Nasza Uczelnia uzyskała  bardzo wysoką ocenę, a co za tym idzie została laureatem Orłów Edukacji, wyprzedzając równocześnie ponad 81 tysięcy innych firm w Polsce.  Dziękujemy za uznanie i pozytywne opinie.

 

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie wspólnie ze Szkoła Językową Bla-Bla School

zaprasza na kurs języka polskiego, dedykowany dla cudzoziemców rozpoczynających naukę w Naszej Uczelni.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z Bla-Bla School


Bla-Bla School

ul. Kopernika 30/329, 00-336 Warszawa

tel. 48 792 765 778

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.