Sesja posterowa HPCI

Sesja posterowa HPCI

 

 

Sesja posterowa
„INNOWACYJNE SUROWCE KOSMETYCZNE i ZWIĄZKI BIOLOGICZNIE AKTYWNE W KOSMETOLOGII“

 

SZANOWNI PAŃSTWO

7-8 października 2020 r po raz 10 odbędą się Targi HPCI (Home and Personal Care Ingredients) Central and Eastern Europe. To czołowe targi branży zaopatrzenia przemysłu produkcji kosmetyków i chemii gospodarczej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Czołowi wystawcy z całego świata prezentują najnowsze rozwiązania w dziedzinie surowców, recepturowania, laboratoriów badawczych, a także urządzeń testowo-pomiarowych czy też opakowań branży Personal Care i Home Care.

Wydarzenie oferuje dodatkowo unikalny program edukacyjny, którego częścią jest sesja posterowa, na którą mamy zaszczyt Państwa zaprosić. Zależy nam także, aby aktywnie włączyli się Państwo w budowanie tego przedsięwzięcia.

Chcielibyśmy, aby środowiska naukowe, wystawcy oraz studenci mogli zaprezentować szerokiej publiczności Targów, najnowsze badania i nowatorskie rozwiązania, które przyczyniają się do rozwoju branży kosmetycznej. W związku z tym zapraszamy do udziału towarzyszącej X Targom sesji posterowej pt. „Innowacyjne surowce kosmetyczne i związki biologicznie aktywne w kosmetologii”. Będzie ona okazją do zaprezentowania w syntetycznej i twórczej formie plakatu badań własnych lub najnowszych doniesień branżowych. 

 

ZASADY UDZIAŁU

Aby wziąć udział w sesji posterowej „Innowacyjne surowce kosmetyczne i związki biologicznie aktywne w kosmetologii” prosimy o:

 • Zgłoszenie udziału w sesji plakatowej do dnia 07.08.2020 r (piątek) za pomocą formularza rejestracyjnego (dostępny tutaj)
 • Przygotowanie posteru wg. szablonu (dostępny tutaj) oraz dostarczenie posteru wg drukarskich wytycznych (przekazane zostaną w osobnej wiadomości) do dnia 18.09.2020 r (piątek)

Uwaga: Dopuszczane jest przekazanie gotowych plakatów, spełniających powyższe wymagania, powstałych przy okazji realizowanych innych projektów.

 

OD ORGANIZATORA

 • Sesja plakatowa będzie odbywała się w dniach 7-8 październik 2020 r., w godzinach od 10.00 do 17.00, w hali Expo XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa.
 • Wybór posterów do ekspozycji odbędzie się na podstawie przesłanych w formularzy rejestracyjnym abstraktów.
 • Po zakończeniu ekspozycji, plakaty będą do odebrania w siedzibie Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w ciągu 14 dni od daty zakończenia. Po upływie terminu przechodzą na własność organizatorów.
 • Organizator zastrzega zmiany.

 

WYRÓŻNIENIE I NAGRODY

Zgłoszone do sesji posterowej prace zostaną ocenione przez Jury, które wyłoni najlepszy poster.

 

Partnerzy sesji posterowej przygotowali dla laureata nagrody:

 • publikacja posteru w SOFW Journal
 • publikacja posteru na portalu Chemia i Biznes
 • roczna prenumerata kwartalnika Biotechnologia
 • wywiad z autorem posteru w Biotech TV

 

SOFW Journal - wydawany w 3 wersach językowych, jest czołowym czasopismem specjalistycznym w branży na całym świecie. Publikuje artykuły chemiczno-techniczne opisujący praktyczne zastosowanie nauki w dziedzinie chemii gospodarczej i kosmetyków.

Chemia i Biznes – portal i czasopismo prezentujące najważniejsze wiadomości dotyczące polskiego i światowego przemysłu chemicznego oraz branż powiązanych.

Biotechnologia.pl - największy w Polsce portal branżowy, najświeższe informacje z branż: biotechnologia, kosmetologia, farmacja oraz technologie.

 

W skład Jury wchodzić będą:

 • przedstawiciele organizatora sesji posterowej – Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia;
 • przedstawiciel organizatora targów HPCI;
 • przedstawiciel partnera sesji posterowej – SOFW Journal
 • przedstawiciel partnera sesji posterowej – Chemia i Biznes
 • przedstawiciel partnera sesji posterowej – Biotechnologia.pl

                                               

KONTAKT:

Jacek Wałasz

 

Koordynator Działu Promocji i Rekrutacji

tel. 22 646 20 60 e- mail: jacek.walasz@wsiiz.pl

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia z siedzibą w Warszawie

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 nr 18, 02-366 Warszawa

 

PARTNERZY SESJI POSTEROWEJ:  

 

 

 

 

 

 

 Do pobrania

 

Formularz zgłoszeniowy do sesji posterowej
Wytyczne techniczne sesji posterowej
Wzór posteru