Studia podyplomowe

Studia podyplomowe

dr. Agnieszka Chojnacka

w przygotowaniu

dr Magdalena Garbolińska

Mikrobiolog z wieloletnim doświadczeniem w obszarze zapewnienia i nadzorowania kontroli jakości w szczególności kontroli mikrobiologicznej w branży kosmetycznej. Wykazuje się znajomością przepisów prawnych oraz wymagań norm i standardów jakościowych w obszarze produkcji kosmetyków. Posiada doświadczenie i uprawnienia we wdrażaniu, nadzorowaniu i przeprowadzaniu auditów z zakresu systemów jakościowych opartych na wymaganiach norm: ISO 22716, ISO 9001, ISO 17025, ISO 22000/HACCP oraz standardu obszaru non food BRC CP i IFS HPC. Auditor z uprawnieniami systemu SZJ ISO 9001, ISO 17025, ISO 17043, ISO 22000 oraz standardów BRC Food i IFS Food.

Autorka opracowań, artykułów branżowych, wykładowca na wyższych uczelniach a także prelegent i szkoleniowiec z zakresu legislacji, systemów jakościowych, GMP i GHP oraz mikrobiologii przemysłowej.

Obecnie Kierownik Laboratorium Kosmetycznego w firmie JARS S.A.

dr Marek Jakubowski

Doktor nauk rolniczych w dyscyplinie ochrona i kształtowanie środowiska Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowego Instytutu Badawczego w Puławach. Ukończył kursy z zakresu audytora wewnętrznego systemu zarządzania laboratorium oraz zarządzania jakością. Obecnie zatrudniony na stanowisku Specjalisty ds. Analityki w Dziale Kontroli Jakości w spółce Polfa Warszawa. Zainteresowania: technologia i analityka farmaceutyczna, nowoczesne technologie biologiczne, prawo europejskie, politologia, kultura oraz turystyka rowerowa.

dr Elżbieta Rozpończyk-Jasińska

w przygotowaniu

dr n. med. Mariusz Sikora

w  przygotowaniu

dr Agnieszka Wiśniewska

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie: nauki o zarządzaniu, adiunkt na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Gościnnie prowadzi także wykłady na innych uczelniach. Przez 4 lata pełniła funkcję prorektora ds. nauki Wyższej Szkoły Promocji, współtworząc w tym czasie czasopismo naukowe, organizując konferencje i seminaria. Recenzent artykułów naukowych.  Od 2017 roku certyfikowany trener biznesu. Prowadzi szkolenia biznesowe w zakresie analizy rynku i budowania relacji z klientami. Jej zainteresowania skupiają się na problematyce zarządzania i zachowań konsumentów, w szczególności na angażowaniu konsumentów w procesy innowacyjne, tworzeniu wartości dla konsumentów i budowaniu relacji z klientami. Autorka artykułów naukowych, podręczników akademickich oraz redaktor monografii. Ma na koncie kilka zrealizowanych pod swoim kierunkiem projektów badawczych, wystąpień na konferencjach i seminariach naukowych.

lek. med. Zhanna Gavrilets

Absolwentka Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Kijowie na kierunku lekarskim. W 2017 roku ukończyła również Społeczną Akademię Nauk w Warszawie na kierunku fizjoterapia. Wykładowca przedmiotów: anatomia, fizjologia i pierwsza pomoc. Dodatkowe zainteresowania to psychologia, muzyka oraz literatura.

lek. med. Ewa Reutt-Majkowska

Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej w 1993r.Od uzyskania specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii w 1999 roku pracuje  w poradni dermatologicznej. Odbyła  szereg szkoleń w zakresie medycyny estetycznej, część zabiegów wykorzystuje w codziennej pracy. Od 2018 roku wykłada na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia.

mgr Bartosz Jasłowski

w przygotowaniu

mgr Sylwia Kister

Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie studiów I stopnia. Kosmetolog, właścicielka gabinetu kosmetologicznego ze specjalizacją kosmetologia estetyczna. Specjalista w zakresie kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej oraz peelingów chemicznych.

mgr Magdalena Owczarek

Dyplomowany kosmetolog - podolog. Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi, Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu oraz WSZKiPZ w Warszawie studia podyplomowe na kierunku podologia. Jest współpromotorem wielu prac magisterskich i licencjackich z dziedziny podologii i kosmetologii. Od 2005 roku prowadzi wykłady w zakresie kosmetologii leczniczej i podologii kosmetycznej oraz zajęcia praktyczne z kosmetologii pielęgnacyjnej i podologii na studiach magisterskich, licencjackich oraz na kursach zawodowych. Jest szkoleniowcem firm: Yonelle i Secret Lashes. Ma w swoim dorobku publikacje w pismach branżowych tj. „Beauty Forum” oraz na blogu firmy Noble Healt. Od trzech lat jest członkiem jury konkursu Beauty Premium.

mgr Wiganna Papina

w przygotowaniu

mgr Weronika Słupek

Specjalista z zakresu trychologii (pielęgnacja i terapia skóry głowy i włosów), kosmetolog, fryzjer, autorka książki „Trychologia kosmetyczna. Pielęgnacja skóry głowy i włosów”, nauczyciel akademicki, ekspert i konsultant przy programach telewizyjnych i internetowych. Autorka wielu artykułów w pismach branżowych. Absolwentka Uniwersytetu Humanistyczno – Przyrodniczego im. Jana Kochanowskiego w Kielcach, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości Wydział Nauk Medycznych w Warszawie. Jeden z członków – założycieli Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, jak również współorganizator Pierwszego w Polsce Sympozjum Trychologicznego. Właścicielka Natural Concept (salon day spa i gabinet) oraz Well Concept (szkolenia, dystrybucja Chrissie Cosmetics).

mgr Teresa Lewicka

w przygotowaniu

mgr Olga Traczyk-Truba

Profesor zwyczajny nauk biologicznych. Długoletni pracownik naukowy i wykładowca Instytutu Biologii Doświadczalnej PAN, gdzie pełni funkcję kierownika pracowni oraz University of California, San Francisco. Promotor 6 doktorów z dziedziny biochemia/biologia. Autor kilkudziesięciu prac naukowych z dziedziny struktury i funkcji białek, w tym w Nature, Nature Cell Biol., PNAS, Nano Letters, J. Biol. Chem. Obecne badania dotyczą oddziaływań białek motorycznych z mikrotubulami obserwowanych za pomocą mikroskopii TIRF.

mgr Katarzyna Tynecka

Od 2009 roku w praktyce  wykorzystuje zdobytą wiedzę w tworzeniu spersonalizowanych usług kosmetycznych uwzględniających unikalne potrzeby skóry. Koncentruje się na zdobywaniu rzetelnej wiedzy w zakresie cer problematycznych w tym m.in: cery trądzikowej jak trądzik młodzieńczy, trądzik różowaty, cery alergiczne i o złożonej etiologii. W ramach kompetencji zawodowych stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w seminariach naukowych i badawczych związanych ze zdrowiem, urodą i pielęgnacją skóry.  Absolwentka wydziału farmacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz dyplomowany kosmetolog Wyższej Szkoły Kosmetyki i Pielęgnacji. Z powodzeniem łączy te dwie strefy zawodowe z pasją, zaangażowaniem i głębokim przeświadczeniem w skuteczność indywidualnego podejścia do problemów każdego klienta. Jest propagatorką i prekursorką nieinwazyjnych metod wspomagania różnych form pielęgnacji skóry z wykorzystaniem innowacyjnych biozgodnych technologii fitochemii kosmetycznej. Obecnie prowadzi własną działalność zawodową i na stałe współpracuje z jednym z warszawskich gabinetów kosmetycznych i masażu.

Aleksandra Płuciennik

Aleksandra Płuciennik – absolwentka Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego. Do tej pory związana była z firmami: Świt, Laboratorium Kosmetyczne AVA, a obecnie pracuje jako Starszy Specjalista Technolog w dziale badawczo-rozwojowym Laboratorium Kosmetycznego Floslek w Piasecznie. Tworzy oraz wdraża receptury kosmetyków pielęgnacyjnych w oparciu o najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa(ISO i GMP).