Kopia Akademia

Aktywnie wejdź z nami w nowy rok, zmień swoje nawyki żywieniowe.

Zgarnij atrakcyjne gadżety oraz medal!

Wybierz dowolną aktywność cardio2

 

 O PROJEKCIE:
Wyzwania Aktywności Fizycznej  to program z elementami rywalizacji, który ma zachęcić do zmiany nawyków oraz pracy nad zdrowym stylem życia. Uczestnictwo w programie sprawi, że zdrowy styl życia stanie się Twoja codzienną praktyką.

JAKIE SĄ ETAPY PROJEKTU:

1. Wyzwanie „Zdrowe Nawyki” – pobierz kartę zdrowych nawyków (do pobrania tutaj) i codziennie wybierz minimum 1, które zastosujesz.

2. Wyzwanie "Cardio" Wybierz dowolone ćwiczenia wytrzymałościowe dotleniające organizm, poprawiające pracę układu krążenia oraz kondycję organizmu. Może to być trening w domu, jazda na rowerze, szybszy spacer, pływanie. Stosuj dany trening przez 30 dni, minimum 30 minut,  od 3 do 5 dni w tygodniu.

 

 KIEDY?

Wyzwanie rusza od 17.01.2022 roku i potrwa do 1.03.2022

Aby otrzymać certyfikat, pamiątkowy medal oraz sportowe gadżety należy spełnić kilka warunków:

Najpierw Wypełnij formularz, który znajduje się

      • Przynajmniej jeden raz, podczas trwania wyzwania, oznacz nas na Instagramie na zdjęciu przedstawiającym wykonane ćwiczenie ( hasztag  #AktywnizWSIIZ )
      • Dokonaj pomiarów przed rozpoczęciem wyzwania (masa ciała, obwód pasa)
      • Po zakończeniu wyzwania 30 dni wyślij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zmiany, które zaobserwowałeś/łaś w swoim organizmie oraz opisz stosowany trening.

Każdy zarejestrowany uczestnik, który spełni wymogi projektu, otrzyma certyfikat potwierdzający udział w projekcie. Dodatkowo  osoby z najlepszymi wynikami  otrzymają pamiątkowy medal oraz gadżety!