Akademickie Centrum Szkoleniowe

Akademickie Centrum Szkoleniowe

Akademickie Centrum Szkoleniowe

Akademickie Centrum Szkoleniowe zaprasza wszystkich zainteresowanych powiększeniem wachlarza swoich kompetencji zawodowych do zapoznania się z ofertą kursów i szkoleń specjalistycznych.

Propozycje, z którymi możecie się Państwo zapoznać poniżej są efektem współpracy wykładowców Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia z zaprzyjaźnionymi firmami branżowymi.

Dzięki zapoczątkowaniu działalności Akademickiego Centrum Szkoleniowego zarówno studenci WSIiZ, jak i osoby nie związane z Uczelnią będą mogły poszerzać swoje umiejętności w zakresie interesującej problematyki.

Ugruntowana wiedza teoretyczna i ponadprzeciętne umiejętności praktyczne decydują o sukcesie zawodowym osób zarówno stawiających pierwsze kroki na rynku pracy, jak i zdecydowanych na zmianę miejsca zatrudnienia. Chęć samorealizacji i doskonalenia powinny stanowić podstawę do osiągania celów wyznaczanych w życiu osobistym i zawodowym. Jeżeli dążysz do doskonałości i wszechstronności nie czekaj i już dziś zapisz się na wybrane szkolenie lub kurs zawodowy! Rozpocznij naukę z najlepszymi!

 

Zapoznaj się z ofertą aktualnych kursów i szkoleń!

* oferta szkoleń jest na bieżąco aktualizowana

ZDROWIE I URODA

Trychologia kosmetologiczna w praktyce

Szczegóły

Formularz

Szkolenie podologiczne I stopnia

Szczegóły

Szkolenie podologiczne II stopnia

Szczegóły

Praca skalpelem

Szczegóły

Podologia lux

Szczegóły

Usuwanie odcisków, pękających pięt za pomocą dłuta, skalpela i narzędzi rotacyjnych

Szczegóły

Metody korekty wrastających paznokci

Szczegóły

end faq

 

Zapisz się!

O uczelni

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 studentów.