Dni kariery

Dni kariery

Oferta edukacyjna Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia skierowana jest do młodzieży z całego kraju. Program studiów staramy się dostosowywać do ciągle zmieniających się i niepewnych warunków rynku pracy. Podejmując naukę na wybranym kierunku, poznajecie Państwo specyfikę interesującej Was branży.

W trakcie nauki studenci odbywają obowiązkowe praktyki w wybranych przez siebie instytucjach. Umożliwia to im skonfrontowanie dotychczas zdobytej wiedzy teoretycznej z praktyczną stroną wymarzonego zawodu. Działając na rzecz aktywizacji zawodowej studentów uruchomiliśmy prężnie działające Biuro Karier. Pomagamy stworzyć pierwsze dokumenty aplikacyjne oraz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Codziennie aktualizujemy nowe oferty pracy i staży skierowanych bezpośrednio do naszych studentów.


Pragniemy efektywnie uczestniczyć w budowie ścieżek kariery naszych przyszłych absolwentów. W związku z tym na terenie WSIiZ organizowane są Dni kariery i przedsiębiorczości. W ciągu kilku godzin staramy się stworzyć możliwość spotkania się z osobowościami biznesu, które służąc cennymi wskazówkami pomogą stawiać pierwsze kroki na rynku pracy. Współpracujemy również z instytucjami pośrednictwa pracy, które chętnie uczestniczą w wydarzeniach organizowanych przez WSIiZ. Oferując pomoc i wsparcie dla każdego z naszych studentów.

 

Nasza uczelnia uczestniczyła w:

Dni Planowania Kariery, Wołomin, 22 luty 2013

Dzień kariery i przedsiębiorczości, 8 kwietnia 2009

III Powiatowe Dni Planowania Kariery, 14 marca 2008

end faq

Wydarzenia

Odwiedza nas 51 gości oraz 2 studentów.