Home

PROJEKTY UNIJNE

Dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach umowy nr: 10.03.04-14-6530/16 na realizację projektu pt. Praktyczne kompetencje szansą rozwoju zawodowego.

Dni Otwarte

Targi

Olga Bończyk (26.11.2012)

Wyższa Szkoła Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie

 

Związana m.in. z teatrami: Piosenki we Wrocławiu; Rampa, Roma, Kamienica, Projekt Teatr Warszawa, teatr impresaryjny Ale! Teatr i Teatr Capitol w Warszawie. Ukończyła wrocławską Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. K. Szymanowskiego w klasie fortepianu. Absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

W 1999 roku wzięła udział w koncercie "Debiuty" podczas XXXVI Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.Przez wiele lat koncertowała z zespołem Spirituals Singers Band. W 2007 w TVP2 prowadziła program SmaczneGO!. W 2008 brała udział w III edycji programu Jak Oni śpiewają. Zajęła czwarte miejsce.

Od 21 kwietnia 2012 r. prowadzi cykl On/a ma kota w programie Pytanie na śniadanie.Wzięła udział w 50. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wystąpiła w koncercie SuperPremiery 2013 z utworem "Nie zatrzymuj się" (sł. Olga Bończyk, muz. Witold Cisło).Piosenka pochodzi z płyty "Piąta rano", której premiera planowana jest na wrzesień 2013.

Wyższa Szkoła Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie