Aktualności

TARGI HEALTHY LIFESTYLE SHOW – PGE NARODOWY

Już 24-24.02.2018 spotkacie nas na targach Healthy LifeStyle Show!

Healthy LifeStyle Show to wydarzenie poświęcone trendom zdrowego stylu życia. Idea targów niesie ze sobą nową jakość, dającą istotny wpływ na dobre samopoczucie i wygląd, które są przepustką do sukcesu w sferze prywatnej i zawodowej. To pełne inspiracji wydarzenie z udziałem liderów rynku, podchodzące do tematyki zdrowia i urody w tak kompleksowy sposób. Zbilansowana dieta, fitness, zdrowa żywność, ekologia, sport i uroda to tylko niektóre hasła, wokół których koncentrować się będzie wydarzenie.

Healthy LifeStyle Show będzie dla Was inspiracją, motywatorem i szansą na odnalezienie własnego sposobu na zdrowy styl życia!

Wpadniecie?

I Międzynarodowa Konferencja Arosha Aesthetic Science – 2 MARCA 2018 r.

Z okazji 7 lat obecności marki AROSHA na polskim rynku, firma Nova Group zaprasza na PIERWSZĄ MIĘDZYNARODOWĄ KONFERENCJĘ AROSHA AESTHETIC SCIENCE! Wśród zaproszonych gości znajdą się przedstawiciele AROSHA m.in. z Włoch, Irlandii, Litwy, Ukrainy, Cypru i Białorusi.

AROSHA to niezwykle dynamicznie rozwijająca się marka, obejmująca pełen program zabiegowy do twarzy i ciała. Marka, która została bezapelacyjnie wybrana numerem jeden zabiegów BODY WRAPPING, od lat wyznacza nowe kierunki rozwoju, opierając swój sukces na niezwykle skutecznym i efektywnym działaniu! Dzięki niej nowy wymiar piękna dostępny jest na wyciągnięcie ręki! To właśnie z Wami – Przyjaciółmi marki AROSHA chcemy świętować nasz wspólny sukces.

Wśród prelegentów wystąpi Prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu – dr Joanna Klonowska.

Ogólnopolskie Show Kolorystyczne – All Day Color

Czy słyszeliście już o ogólnopolskim szkoleniu z doboru kolorów w makijażu i stylizacji – ALL DAY COLOR? Jeśli nie to mamy dla Was garść informacji!

Szkolenie odbywa się we wszystkich największych miastach Polski, a do Warszawy dotrze w między 6.12 a 8.12.2017!

CENA całodniowego szkolenia mieści się w przedziale od 260 do 290 PLN.

Seminarium poprowadzi Anna Ciechomska – najbardziej kreatywna polska trenerka kolorów!

O możliwościach płynących z udziału w szkoleniu dowiesz się ze strony: www.makeupinstructors.pl

W imieniu swoim oraz Organizatora seminarium ALL DAY COLOR serdecznie zapraszamy!

V Kongres Kosmetologii Estetycznej

Zapraszamy serdecznie do udziału w V Kongresie Kosmetologii Estetycznej. Kongres organizowany jest przez magazyn art of BEAUTY. Tegoroczna tematyka kongresu obejmuje interdyscyplinarną wiedzę z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej i biznesu. Została dobrana na podstawie badań przeprowadzonych w salonach kosmetologicznych jesienią 2016.

Kongres ma za zadanie podniesienie poziomu wiedzy kosmetologów, przekazanie wiedzy na temat kosmetologii estetycznej: najnowszych trendów, ale również sprawdzonych metod – osobom, które chcą rozwijać się zawodowo i prowadzić biznes na najwyższym poziomie. Kongres jest też okazją do zapoznania się z bogata ofertą produktów oraz dobrych praktyk w tym sektorze. Kongres jest również okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Kongresowi będzie towarzyszyła wystawa tematyczna Firm Partnerskich.

Uczestnicy będą mogli skorzystać z promocji dostępnych tylko dla uczestników Kongresu.

Promocja dla Studentów WSIiZ

ZABIEGI ESTETYCZNE MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU ZAWODOWEGO PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH

Szukasz możliwości rozwoju zawodowego? Jesteś pielęgniarką, pielęgniarzem lub położną i chcesz spróbować swoich sił w zabiegach estetycznych? Masz dużo zapału, ale brakuje Ci odpowiedniej wiedzy i umiejętności?

Instytut Praktyki Zabiegów Estetycznych zaprasza na I Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa dla Pielęgniarek i Położnych - Zabiegi estetyczne możliwością rozwoju zawodowego pielęgniarek i położnych.

Konferencja odbędzie się 07.10.2017 w Sali Żółtej (Budynek FOCUS)  przy Al. Armii Ludowej 26 w Warszawie. Cena szkolenia to 180,00 zł.

Więcej informacji: http://ipze.pl/

PEDICURE SPECJALISTYCZNY Z ELEMENTAMI PODOLOGII

Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium Podologicznym – Pedicure specjalistyczny z elementami podologii, które odbędzie się 22 października 2017 r. w Warszawie w Centrum Konferencyjnym GOLDEN FLOOR PLAZA, al. Jerozolimskie 123A.

Seminarium Podologiczne skierowane jest do właścicieli gabinetów podologicznych i kosmetycznych, podologów, kosmetologów oraz do osób pragnących pogłębiać swoją wiedzę z zakresu podologii.

Zgłoszenia i program znajdą Państwo na stronie www.kongrespodologia.pl/seminarium.

Pakiet z Klasą - Karnet + Premiumnumerata = Szminka w prezencie!

36. KONGRES i TARGI LNE

To już oficjalne! Właśnie ruszyła rejestracja na 36. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE a wraz z nią Happy Week, podczas którego bilety możecie kupić 50% taniej! Sprawdźcie szczegóły na www.lne.pl

Letnia konferencja Permanent Makeup Fashion Brows

Eksperci Fashion Brows International oraz Fashion Brows TEAM zapraszają na letnią konferencję Permanent Makeup, która odbędzie się w dniach od 14 do 17 lipca 2017 r. w Hotelu Lord w Warszawie. Podczas czterech dni wykładów, 16 artystów i międzynarodowej klasy szkoleniowców, trudnej sztuki makijażu permanentnego, zaprezentuje nowoczesne techniki mikropigmentacji. W programie m.in. Microblading, Velour Lips, Ombre Brows, Butterfly, Combo Brows, Double Eyeliner, a także pigmentacja skóry głowy, laserowe usuwanie tatuaży i blefaroplastyka powiek. Harmonogram wydarzenia dostępny jest na stronach internetowych organizatora www.fashionbrows.eu.

Zapraszamy wszystkich profesjonalistów otwartych na wiedzę do rezerwacji biletów.

Z przyjemnością informujemy, że Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie została partnerem wydarzenia.

ZDROWY PIĄTEK Z WSIIZ

Specjalnie dla przyszłych studentów Wydziału Nauk o Zdrowiu na kierunku dietetyka przygotowaliśmy DZIEŃ ZDROWIA z WSIiZ! Przyjdź i przekonaj się sam dlaczego warto studiować w WSIiZ!

WSIIZ.PL/DIETETYKA

Wydarzenia

Odwiedza nas 136 gości oraz 6 studentów.

Samorząd studentów

Samorząd studentów Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w WarszawieSamorząd Studentów Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych do współpracy i promocji aktywnego życia studenckiego!

Jeżeli cenisz sobie kontakt z ciekawymi ludźmi to nie czekaj i już dziś dołącz do ambitnych i kreatywnych! Poznaj Nas!