Aktualności

Ogólnopolskie Show Kolorystyczne – All Day Color

Czy słyszeliście już o ogólnopolskim szkoleniu z doboru kolorów w makijażu i stylizacji – ALL DAY COLOR? Jeśli nie to mamy dla Was garść informacji!

Szkolenie odbywa się we wszystkich największych miastach Polski, a do Warszawy dotrze w między 6.12 a 8.12.2017!

CENA całodniowego szkolenia mieści się w przedziale od 260 do 290 PLN.

Seminarium poprowadzi Anna Ciechomska – najbardziej kreatywna polska trenerka kolorów!

O możliwościach płynących z udziału w szkoleniu dowiesz się ze strony: www.makeupinstructors.pl

W imieniu swoim oraz Organizatora seminarium ALL DAY COLOR serdecznie zapraszamy!

V Kongres Kosmetologii Estetycznej

Zapraszamy serdecznie do udziału w V Kongresie Kosmetologii Estetycznej. Kongres organizowany jest przez magazyn art of BEAUTY. Tegoroczna tematyka kongresu obejmuje interdyscyplinarną wiedzę z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej i biznesu. Została dobrana na podstawie badań przeprowadzonych w salonach kosmetologicznych jesienią 2016.

Kongres ma za zadanie podniesienie poziomu wiedzy kosmetologów, przekazanie wiedzy na temat kosmetologii estetycznej: najnowszych trendów, ale również sprawdzonych metod – osobom, które chcą rozwijać się zawodowo i prowadzić biznes na najwyższym poziomie. Kongres jest też okazją do zapoznania się z bogata ofertą produktów oraz dobrych praktyk w tym sektorze. Kongres jest również okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Kongresowi będzie towarzyszyła wystawa tematyczna Firm Partnerskich.

Uczestnicy będą mogli skorzystać z promocji dostępnych tylko dla uczestników Kongresu.

Promocja dla Studentów WSIiZ

ZABIEGI ESTETYCZNE MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU ZAWODOWEGO PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH

Szukasz możliwości rozwoju zawodowego? Jesteś pielęgniarką, pielęgniarzem lub położną i chcesz spróbować swoich sił w zabiegach estetycznych? Masz dużo zapału, ale brakuje Ci odpowiedniej wiedzy i umiejętności?

Instytut Praktyki Zabiegów Estetycznych zaprasza na I Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa dla Pielęgniarek i Położnych - Zabiegi estetyczne możliwością rozwoju zawodowego pielęgniarek i położnych.

Konferencja odbędzie się 07.10.2017 w Sali Żółtej (Budynek FOCUS)  przy Al. Armii Ludowej 26 w Warszawie. Cena szkolenia to 180,00 zł.

Więcej informacji: http://ipze.pl/

PEDICURE SPECJALISTYCZNY Z ELEMENTAMI PODOLOGII

Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium Podologicznym – Pedicure specjalistyczny z elementami podologii, które odbędzie się 22 października 2017 r. w Warszawie w Centrum Konferencyjnym GOLDEN FLOOR PLAZA, al. Jerozolimskie 123A.

Seminarium Podologiczne skierowane jest do właścicieli gabinetów podologicznych i kosmetycznych, podologów, kosmetologów oraz do osób pragnących pogłębiać swoją wiedzę z zakresu podologii.

Zgłoszenia i program znajdą Państwo na stronie www.kongrespodologia.pl/seminarium.

Pakiet z Klasą - Karnet + Premiumnumerata = Szminka w prezencie!

36. KONGRES i TARGI LNE

To już oficjalne! Właśnie ruszyła rejestracja na 36. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE a wraz z nią Happy Week, podczas którego bilety możecie kupić 50% taniej! Sprawdźcie szczegóły na www.lne.pl

Letnia konferencja Permanent Makeup Fashion Brows

Eksperci Fashion Brows International oraz Fashion Brows TEAM zapraszają na letnią konferencję Permanent Makeup, która odbędzie się w dniach od 14 do 17 lipca 2017 r. w Hotelu Lord w Warszawie. Podczas czterech dni wykładów, 16 artystów i międzynarodowej klasy szkoleniowców, trudnej sztuki makijażu permanentnego, zaprezentuje nowoczesne techniki mikropigmentacji. W programie m.in. Microblading, Velour Lips, Ombre Brows, Butterfly, Combo Brows, Double Eyeliner, a także pigmentacja skóry głowy, laserowe usuwanie tatuaży i blefaroplastyka powiek. Harmonogram wydarzenia dostępny jest na stronach internetowych organizatora www.fashionbrows.eu.

Zapraszamy wszystkich profesjonalistów otwartych na wiedzę do rezerwacji biletów.

Z przyjemnością informujemy, że Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie została partnerem wydarzenia.

ZDROWY PIĄTEK Z WSIIZ

Specjalnie dla przyszłych studentów Wydziału Nauk o Zdrowiu na kierunku dietetyka przygotowaliśmy DZIEŃ ZDROWIA z WSIiZ! Przyjdź i przekonaj się sam dlaczego warto studiować w WSIiZ!

WSIIZ.PL/DIETETYKA

PŁATNY STAŻ W EKSKLUZYWNYM SPA DOUBLETREE BY HILTON

Szanowni Studenci,

 

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw, czterogwiazdkowy hotel położony w cichym zakątku Warszawy Wawer, zaprasza trzy studentki/absolwentki Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia na odbycie płatnego stażu.

Proponowany staż będzie trwał 6 miesięcy w trakcie, którego student/absolwent będzie mógł zdobyć bezcenną wiedzę na temat funkcjonowania luksusowego spa.

Zależy nam na osobie wszechstronnej, otwartej na zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności w pracy kosmetologa.

Oczekujemy realnego zaangażowania stażystki w funkcjonowanie spa. Program stażu przewiduje wykonywanie zabiegów na twarz i ciało oraz manicure i pedicure.

Przewidywany czas stażu to 100 godzin/miesięcznie. Proponowana stawka to 20zł/brutto za godzinę. Forma zatrudnienia – umowa zlecenie.

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: biurokarier@wsiiz.pl

 

SUMMER BEAUTY MEETING

Szanowni Kandydaci!

 

Zapraszamy Was na Specjalną Edycję Dni Otwartych!

 

W programie:

 

  • pokazy innowacyjnych zabiegów kosmetycznych przeprowadzanych przez studentów Kosmetologii
  • pokazy produkcji kosmetyku
  • metody pielęgnacyjne stóp
  • spotkanie z pracownikiem Działu Rekrutacji
  • losowanie nagród ufundowanych przez partnerską markę KLAPP COSMETICS.

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: nauka@wsiiz.pl

 

 

Organizator zastrzega sobie prawo do niezrealizowania wydarzenia ze względu na zbyt niską frekwencję uczestników.

Wydarzenia

Odwiedza nas 148 gości oraz 3 studentów.

Samorząd studentów

Samorząd studentów Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w WarszawieSamorząd Studentów Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych do współpracy i promocji aktywnego życia studenckiego!

Jeżeli cenisz sobie kontakt z ciekawymi ludźmi to nie czekaj i już dziś dołącz do ambitnych i kreatywnych! Poznaj Nas!