Aktualności

V Kongres Kosmetologii Estetycznej

Zapraszamy serdecznie do udziału w V Kongresie Kosmetologii Estetycznej organizowanym przez „art of BEAUTY”, który odbędzie się dnia 19 listopada 2017 (niedziela) w Warszawie.

Tegoroczna tematyka kongresu obejmuje interdyscyplinarną wiedzę z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej i biznesu.

Kongres ma za zadanie podniesienie poziomu wiedzy kosmetologów, przekazanie wiedzy na temat kosmetologii estetycznej: najnowszych trendów, ale również sprawdzonych metod – osobom, które chcą rozwijać się zawodowo i prowadzić biznes na najwyższym poziomie.

Kongres jest też okazją do zapoznania się z bogata ofertą produktów oraz dobrych praktyk w tym sektorze.

Więcej informacji wkrótce!

Letnia konferencja Permanent Makeup Fashion Brows

Eksperci Fashion Brows International oraz Fashion Brows TEAM zapraszają na letnią konferencję Permanent Makeup, która odbędzie się w dniach od 14 do 17 lipca 2017 r. w Hotelu Lord w Warszawie. Podczas czterech dni wykładów, 16 artystów i międzynarodowej klasy szkoleniowców, trudnej sztuki makijażu permanentnego, zaprezentuje nowoczesne techniki mikropigmentacji. W programie m.in. Microblading, Velour Lips, Ombre Brows, Butterfly, Combo Brows, Double Eyeliner, a także pigmentacja skóry głowy, laserowe usuwanie tatuaży i blefaroplastyka powiek. Harmonogram wydarzenia dostępny jest na stronach internetowych organizatora www.fashionbrows.eu.

Zapraszamy wszystkich profesjonalistów otwartych na wiedzę do rezerwacji biletów.

Z przyjemnością informujemy, że Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie została partnerem wydarzenia.

PŁATNY STAŻ W EKSKLUZYWNYM SPA DOUBLETREE BY HILTON

Szanowni Studenci,

 

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw, czterogwiazdkowy hotel położony w cichym zakątku Warszawy Wawer, zaprasza trzy studentki/absolwentki Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia na odbycie płatnego stażu.

Proponowany staż będzie trwał 6 miesięcy w trakcie, którego student/absolwent będzie mógł zdobyć bezcenną wiedzę na temat funkcjonowania luksusowego spa.

Zależy nam na osobie wszechstronnej, otwartej na zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności w pracy kosmetologa.

Oczekujemy realnego zaangażowania stażystki w funkcjonowanie spa. Program stażu przewiduje wykonywanie zabiegów na twarz i ciało oraz manicure i pedicure.

Przewidywany czas stażu to 100 godzin/miesięcznie. Proponowana stawka to 20zł/brutto za godzinę. Forma zatrudnienia – umowa zlecenie.

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: biurokarier@wsiiz.pl

 

ZDROWY PIĄTEK Z WSIIZ

Specjalnie dla przyszłych studentów Wydziału Nauk o Zdrowiu na kierunku dietetyka przygotowaliśmy DZIEŃ ZDROWIA z WSIiZ! Przyjdź i przekonaj się sam dlaczego warto studiować w WSIiZ!

WSIIZ.PL/DIETETYKA

SUMMER BEAUTY MEETING

Szanowni Kandydaci!

 

Zapraszamy Was na Specjalną Edycję Dni Otwartych!

 

W programie:

 

  • pokazy innowacyjnych zabiegów kosmetycznych przeprowadzanych przez studentów Kosmetologii
  • pokazy produkcji kosmetyku
  • metody pielęgnacyjne stóp
  • spotkanie z pracownikiem Działu Rekrutacji
  • losowanie nagród ufundowanych przez partnerską markę KLAPP COSMETICS.

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: nauka@wsiiz.pl

 

 

Organizator zastrzega sobie prawo do niezrealizowania wydarzenia ze względu na zbyt niską frekwencję uczestników.

Konferencja Naukowo-Metodyczna w Legionowie

Serdecznie zapraszamy na konferencję metodyczno-naukową dotyczącą edukacji zdrowotnej i pedagogiki podczas lekcji wychowania fizycznego w szkole organizowaną przez Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie. Prelekcje oraz lekcja pokazowa dotyczyć będą części końcowej lekcji oraz spędzania czasu wolnego przez uczniów/wychowanków.

Z radością informujemy, że Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia objęła niniejsze przedsięwzięcie patronatem.

 

IV kongres trychologia w kosmetologii i fryzjerstwie

Zapraszamy serdecznie do udziału w Kongresie TRYCHOLOGIA W KOSMETOLOGII I FRYZJERSTWIE, organizowanym przez „art of BEAUTY” oraz ESTETICA POLSKA.

Kongres adresowany jest do kosmetologów, kosmetyczek, fryzjerów, właścicieli salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Podczas kongresu przedstawimy szeroko tematykę trychologii,  m.in.: najczęstsze problemy klientów, metody i narzędzia diagnostyczne, zabiegi i terapie, aparaturę trychologiczną, marki i produkty oraz współpracę pomiędzy lekarzem a trychologiem.

Dla Studentów WSIiZ została przygotowana oferta specjalna!

 

Wydarzenia

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 studentów.

Samorząd studentów

Samorząd studentów Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w WarszawieSamorząd Studentów Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych do współpracy i promocji aktywnego życia studenckiego!

Jeżeli cenisz sobie kontakt z ciekawymi ludźmi to nie czekaj i już dziś dołącz do ambitnych i kreatywnych! Poznaj Nas!