Samorząd Studentów

Samorząd Studentów

Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

Przewodnicząca Samorządu Studentów

Z tej strony Ola. Z Samorządem Studentów WSIiZ związana jestem od ponad 3 lat, a od roku akademickiego 2023/24 przypadł mi zaszczyt pełnienia funkcji Przewodniczącej. Jestem absolwentką kosmetologii, a dodatkowo studiuję chemię kosmetyczną. Swoją przyszłość wiążę z technologią kosmetyku. Uwielbiam angażować się w nowe inicjatywy oraz je tworzyć. Czuję wielką satysfakcję, gdy mogę realnie wpłynąć na polepszenie jakości studiowania na WSIiZ a także pomagać innym Studentom na wielu płaszczyznach. Aktywnie uczestniczę w Kołach Naukowych, czuje się jak ryba w wodzie pisząc publikacje naukowe oraz tworząc receptury kosmetyków.

Aleksandra Ogonowska

e-mail: aleksandra.ogonowska@wsiiz.pl

Wiceprzewodnicząca Samorządu Studentów

Jestem studentką III roku Dietetyki na studiach I stopnia. Od zawsze interesował mnie temat odżywiania, dlatego, mimo pracy w zupełnie innej branży, znalazłam się w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia, aby pogłębiać wiedzę związaną z moim hobby. Aktualnie pasja stała się również moją pracą. Najbardziej interesuję się psychodietetyką i systematycznie poszerzam swoją wiedzę w tym kierunku. Uwielbiam nowe wyzwania oraz ciągły rozwój w wielu dziedzinach.

Bardzo się cieszę, że jako członek Samorządu Studentów będę mieć możliwość realnie wpływać na życie wszystkich na Naszej Uczelni i starać się je ułatwić. 

Izabela Działak

e-mail: samorzad@wsiiz.pl

Sekretarz Samorządu Studentów

Jestem studentką studiów I stopnia na kierunku Kosmetologii. Interesuje się nowoczesnymi technikami makijażu oraz metodyką zabiegów pielęgnacyjnych skóry. Dlatego też moim marzeniem od zawsze było podjęcie studiów na kierunku Kosmetologii.

Do Samorządu Studentów dołączyłam, ponieważ chciałabym, aby każdy znalazł w WSIiZ coś dla siebie. Chce tworzyć dla studentów okazje do nie tylko do rozwoju, ale i do nawiązywania trwałych relacji koleżeńskich.

Lidia Bojarska

e-mail: samorzad@wsiiz.pl

Członkowie Samorządu Studentów

Jestem studentką studiów I stopnia na kierunku Kosmetologii. Moim głównym zainteresowaniem jest owłosiona skóra głowy, dlatego też w przyszłości chciałabym się kształcić na specjalizacji trychologicznej. Studia są bardzo interesującym etapem w życiu, dlatego też chciałabym brać czynny udział w życiu uczelni, organizowaniu konferencji naukowych i przede wszystkim nieść pomoc wszystkim studentom 

Konstancja Adamus

e-mail: samorzad@wsiiz.pl

Aktualnie jestem Studentem studiów inżynierskich i swoją przyszłość wiąże z przemysłem chemicznym. Naukami ścisłymi oraz językiem angielskim zainteresowałem się już w szkole średniej, dlatego też swoją przyszłość wiąże właśnie z chemią. Sumienność, pracowitość, komunikatywność oraz upartość w dążeniu do celu to cechy, które idealnie opisują moją osobę. W wolnym czasie chodzę na siłownię oraz podróżuję. Bardzo lubię przebywać w otoczeniu ludzi, dzięki nim czuję się szczęśliwszy. Także pomoc im sprawia mi radość, dlatego uważam, że praca w Samorządzie przyczyni się do mojego rozwoju zarówno osobistego, jak i zawodowego.

Bartłomiej Kacprzak

e-mail: samorzad@wsiiz.pl

Jestem Studentką na kierunku Chemii Kosmetycznej. Od zawsze interesowałam się tworzeniem kosmetyków do pielęgnacji skóry i makijażu. Moim marzeniem jest założenie własnej firmy kosmetycznej, dlatego wiedziałam, że Chemia Kosmetyczna będzie dla mnie idealnym kierunkiem. Jestem osobą pracowitą, otwartą i kreatywną oraz lubię angażować się w życie uczelni i być pomocną dla innych. Chcę by nasza uczelnia była przyjazną i bezpieczną przestrzenią, gdzie ludzie będą się rozwijać i poszerzać swoje zainteresowania.

Hanna Welo

e-mail: samorzad@wsiiz.pl

Jestem studentką Kosmetologii i swoją przyszłość wiążę z tą branżą. Obecnie zajmuje się stylizacją paznokci i zakładam własny salon. Uwielbiam, gdy wokół mnie dużo się dzieje i mogę zaangażować się w liczne inicjatywy, dlatego też znalazłam się w Samorządzie. Tutaj mogę realizować swoje pomysły i uzyskać wsparcie od pozostałych osób w ich wprowadzeniu. Interesuję się także social mediami i aktywnie je prowadzę. Możecie spotkać mnie na TikToku Samorządu, którym się zajmuję. 

Laura Skoczylas

e-mail: samorzad@wsiiz.pl

Jestem studentką III roku Dietetyki Klinicznej. Podjęcie nauki w WSIiZ to początek ogromnej zmiany w moim życiu, przede wszystkim w życiu zawodowym. Od lat pasjonuje mnie zdrowe odżywianie, stąd pragnienie zmiany branży, w której pracuję.  W toku Studiów odkryłam, że najbardziej interesuje mnie dietetyka pediatryczna.  Mam ogromną nadzieję, że za jakiś czas będę miała możliwość pracować z małymi pacjentami oraz ich opiekunami. Na co dzień jestem bardzo aktywną osobą. Dlatego cieszę się, że będąc w Samorządzie mogę angażować się w studenckie pomysły i inicjatywy, oraz mieć wpływ na to, co dzieje się na Uczelni. Mam nadzieję, że mój udział będzie pomocny dla Wszystkich Studentów.

e-mail: samorzad@wsiiz.pl

Jestem Studentką na kierunku kosmetologii. Od zawsze pasjonował mnie ruch i zdrowy tryb życia, dlatego angażuję się w różnorodne aktywności sportowe. Dodatkowo, moje zainteresowanie kosmetologią motywuje mnie do ciągłego rozwijania swojej wiedzy. Głównie interesuje się zabiegami polegającymi na pielęgnacji skóry. Jestem otwarta na nowe wyzwania i chcę wspierać rozwój społeczności akademickiej poprzez aktywne uczestnictwo w życiu Samorządu. 

e-mail: samorzad@wsiiz.pl

Samorząd Studentów WSIiZ

Kontakt

Adres

Ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18

02-366 Warszawa

Polska

Adres e-mail

samorzad@wsiiz.pl

Biuro Samorządu Studentów

Kampus 1, Wejście C

Samorząd Studentów

Kompetencje samorządu:

 1. występuje z wnioskami do Rektora w sprawach dotyczących studiów i funkcjonowania Uczelni;
 2. wybiera delegatów na zjazd Samorządu Studentów RP, SUN, FUN oraz innych organizacji studenckich;
 3. interpretuje i wykłada Regulamin;
 4. odpowiada za współpracę z organizacjami studenckimi i młodzieżowymi, działającymi w Uczelni i poza nią;
 5. współdecyduje z władzami Uczelni o rozdziale środków finansowych przeznaczone na cele studenckie;
 6. wyraża zgodę na treści Regulaminu Studiów uchwalonego przez Senat Uczelni;
 7. proponuje wprowadzenie zmian w Statucie i Regulaminie Studiów Uczelni;
 8. powołuje komisje Rady Samorządu Studenckiego (stałe i doraźne), w skład których mogą wchodzić studenci niebędący członkami Rady Samorządu Studenckiego;
 9. podejmuje rokowania w imieniu ogółu studentów w przypadku powstania sporu zbiorowego w rozumieniu ustawy o szkolnictwie wyższym;
 10. wspiera Uczelnię w organizacji Sympozjów, Konferencji oraz na Targach branżowych
 11. dba o dobre imię i reprezentuje Uczelnię i studentów na social mediach. 

Samorząd Studentów WSIiZ

Kontakt

Adres

Ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18

02-366 Warszawa

Polska

Adres e-mail

samorzad@wsiiz.pl

Biuro Samorządu Studentów

Kampus 1, Wejście C

Regulamin - do pobrania

Regulamin Samorządu Studentów
 

Samorząd Studentów WSIiZ

Kontakt

Adres

Ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18

02-366 Warszawa

Polska

Adres e-mail

samorzad@wsiiz.pl

Biuro Samorządu Studentów

Kampus 1, Wejście C

Z ŻYCIA UCZELNI

Kontakt z Samorządem Studentów