Nowe powołania na kierunku Pielęgniarstwo

Powołanie1
Z życia uczelni

Nowe powołania na kierunku Pielęgniarstwo

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie niezmiennie umacnia swoją pozycję wśród uczelni kształcących przyszłych specjalistów ochrony zdrowia. Jednym z priorytetów Uczelni pozostaje zapewnienie studentom kształcenia praktycznego na najwyższym poziomie – tak, aby już w trakcie studiów zdobywali doświadczenie odpowiadające realiom pracy zawodowej.

W trosce o dalsze doskonalenie tego obszaru, decyzją Rektora WSIiZ, dra n. chem. Sebastiana Grzyba oraz Kierownika Instytutu Zdrowia ds. Pielęgniarstwa, dr n. o zdr. Grażyny Dykowskiej, do pełnienia nowych funkcji zostali powołani:

mgr piel. Wioleta Słomka – Koordynator praktycznej nauki zawodu na kierunku Pielęgniarstwo (studia I stopnia),|
mgr piel. Artur Florczak – Koordynator zajęć praktycznych i praktyk zawodowych realizowanych w placówkach zewnętrznych na kierunku Pielęgniarstwo (studia I stopnia).

Powołanie nowych koordynatorów to wyraz dbałości Uczelni o standardy dydaktyczne i jednocześnie inwestycja w jakość przygotowania zawodowego studentów. Dzięki temu absolwenci kierunku Pielęgniarstwo w WSIiZ będą jeszcze lepiej przygotowani do podjęcia odpowiedzialnych ról w systemie ochrony zdrowia.

Wszystkie kategorie