Zaproszenie do udziału w międzynarodowej konferencji „Studies-Business-Society: Present and Future Insights IX” – 24 września 2024 r.

COVER_-_erasmus2
Aktualności

Zaproszenie do udziału w międzynarodowej konferencji „Studies-Business-Society: Present and Future Insights IX” – 24 września 2024 r.

Szanowni wykładowcy i studenci,

Uprzejmie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji online „Studies-Business-Society: Present and Future Insights IX” zorganizowanej przez Business Faculty of Klaipėda Valstybinė Kolegija (Kłajpeda, Litwa), która odbędzie w dniu 24 września 2024 r.

Międzynarodowa konferencja ma na celu zachęcenie społeczności akademickiej, przedstawicieli biznesu i społeczeństwa do dzielenia się swoją wiedzą teoretyczną i praktycznym doświadczeniem, udziału w dyskusjach oraz wzmacniania integracji naukowej, gospodarczej i społecznej w obszarze globalnym.

Tematy:
1. Trendy w kształceniu specjalistycznym i zapewnianiu jakości studiów.
2. Współpraca jednostek naukowych, organizacji biznesowych i społeczeństwa.
3. Realia i perspektywy edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej i podstawowej.
4. Realia biznesowe, trendy i innowacje.
5. Wymagania i wyzwania współczesnego społeczeństwa.

Więcej szczegółowych informacji na temat organizatorów konferencji, rejestracji uczestników i opłat konferencyjnych można znaleźć, klikając tutaj 

Język konferencji: angielski, litewski

Broszura promująca wydarzenie do pobrania

Gdyby byli Państwo zainteresowani uczestnictwem w konferencji to będziemy wdzięczni za kontakt z Naszym biurem Erasmus+ erasmus@wsiiz.pl

 

Wszystkie kategorie

Popular tags