Relacja z wizyty wykładowców z International College of Cosmetology

Nasze mobilności
Nasze mobilnościRelacje z wyjazdów wykładowców

Relacja z wizyty wykładowców z International College of Cosmetology

“To było moje pierwsze doświadczenie w programie ERASMUS. Wygłosiłam wykład w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na temat mezoterapii. Bardzo mnie ucieszyło duże zainteresowanie studentów.

Jestem również bardzo zadowolony ze spotkania z kierownictwem i gościnnymi pracownikami Uczelni. To było bardzo cenne doświadczenie i z przyjemnością poznałam tak miłych kolegów, z którymi mogę utrzymywać kontakt.

Mam nadzieję, że niebawem zobaczę studentów z WSIiZ w ramach wymiany na Łotwie.”

Pani Irena Kermen

Erasmus+ Staff Mobility: Ingrida Fismane, Irena Kermen, Starptautiskā Kosmetoloģijas Koledža – International College of Cosmetology, Ryga, Łotwa

W grudniu  mieliśmy zaszczyt gościć w siedzibie Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie przedstawicieli uczelni Starptautiskā Kosmetoloģijas Koledža – International College of Cosmetology z Łotwy.

W spotkaniu uczestniczyli: Pani Ingrida Fismane oraz Pani Irena Kermen, a ze strony WSIiZ Prorektor ds. nauki dr Monika Sadowska, prof. WSIiZ, Prorektor ds. organizacyjnych i studenckich dr Joanna Klonowska, prof. dr hab. Bogdan Sadowski, Ludovico Fonti – student z wymiany w ramach programu Erasmus+ oraz studenci i pracownicy WSIiZ.

Wizyta rozpoczęła się od spotkania przy smacznym międzynarodowym śniadaniu

Następnie nasi goście w obstawie Prorektor Klonowskiej i pracowników WSIiZ ruszyli na zwiedzanie Uczelni

Doskonałe wyposażone specjalistycznych pracowni kosmetologicznych zrobiło niemałe wrażenie na gościach

Pani Irena wygłosiła wykład na temat mezoterapii. Był to wykład otwarty dla wszystkich chętnych.

Drugiego dnia Panie prowadziły zajęcia dla studentów kosmetologii trzeciego roku. Gościom przez cały czas towarzyszyła Prorektor Klonowska i mgr Patrycja Marciniak.

W przerwach Panie znalazły chwilę na przygotowanie bombek na naszą choinkę

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową i ofertą edukacyjną International College of Cosmetology z Łotwy – skk.lv/english/ oraz skk.lv

Wszystkie kategorie

Popular tags