Relacja z mobilności szkoleniowej do International College of Cosmetology w Rydze, Łotwa w ramach programu Erasmus+

Nasze mobilności
Nasze mobilnościRelacje z wyjazdów pracowników administracji

Relacja z mobilności szkoleniowej do International College of Cosmetology w Rydze, Łotwa w ramach programu Erasmus+

„Wyjazd w ramach programu Erasmus+ to wspaniała okazja do zdobycia nowych umiejętności, jak i znajomości. To czas na naukę, odpoczynek i odkrywanie pięknych miast europejskich.”

Oktawia Romanowska, Sebastian Piaseczny, Piotr Ozimek

Erasmus+ Staff Mobility: Oktawia Romanowska, Piotr Ozimek, Sebastian Piaseczny, Starptautiskā Kosmetoloģijas Koledža – International College of Cosmetology, Ryga, Łotwa

W dniach 20-21 czerwca 2022 r. w formie online oraz 27 czerwca – 1 lipca 2022 r. w formie stacjonarnej, pracownicy WSIiZ – Oktawia Romanowska, Piotr Ozimek oraz Sebastian Piaseczny, brali udział w Intensywnym Programie Mieszanym (Blended Intensive Program, BIP) odbywającym się w International College of Cosmetology w Rydze.

Głównym celem programu było poznanie umiejętności niezbędnych do komunikowania się z członkami społeczeństwa z różnych środowisk czy pokoleń. W szkoleniu brali udział pracownicy administracyjni, wykładowcy jak i studenci z Uczelni z różnych krajów europejskich.

Wydarzenie obejmowało dwa dni wykładów on-line połączonych z zadaniami zespołowymi oraz pięć dni warsztatów odbywających się w International College of Cosmetology w Rydze, podczas których uczestnicy zdobywali wiedzę m.in. w zakresie sposobów komunikowania się, środków przekazu informacji, każdy dzień szkolenia zawierał w sobie również zadania do wykonania w grupach.

W ramach mobilności zagranicznej znalazł się również czas na integrację uczestników podczas wspólnej kolacji oraz zwiedzania miasta.

Serdecznie dziękujemy Pani Marice Gederte i Panu Mudassirowi Arafat za zaproszenie, zorganizowanie wydarzenia i miłe przyjęcie w murach International College of Cosmetology w Rydze.

Pod linkiem poniżej film przygotowany z udziału w mobilności:

https://youtu.be/Fg6wEXQimrk

Wszystkie kategorie

Popular tags