Relacja z mobilności i wyjazdu rektora WSIiZ dr n. chem. Sebastiana Grzyba do Klaipėdos Valstybinė Kolegija w Kłajpedzie na Litwie, w ramach programu Erasmus+

Nasze mobilności
Nasze mobilnościRelacje z wyjazdów wykładowców

Relacja z mobilności i wyjazdu rektora WSIiZ dr n. chem. Sebastiana Grzyba do Klaipėdos Valstybinė Kolegija w Kłajpedzie na Litwie, w ramach programu Erasmus+

Szanowni Studenci oraz Pracownicy WSIiZ,

 

W ramach współpracy międzynarodowej z jednym z Partnerów Naszej Uczelni Higher Education Institution Klaipėdos Valstybinė Kolegija i dzięki programowi Erasmus+, w dniach 24-28.04.2023 r. brałem udział w wydarzeniu International Staff Week oraz Międzynarodowej Konferencji Naukowej Sustainable Environmental Development: Innovative Technologies.

KVK logotipas Nr. 3.2 melynas

Zajęcia dla studentów, w tym wykład “Innovative cosmetics raw materials and biologically active compounds in cosmetic products”, który wygłosiłem, spotkania, warsztaty, to jedne z wielu punktów programu i atrakcji, w których wziąłem udział. Ponadto, światowy poziom naukowy na Konferencji i wykłady z obszarów: nowoczesne rozwiązania dla przemysłu, cyfryzacja procesów, zdrowa żywność, ochrona środowiska były dodatkowym atutem wyjazdu. Było kogo i czego słuchać i o czym dyskutować. Ponadto, w chwili wytchnienia – przepiękne, nadmorskie, bałtyckie widoki, dzika przyroda i atrakcje urokliwego portowego miasta jakim jest Kłajpeda.

 

2

 

“Umiędzynarodowienie” to ważny element działalności WSIiZ i konieczność, aby być w czołówce. W WSIiZ Erasmus działa! Specjalne podziękowania dla Koordynatora Biura programu Erasmus+, Pani Katarzyny Mikulskiej za pomoc w przygotowaniu mojego wyjazdu oraz za bieżącą pracę w Biurze w obszarze podnoszenia Naszego umiędzynarodowienia.

 

Zapraszamy do udziału w programach Erasmus + i do WSIiZ!

dr n. chem. Sebastian Grzyb

-/ Rektor WSIiZ/-

 

 

Poniżej prezentujemy galerie zdjęć udostepnionych przez Pana Rektora dr. n. chem. Sebastiana Grzyba

Resized 20230425 112323

 

4ss

 

12ll

 

Resized 20230425 102330

 

Wszystkie kategorie

Popular tags