Blended Intensive Program in Geriatrics (BIP) – Wydział Lekarski – Uniwersytet w Porto (Portugalia) – 15 do 19 lipca 2024 r.

Erasmus box - Aktualności
Aktualności

Blended Intensive Program in Geriatrics (BIP) – Wydział Lekarski – Uniwersytet w Porto (Portugalia) – 15 do 19 lipca 2024 r.

Drodzy Studenci,

zapraszamy do udziału w II edycji programu Erasmus+ Blended Intensive Program in Geriatrics organizowanego przez Wydział Lekarski Uniwersytetu w Porto (Portugalia) w dniacj 15 – 19 lipca 2024 r.

 

 

BIP jest organizowany we współpracy z instytucjami partnerskimi Uniwersytetem Semmelweisa w Budapeszcie (Węgry) i Uniwersytetem w Salamance (Hiszpania). Dodatkowo współpracującą instytucją jest Uniwersytet Eötvös Loránd w Budapeszcie (Węgry).

Kurs prowadzony jest w języku angielskim i będzie trwał sześć tygodni: 3,5 tygodnia seminariów online, 1,5 tygodnia mentoringu online i jeden tydzień spotkań twarzą w twarz na Wydziale Lekarskim U.Porto, od 15 do 19 lipca 2024 r.

Puntacja: uczestniczący studenci otrzymują 4,5 ECTS.

Zgłoszenia należy dokonać w terminie od 1 do 30 kwietnia 2024 r. poprzez wypełnienie formularza on-line.

Wszystkie informacje dotyczące procedur aplikacyjnych można znaleźć w poniższej załączonych plikach:

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat BIP prosimy o kontakt: 

 

Gdyby byli Państwo zainteresowani uczestnictwem w programie to będziemy wdzięczni za kontakt z Naszym biurem Erasmus + erasmus@wsiiz.pl