Zaproszenie na Międzynarodową Konferencję Studencką: „APPLIED RESEARCH’24” – Kowno (Litwa) 16-17 maja 2024 r.

Erasmus box - Aktualności
Erasmus +

Zaproszenie na Międzynarodową Konferencję Studencką: „APPLIED RESEARCH’24” – Kowno (Litwa) 16-17 maja 2024 r.

Szanowni Państwo,

St. Ignatius of Loyola College w Kownie (Litwa) zaprasza do udziału w Międzynarodowej Konferencji Studenckiej „APPLIED RESEARCH’24”, która odbędzie się w dniach 16-17 maja 2024 r.

Adresatami konferencji są studenci oraz młodzi badacze z różnych dziedzin, dyscyplin i poziomów studiów. Celem konferencji jest stworzenie otwartej platformy do dyskusji i nowych podejść do badań stosowanych, ich rozwoju i ekspansji na Litwie i na całym świecie.

Referaty spełniające wymogi artykułów naukowych zostaną poddane recenzji i opublikowane w elektronicznym czasopiśmie konferencyjnym. Artykuły mogą być pisane w języku litewskim lub angielskim.
Planowane sekcje:
  • Innowacje w technologii medycznej
  • Sektor hotelarsko-gastronomiczny: aktualne wyzwania i perspektywy rozwoju
  • Innowacyjne rozwiązania w gastronomii i kulinariach
  • Kosmetologia i projektowanie wizerunku: aktualne trendy
  • Praca socjalna i duszpasterstwo w XXI wieku
Dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć na żywo, będzie możliwość udziału zdalnego. Nagranie wystąpienia bez udziału w dyskusji nie jest uznawane za udział w konferencji.
Konferencja jest bezpłatna.

Wszelkie informacje na temat konferencji znajdują się w załączonej ulotce

 

Formularz rekrutacyjny: link

Wszelkie informacje na temat konferencji można znaleźć na stronie internetowej St. Ignatius of Loyola College oraz pod adresem Conference@ilk.lt

Gdyby byli Państwo zainteresowani uczestnictwem w konferencji to będziemy wdzięczni za kontakt z Naszym biurem Erasmus + erasmus@wsiiz.pl