Uczelnia łotewska International College of Cosmetology w Rydze serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych pracowników dydaktycznych i nie dydaktycznych do udziału w drugim Międzynarodowym Staff Week w Rydze oraz V edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej – „Innovations in Gerontology – How to Age Harmoniously”. Staff Week odbędzie się w dniach 7-11 czerwca 2022 r., natomiast konferencja w dniach 9-10 czerwca 2022 r.

 II Międzynarodowy Staff Week w Rydze 7-11 czerwca 2022 r.

W celu wzięcia udziału w Międzynarodowym Staff Week w Rydze prosimy wypełnić formularz znajdujący się pod linkiem: https://forms.gle/erRDfP9b7KZtr2i38

Uczestnictwo w wydarzeniu jest nieodpłatne dla osób przyjeżdżających z uczelni partnerskich.

Program wydarzenia – Program International Staff Week

V Międzynarodowa Konferencja Naukowa – „Innovations in Gerontology – How to Age Harmoniously”

Osoby chcące wziąć aktywny udział w V edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej – „Innovations in Gerontology – How to Age Harmoniously”, proszone są o przesłanie tematu artykułu wraz ze streszczeniem możliwie jak najszybciej.

Ostateczny termin nadsyłania artykułów to 15 maja 2022 r.

Osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia finansowego wyjazdu w ramach programu Erasmus+ proszone są o kontakt z Biurem Programu Erasmus+ pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.