Szanowni Studenci,

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Blended Intensive Program (BIP) w ramach programu Erasmus+, który jest organizowany przez International College of Cosmetology w Rydze (Łotwa) w dniach od 3 do 7 lipca 2023 r. (online 26 czerwca 2023 r.).

 

TEMAT BIP: "Artificial Intelligence & You (Sztuczna Inteligencja i Ty)"

O programie

Kurs BIP rozpocznie się od opisu i wytłumaczenia głównych zagadnień związanych z tematyką Sztucznej Inteligencji (AI). W ramach programu uczestnicy dowiedzą się, czym jest koncepcja i istota Sztucznej Inteligencji, jakie są możliwości jej wykorzystania (opieka zdrowotna, finanse, bankowość) oraz jak ułatwia nam ona codzienne życie (komunikacja, transport, edukacja). Każdy z uczestników podczas zajęć będzie mógł przećwiczyć umiejętności związane z AI oraz nauczy się projektowania procedur związanych z nowymi technologiami wykorzystującymi Sztuczną Inteligencję (ćwiczenia praktyczne).

 

Uczestnicy w trakcie kursu zdobędą praktyczną wiedzą potrzebną do tworzenia treści na portalach społecznościowych z wykorzystanie narzędzi AI. Rozwiną umiejętności wykrywania cyberprzestępczości w sieci i chronienia swoich danych osobowych online, podczas dokonywania zakupów i chronienia danych wrażliwych umieszczanych w sieciach w chmurze.

 

Zaproszenie i program do pobrania w pdf.

   

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Zgłoszenia udziału w BIP przyjmuje Uczelniany Koordynator Programu Erasmus+

 

Zgłoszenia prosimy kierować na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Termin rejestracji15 maja 2023 r

 

Riga AI